17 października 2022 r. | 19:57

„Niczyje życie nie jest idealne, ale jej jest całkiem blisko.”

Heather Dubrow „wyśmiała” twierdzenia, że jej mąż, dr Terry Dubrow, zdradzał ją, przez co rzekomo opuściła nagrania do nadchodzącego sezonu „The Real Housewives of Orange Country.”

„Sukces rodzi pogardę, przyjacielu. Więc nikt nie jest idealny, niczyje małżeństwo nie jest idealne, życie jest idealne,” Heather, 53 wyłącznie powiedział Page Six na BravoCon. „Ogólnie rzecz biorąc, musisz wiedzieć na koniec dnia, że musisz wrócić do domu do swojego życia i swojej prawdy”.

Kontynuowała: „Więc to, co inni ludzie chcą powiedzieć o tobie, czasami jest denerwujące, czasami masz tego dość. Ale ogólnie rzecz biorąc, musisz to zdmuchnąć.”

Gwiazda rzeczywistości dodała, że „próbowała” wcześniej zamknąć plotki, ale zawsze spotyka się z backlash’em.

Heather and Dr. Terry Dubrow smiling while holding wine.
Para zestrzeliła plotki o zdradzie.
Instagram/heatherdubrow

„Jak tylko coś powiesz, to jest to sytuacja przegrana. Jeśli nic nie mówisz, ukrywasz się. Jeśli coś powiesz, to się wypierasz. To jest sytuacja przegrana- przegrana. Więc próbowałem, ale nieważne.”

Terry, 64, również nazwał niedorzeczne zarzuty, mówiąc, że „początkowa plotka była taka, że nie kręciła, ale kręciła każdego dnia”, na co Heather zażartowała, „O tak, nie kręciłam, bo byłam 'zdewastowana’ Jestem jak, czy ktoś może dać mi przerwę na dewastację, ponieważ mogłabym użyć czterech dni, aby po prostu pójść do spa i zdrzemnąć się, wiesz.”

Old photo of Heather and Dr. Terry Dubrow
Gwiazdy „RHOC” związały się w 1999 roku.
Instagram/heatherdubrow

Podczas gdy „bardzo dziwne” plotki są denerwujące, Terry mówi, że on i jego żona są przyzwyczajeni do tego, że ich małżeństwo jest „celowane” w serialu reality.

„Zostaliśmy skierowani na inne rzeczy przed, że mamy rodzaj po prostu zignorować, jak również”, powiedział nam, najwyraźniej nawiązując do jego dramatu pozwu, który rozwinął się w hitowej serii.

Czytaj również:  Olivia Wilde dzieli się na Instagramie piosenką chłopaka Harry'ego Stylesa

Jednak, podczas gdy Dubrowowie są w stanie spojrzeć poza plotki, ich czwórka dzieci ma trudniejszy czas.

„To jest problem. Ignorujesz i pozwalasz mu odejść”, powiedziała. „Ale w pewnym momencie staje się to frustrujące. I mamy dzieci i są wystarczająco stare, aby zobaczyć rzeczy i usłyszeć rzeczy. I nawet jeśli wiedzą, że rzeczy nie są prawdziwe, to jest to denerwujące dla dziecka. Mamy dwoje dzieci na studiach, są z dala od domu, które musimy chronić.”

Heather and Terry Dubrow selfie.
Gwiazdy rzeczywistości w przeszłości zajmowały się zarzutami o oszustwa.
Instagram/heatherdubrow

Wśród spekulacji, para, która jest małżeństwem od 1999 roku, postawiła na zjednoczony front wcześniej w tym miesiącu podczas spędzania dnia w Disneylandzie.

Gwiazdy reality TV były uśmiechnięte, gdy zauważono je przytulające się i trzymające się nawzajem podczas wizyty w kultowym parku rozrywki.

Heather and Terry Dubrow on the red carpet.
Heather i Terry mają czworo dzieci.
FilmMagic

Miłosne wyjście nastąpiło zaledwie jeden dzień po tym, jak matka czwórki dzieci odrzuciła twierdzenia, że jej długoletni mąż miał romans.

„To nie jest prawda, na żadnym poziomie”, napisała Bravolebrity na Instagramie po tym, jak strona z plotkami celebrytów Deuxmoi zamieściła „anonimową” wiadomość z tematem, „Allegations Cheating in the OC.”

DM czytał: „Ta gospodyni domowa nie była widziana podczas filmowania z kolegami od tygodni. Słowo na ulicy jest takie, że … sprawy jej męża wyszły na jaw i wiemy, kto nie boi się tego wszystkiego ujawnić.”

Heather and Terry Dubrow  in black shirts.
Chirurg plastyczny mówi, że on i jego żona byli już wcześniej „celem”.
Instagram/heatherdubrow

Jednak to nie był pierwszy raz, kiedy Heather musiała wyrównać rachunki w sprawie swojego małżeństwa.

„W sieci krąży teraz plotka, że Terry bzykał swoją asystentkę przez lata,” powiedziała na odcinku swojego podcastu „Heather Dubrow’s World” jeszcze w kwietniu. „To nie jest prawda. Nie zamierzam nadawać temu żadnej wagi ani żadnego życia, ponieważ jest to głupie.”