3 sierpnia 2022 | 22:01

Sara Al Madani chce wyprzedzić wszelkie oskarżenia o przywłaszczenie kulturowe.

Gwiazda „Real Housewives of Dubai” broni noszenia peruki afro na imprezie Lesa Milan o tematyce jamajskiego dancehallu, która została wyemitowana w środowym odcinku, upierając się, że fryzura jest również powszechna wśród społeczności arabskiej.

„Martwiłam się o ten wygląd, ponieważ niektórzy ludzie mogą go nie zaakceptować ze względu na kulturę. Ale rzecz w tym, że afro istnieje w mojej kulturze”, mówi Page Six jedyny emiracki członek obsady reality show.

„W mojej kulturze są czarni ludzie, są Emiratczycy, którzy mają afro i mamy ludzi kolorowych. Więc dla nas, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jest to bardzo normalne. Ale martwiłam się, że inni ludzie na świecie patrzą na to w inny sposób.”

Caroline Stanbury, Sara Al Madani and Sergio Carrallo
Sara Al Madani broni noszenia peruki afro na imprezie o tematyce jamajskiego dancehallu, która została wyemitowana w programie „The Real Housewives of Dubai”
carolinestanbury/Instagram

Al Madani – która sparowała swoją perukę z długą, kolorowo pasiastą suknią, czerwonymi obcasami i złotą biżuterią – kocha wszystkie kultury, jak mówi, i „kwitnie”, gdy spotyka się z różnymi.

„Czuję, że za każdym razem, gdy podróżuję i doświadczam nowej kultury, odnajduję kawałek mojej duszy. Więc … kochałem to. Po prostu kochałem wygląd, idąc na to”, mówi. „Miałam dużo zabawy. Uwielbiam tańczyć.”

RHODubai cast
„W mojej kulturze są czarni ludzie, są Emiratczycy, którzy mają afro i mamy ludzi koloru”, Al Madani mówi Page Six.
deinephoto/Instagram

Należy zauważyć, że gospodarz imprezy Milan – który ma jamajskie pochodzenie i jest jedną z trzech czarnoskórych gwiazd „RHODubai” – podpisał się pod fryzurą Al Madani, nawet jeśli przyjaźń pań osłabła po zakończeniu zdjęć.

„Jestem naprawdę pod wrażeniem. Wszyscy wyglądają szalenie dobrze”, powiedział w konfesjonale projektant Mina Roe. „Sara, z jej wielkim afro, i spróbuj nikt nie przychodzi z przywłaszczeniem kulturowym, OK?”

Sara Al Madani poses for an Instagram photo
Al Madani jest jedynym emirackim członkiem obsady reality show Bravo.
sara_almadani/Instagram

Dodała: „Motto Jamajki to 'z wielu, jeden naród’ Arabowie mają afro. Ja jestem tu w cholernej blond peruce. Jesteśmy dobrzy, OK?”

Al Madani żartuje, że miłe słowa Milana oznaczają „jeden maleńki” kawałek pozytywności wśród wielu szemranych uwag poczynionych w konfesjonałach w tym sezonie.

Czytaj również:  Córka Charliego Sheena i Denise Richards - Lola wjeżdża samochodem w nasyp

„Ona naprawdę powiedziała coś miłego o mnie? Jestem w szoku” – mówi ze śmiechem filantropka. „Czy to naprawdę było dla mnie, czy po to, żeby ludzie nie oceniali jej, bo jestem na jej imprezie?”

„The Real Housewives of Dubai” emituje środowe wieczory o 21:00 ET na Bravo.