piątek, 2 czerwca, 2023

Ostatnie posty

’Guardians of the Galaxy 3’s „Dog Days Are Over” Scene Had Singer Florence Welch in Tears: „Can’t Believe it Happened”

Nie chcę zdradzać zbyt wiele, ale w filmie Jamesa Gunna Guardians of the Galaxy Vol. 3 jest pewna katartyczna scena, w której kilka postaci i mieszkańcy Knowhere tańczą euforycznie do przeboju Florence + the Machine z 2008 roku „Dog Days Are Over” Kulminacyjna scena i emocjonalne opadanie igły sprawiłyby, że nawet najczarniejsze serce zagrzmiałoby z lekkim wzruszeniem.

W poniedziałek frontmenka Florence + the Machine Florence Welch zamieściła na TikTok filmik, w którym reaguje na scenę i wykorzystanie jej piosenki. W klipie, Welch niemal natychmiast zaczyna łzawić po usłyszeniu „Dog Days Are Over” W podpisie pod postem pisze: „Płakałam przez cały film, ale kiedy Strażnicy Galaktyki zaczęli tańczyć do „Dog Days”, naprawdę się pogubiłam”

Welch dodaje: „Dziękuję bardzo za całą miłość do tej chwili. Mała dziewczynka z obsesją na punkcie superbohaterów we mnie nie może uwierzyć, że to się stało.”

@florence

Więc płakałam przez cały film, ale kiedy Strażnicy Galaktyki zaczęli tańczyć do Dog Days, naprawdę się pogubiłam. Dziękuję bardzo za całą miłość do tego momentu. Mała dziewczynka z obsesją na punkcie superbohaterów we mnie nie może uwierzyć, że to się stało ♥️ x

♬ Dog Days Are Over – Florence + The Machine

Wydany w 2008 roku „Dog Days Are Over” jest jednym z największych hitów brytyjskiego zespołu, osiągając nr 21 na Billboard Hot 100 i nr 23 na U.K. singles chart. Piosenka była drugim singlem z debiutanckiego albumu studyjnego Florence + the Machine Lungs.

Po pojawieniu się tak ważnej roli w Guardians 3, „Dog Days Are Over” prawdopodobnie zobaczy ogromny wzrost liczby osób strumieniujących piosenkę na platformach takich jak Spotify. Singiel Kate Bush „Running Up That Hill” z 1985 roku wystrzelił w górę list przebojów po tym, jak w zeszłym roku wystąpił w kluczowej scenie czwartego sezonu serialu Netflixa Stranger Things.

Czytaj również:  Constance Wu: "I Believe in Ghosts"

Latest Posts

Nie przegap