4 lutego 2023 r. | 16:46

Żadnych gniewnych rozmów telefonicznych tutaj.

Gisele Bündchen została zauważona, aby cieszyć się jakością czasu z dziećmi, Benjaminem, 13, i Vivian, 10, po ogłoszeniu wiadomości o (drugim) przejściu na emeryturę byłego męża Toma Brady’ego.

Gisele Bündchen with her kids in Florida in Feb. 2023.
Gisele Bündchen i jej dwójka dzieci, Benjamin i Vivian, zostali zauważeni w sobotę po ogłoszeniu przejścia Toma Brady’ego na emeryturę.
TheImageDirect.com

Na ekskluzywnych zdjęciach uzyskanych przez Page Six, supermodelka była cała uśmiechnięta, gdy cieszyła się dniem spędzonym z dziećmi w Miami w sobotę.

Bündchen, 42, była ubrana swobodnie w białe dżinsy i bluzę, gdy wraz z dziećmi spacerowała przed sklepami.

Gisele Bündchen in Miami in Feb. 2023.
Modelka zachowała swobodę na lunchu z dziećmi.
The Image Direct for PageSix.com

Benjamin i Vivian również postawili na wygodę, zakładając klapki.

Źródła donoszą Page Six, że trio cieszyło się terapią detaliczną w Bal Harbour Shops, a także poszło na lunch do restauracji Makoto.

Zdjęcia są ostrym kontrastem do ostatnich snapów Brady’ego, 45, gniewnie krzycząc do swojego telefonu komórkowego na lekcji jazdy konnej Vivian w Miami.

Zdjęcia zostały zrobione zaledwie kilka godzin po tym, jak sportowiec po raz drugi ogłosił przejście na emeryturę z NFL.

Tom Brady yelling into phone hours after announcing his retirement.
Brady został sfotografowany w gniewnej rozmowie telefonicznej kilka godzin po ogłoszeniu emerytury.
Backgrid/MEGA

Jak wcześniej informowała Page Six, rozgrywający Tampa Bay Buccaneers ujawnił za pośrednictwem mediów społecznościowych w środę, że oficjalnie zawiesza swoje piłkarskie knagi.

„Od razu przejdę do rzeczy: Przechodzę na emeryturę na dobre” – powiedział w filmiku. „Wiem, że ostatnim razem proces ten był dość duży, więc kiedy obudziłem się dziś rano, pomyślałem, że po prostu nacisnę rekord i dam wam znać jako pierwsi”.

Tom Brady in retirement announcement video.
Gwiazda NFL ogłosiła, że przechodzi na emeryturę (ponownie) wcześniej w tym tygodniu.
Twitter / Tom Brady

Brady zażartował, że sportowcy dostają tylko „jeden super emocjonalny esemes na emeryturę”, który jak sam przyznał „wykorzystał” w zeszłym roku.

„Dziękuję, chłopaki, tak bardzo do każdego z was za wspieranie mnie, mojej rodziny, moich przyjaciół, moich kolegów z drużyny, moich zawodników”, kontynuował. „Dziękuję wam, chłopaki, za to, że pozwalacie mi żyć moim absolutnym marzeniem. Nie zmieniłbym niczego.”

Czytaj również:  Kyle Richards zaprzecza stosowaniu leku odchudzającego Ozempic: 'Pop off'
Gisele Bündchen and her kids at Bal Harbour shops in Feb. 2023.
Trio było całe uśmiechnięte, gdy fotografowie uchwycili ich zdjęcia w sobotę.
The Image Direct for PageSix.com

Bündchen łaskawie skomentowała post swojego ex, pisząc: „Życząc ci tylko wspaniałych rzeczy w tym nowym rozdziale twojego życia. 🙏🏼.”

Ogłoszenie sportowca przychodzi rok po tym, jak początkowo ujawnił, że przejdzie na emeryturę po 22 sezonach. Page Six donosiło wówczas, że decyzja Brady’ego o przejściu na emeryturę spowodowała, że para rozpoczęła „epicką walkę.”

Tom Brady, Gisele Bündchen and kids at the SuperBowl.
Bündchen uczestniczyła w wielu meczach Brady’ego z ich dziećmi przez lata, wraz z Jackiem, synem sportowca z poprzedniego związku.
gisele/Instagram

„W małżeństwie pojawiły się problemy związane z jego decyzją o odejściu na emeryturę. Gisele zawsze była tą, która zajmowała się dziećmi” – podzieliło się z nami źródło. „Uzgodnili, że przejdzie na emeryturę, by skupić się na rodzinie, potem zmienił zdanie”.

Była para nie była w stanie wypracować różnic i w październiku 2022 roku potwierdziła, że nie tylko złożyła pozew o rozwód, ale już zakończyła swoje 13-letnie małżeństwo.