14 czerwca 2022 | 18:14

Gina Kirschenheiter rzekomo zepchnęła chłopaka Travisa Mullena ze schodów podczas bójki, która wybuchła w ich domu w Orange County.

Była żona Travisa, Meghan Mullen, złożyła oskarżenie w dokumentach sądowych uzyskanych przez Page Six. Twierdzi, że do fizycznej sprzeczki doszło „około kwietnia” na oczach 10-letniej córki byłej pary, Presley.

„Późno w nocy dzieci zaczęły słyszeć głośne [noises]. Presley wyszedł z pokoju, aby zbadać sprawę. Travis krzyczał, że Gina jest alkoholiczką”, Meghan – która dzieli z Travisem również córkę Bennett, 8 i syna Josepha, 6 – twierdzi w dokumentach sądowych.

„Presley był świadkiem, jak Gina zepchnęła Travisa ze schodów, uderzając [his] głową w ścianę i
zrzucając włosy [sic] i obrazy ze ściany.”

Meghan twierdzi w dokumentach, że poinstruowała swoje dzieci, aby zadzwoniły na policję, jeśli to się kiedykolwiek powtórzy, chociaż telefony komórkowe są rzekomo „niedozwolone” w domu Travisa i Kirschenheitera.

„Cała trójka dzieci wyraziła mi, że nie wolno im dzwonić do mnie podczas jego wizyt” – czytamy w dokumentach sądowych.

Travis Mullen, Gina Kirschenheiter and their six combined kids
Meghan Mullen twierdzi, że 10-letnia córka byłych „była świadkiem” rzekomego zdarzenia.
travis.mullen.85/Instagram

Oprócz rzekomego fizycznego incydentu, Meghan stwierdza również, że jest „zaniepokojona zachowaniem i piciem Giny.”

„Dzieci mówią mi, że czasami, gdy budzą się rano, ona będzie spała z pustą butelką wina i kieliszkiem obok niej”, twierdzi.

Źródło bliskie Kirschenheiter mówi Page Six, że zarzuty wobec gwiazdy „Real Housewives of Orange County” są „całkowicie fałszywe.”

„Te roszczenia są pozbawione merytoryki. To fałszywa narracja, którą [Meghan] próbuje namalować o Ginie, która jest osobą, która przeżyła przemoc domową.”

Trevoe Mullen and Gina Kirschenheiter at
Meghan twierdzi, że dzieci „odmawiają wizyt z” ojcem.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Dokumenty sądowe złożone przez Meghan – i po raz pierwszy zgłoszone przez RadarOnline – były odpowiedzią na wniosek Travisa o przeprowadzenie dochodzenia w sprawie zarzutów, że bezprawnie przetrzymuje dzieci przed nim. Twierdzi, że to dzieci „nie chcą się z nim spotykać”.

Czytaj również:  Żona Bruce'a Willisa odpiera zarzuty, że używa diagnozy dla sławy: "Obserwuj to miejsce"

Dwójka obecnie dzieli wspólną prawną i fizyczną opiekę nad trójką swoich dzieci.