2 marca 2023 r. |16:54

Wieloletnia dziewczyna Toma Sandovala, Ariana Madix, oraz jego była Kristen Doute wyszły, aby wesprzeć gwiazdę „Vanderpump Rules” podczas wykonywania na żywo jego nowego singla „Superstars”

Madix, 37 lat, Doute, 40 lat, i jej kolega z podcastu, Luke Broderick, siedzieli blisko siebie, gdy Sandoval, 39 lat, śpiewał groovey, oryginalny utwór wraz ze swoim 11-częściowym cover bandem, Tom Sandoval & the Most Extras.

„To wyjątkowa noc i jestem bardzo podekscytowany,” Sandoval powiedział Page Six przed swoim występem w środę wieczorem w TomTom w West Hollywood.

„Pierwotnie dostałem się do tego zespołu, ponieważ w pewnym sensie zrezygnowałem z robienia oryginalnej muzyki,” kontynuował. „I to tylko z powodu tego, ile czasu to zajmuje i jak bardzo jestem perfekcjonistą, a także niepewności, która pojawia się przy wydawaniu własnej muzyki w porównaniu z graniem coverów, które wszyscy znają”

Ariana Madix at Tom Sandoval's concert
Dziewczyna gwiazdora „Vanderpump Rules”, Ariana Madix, oraz jego była Kristen Doute wyszły, aby wspierać go podczas show.
Getty Images

Uczestnikom z pewnością spodobały się żywiołowe wykonania Sandovala „Jesse’s Girl” Ricka Springfielda i więcej hitów retro. Podczas wykonywania utworu „I’m Gonna Be (500 Miles)” zespołu The Proclaimers, Sandoval wyszedł na widownię, aby przekazać mikrofon fanom, którzy chętnie śpiewali razem z nim.

W pewnym momencie, w szczególności dał Doute szansę, aby jej głos był słyszalny, udowadniając jak daleko exes doszli od ich rozstania w 2013 roku. Dziś Madix – która spotyka się z Sandovalem od 2014 roku – i Doute są dobrymi przyjaciółmi, nawet po tym, jak ta druga odeszła z „Pump Rules” w 2020 roku.

Ścisła więź pań była na pełnym ekranie, gdy kibicowały Sandovalowi podczas „Superstars”, tańcząc razem i nagrywając filmy na swoich telefonach, aby zapamiętać ten moment.

Czytaj również:  Wszystkie dzieci celebrytów urodzone w 2023 roku
Kristen Doute and Tom Sandoval
Doute i Sandoval rozstali się w 2013 roku.
Getty Images dla Jamesa Mae

Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV

  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne towary

Występ nastąpił po imprezie z okazji oglądania czwartego odcinka sezonu 10, który zawierał debiut melodii na żywo w The Canyon w Agoura Hills w Kalifornii, nakręcony w lipcu 2022 roku.

Ale zanim „Superstars” trafiło na scenę, zostało stworzone w kultowym studiu nagraniowym w Los Angeles.

„Właściwie nagraliśmy 'Superstars’ w Energy Studios,” Sandoval powiedział Page Six. „Powstał tam album No Doubt 'Tragic Kingdom’, Linkin Park 'Hybrid Theory’, wszystkie te niesamowite dzieła. To było niesamowite.”

Tom Sandoval & the Most Extras performing
Sandoval i jego koledzy muzycy wykonali swój pierwszy oryginalny singiel, „Superstars”, po imprezie oglądania „Pump Rules”.
Getty Images

Pomimo wcześniejszych niepewności, Sandoval jest teraz zainspirowany do wydania większej ilości oryginalnych singli – zwłaszcza po współpracy z producentem Stavrosem i autorem piosenek Mattem Hartke.

„Kiedy masz piosenkę, którą znasz i z którą dorastałeś, wydaje się to właściwe”, wyjaśnił, zauważając zamiłowanie The Most Extras do wykonywania klasyków z lat ’80, ’90 i 2000.

„To właściwy sposób na wykonanie tej piosenki. Ale kiedy piszesz coś sam, to może być bardzo, 'Czy to jest właściwe? Czy to właściwy sposób na zrobienie tego? Powinniśmy to zmienić’ – rozwinął muzyk.

Ariana Madix and Tom Sandoval posing for a selfie
Madix i Sandoval są razem od 2014 roku.
Instagam/@arianamadix

„A potem po tym, jak masz to przez jakiś czas, zaczynasz wtórnie oceniać siebie „Ale jestem po prostu zadowolony, że byłem w stanie przejść przez to, a także pracować ze świetnym zespołem.”

Oprócz Madix i Doute, najlepszy przyjaciel i partner biznesowy Sandovala, Tom Schwartz, ich szefowa, Lisa Vanderpump, jej mąż, Ken Todd, mainstay „Pump Rules” Peter Madrigal i sławny jubiler Kyle Chan byli również wśród wypełnionego tłumu na środowym wydarzeniu.

„Superstars” jest dostępny na Apple Music, Spotify i wszystkich głównych platformach streamingowych.

Czytaj również:  Jeremy Renner na pierwszym czerwonym dywanie od czasu wypadku z pługiem śnieżnym

„Vanderpump Rules” emitowane jest w środy o 21:00 ET na Bravo.