czwartek, 30 marca, 2023

Ostatnie posty

Gdzie oglądać prequel serialu „Yellowstone” „1923” online

Jeśli kupisz niezależnie recenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, The Hollywood Reporter może otrzymać prowizję partnerską.

Linia czasu Yellowstone jest kontynuowana przez 1923, nominowany do Złotych Globów neo-westernowski serial, który zagłębia się w dziedzictwo rodziny Dutton.

Rozpoczynając od miejsca, w którym zakończył się pierwszy spinoff Yellowstone, 1883, 1923 „przedstawi nowe pokolenie Duttonów pod przewodnictwem patriarchy Jacoba (Harrison Ford) i matriarchy Cary (Helen Mirren), [i] odkryje początek XX wieku, kiedy pandemie, historyczna susza, koniec prohibicji i Wielki Kryzys nękają górski zachód i Duttonów, którzy nazywają go domem”, zgodnie z oficjalnym synopsisem serialu.

Dla tych, którzy potrzebują odświeżenia drzewa genealogicznego Duttonów, postać Forda jest bratem Jamesa Duttona (granego przez Tima McGraw w 1883), prapradziadka Johna Duttona III (granego przez Kevina Costnera we współczesnym serialu Yellowstone). James Badge Dale występuje jako John Dutton Sr. (sportretowany w 1883 jako dziecko przez Audie Ricka), Darren Mann gra jego syna, Jacka Duttona (współczesnego dziadka Johna Duttona), a Brandon Sklenar to brat Johna Duttona Sr., Spencer Dutton.

Główne kobiety tej ery Duttona to Cara Dutton (Mirren), żona Jacoba Duttona (Ford), oraz Emma Dutton (Marley Shelton), żona Johna Duttona Sr. (Dale).

Yellowstone twórca Taylor Sheridan stoi za 1883 i 1923 (który pierwotnie nosił tytuł 1932), a westernowa franczyza będzie kontynuowana przez 6666, który skupi się na ranczu „założonym, gdy Komancze wciąż rządzili Zachodnim Teksasem… gdzie rządy prawa i prawa natury łączą się w miejscu, gdzie najbardziej niebezpieczną rzeczą, którą się robi, jest następna rzecz”, zgodnie ze streszczeniem fabuły serialu.

Poniżej, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak oglądać 1923 i nadrobić zaległości w Yellowstone i innych serialach spinoffowych online bez kabla.

Czytaj również:  'The 1619 Project' Review: Przełomowa inicjatywa Nikole Hannah-Jones doczekała się frustrującej adaptacji na Hulu

Jak oglądać 1923 Online: Harmonogram emisji odcinków

1923 premiera 18 grudnia wyłącznie na Paramount+. Pierwszy sezon serialu Yellowstone zawiera osiem odcinków, a serial pominie tydzień Bożego Narodzenia. Drugi odcinek zostanie wyemitowany 8 stycznia 2023 roku, a kolejne części będą ukazywać się w serwisie streamingowym w każdą niedzielę o 3 rano ET. Finał pierwszego sezonu ma być dostępny 12 lutego 2023 roku.

Subskrypcja Paramount+ jest wymagana do oglądania 1923, a streamer oferuje obecnie 50 procent zniżki na roczne plany dla nowych i powracających abonentów. Kończąca się 2 stycznia 2023 roku umowa sprowadza wspierany reklamami plan Essential do 25 dolarów, a poziom Premium do 50 dolarów przez pierwszy rok. Po tym, subskrypcje będą toczyć się do regularnej ceny 50 dolarów lub 100 dolarów rocznie, odpowiednio. W przeciwnym razie, Essential tier kosztuje 5 dolarów miesięcznie i pakiet Premium jest 10 dolarów miesięcznie.

Subskrypcja Paramount+ (reg. $50 do $100) $25 do $50

Kup teraz

Oba pakiety zawierają siedmiodniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu nowi abonenci mogą oglądać 1923 online za darmo. Zawierają one również dziesiątki tysięcy odcinków telewizyjnych i filmów (w tym Yellowstone spinoffs 1883 i 6666), NFL na CBS na żywo, piłkę nożną i inne sporty na żywo oraz 24/7 wiadomości CBS na żywo. Jednak tylko plan Premium oferuje brak reklam (z wyjątkiem telewizji na żywo i wybranych programów), lokalną stację CBS na żywo i możliwość pobierania programów do oglądania później.

Gdzie oglądać Yellowstone i jego programy spinoff

Piąty sezon Yellowstone jest emitowany na żywo w Paramount Network, który jest dostępny w tradycyjnej sieci kablowej lub w wybranych serwisach streamingowych. Użytkownicy mogą oglądać kanał online za pośrednictwem DirecTV Stream (70 dolarów miesięcznie), FuboTV (70 dolarów i więcej miesięcznie), Hulu With Live TV (70 dolarów i więcej miesięcznie), Philo (25 dolarów i więcej miesięcznie; dostępny jest bezpłatny okres próbny), Sling TV (35 do 50 dolarów miesięcznie, plus 6 dolarów opłaty dodatkowej dla Paramount Network i innych kanałów) lub YouTube TV (65 dolarów miesięcznie).

Czytaj również:  Hulu wybiera 'Alphabetical Diaries' Sheili Heti (Exclusive)

Related: Where to Watch Yellowstone Season Five Online

Sezony od pierwszego do czwartego Yellowstone są dostępne do oglądania online bez kabla w serwisie Peacock, który kosztuje 5 dolarów miesięcznie za plan Premium z reklamami lub 10 dolarów miesięcznie za plan Premium Plus bez reklam; zniżkowe plany roczne wynoszą od 50 do 100 dolarów. Można również kupić lub wypożyczyć odcinki i sezony (od 2 do 15 dolarów) Yellowstone i 1883 na Prime Video, iTunes, Google Play i Vudu.

Możesz zalogować się na stronie internetowej Peacock, aby oglądać Yellowstone na komputerze lub oglądać go na wybranych inteligentnych telewizorach i urządzeniach strumieniowych (w tym Xbox i PlayStation), które obsługują aplikację Peacock.

Prequel serialu Yellowstone 6666 będzie również dostępny w serwisie Paramount+, ale data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Latest Posts

Nie przegap