poniedziałek, 27 marca, 2023

Ostatnie posty

franczyza „Bosch” powiększa się o dwa kolejne seriale dla Amazona

Amazon, który wydał już mnóstwo pieniędzy na prawa do budowania Władcy Pierścieni i Tomb Raidera franczyzy, rozszerza swój świat Boscha o dwa kolejne seriale.

Studio detaliczne giganta stworzyło spinoffy kręcące się wokół gwiazdy Jamie Hectora jako detektywa Jerry’ego Edgara i jeszcze nie obsadzonej detektyw LAPD Renee Ballard, z których ta ostatnia jest ważną postacią w powieściach Michaela Connelly’ego.

Niezatytułowane seriale J. Edgar i Renee Ballard są trzecim i czwartym projektem w większej Bosch franczyzie Amazona. Flagowy serial miał siedem sezonów na Amazon proper i grał Titusa Wellivera jako tytułowego policjanta. Spinoff z udziałem Wellivera i Hectora, Bosch: Legacy, rozpocznie swój drugi sezon na bezpłatnej platformie telewizyjnej Amazona wspieranej reklamami, Freevee.

Nie jest jasne, czy dwa nowe projekty, z których oba są obecnie w fazie rozwoju, będą dla Amazona właściwego czy Freevee (lub obu). Szczegóły dotyczące obu projektów znajdują się poniżej.

Wojna o franczyzę nigdy nie była tak gorąca jak teraz, ponieważ zarówno nowi, jak i uznani twórcy szukają sposobów na rozszerzenie sprawdzonych hitów w klimacie ekonomicznym, który sprawił, że wielu z nich szuka sposobów na zmniejszenie większego ryzyka finansowego. W tym tygodniu, na przykład, Showtime opiera się na większej strategii franczyzy z wieloma spinoffami w pracach dla hitów Dexter i Billions. Amazon w zeszłym tygodniu ujawnił również, że pierwszoroczna seria The Terminal List będzie rosła wraz z odnowieniem flagowego serialu, jak również spinoffu. Prowadzony przez Jen Salke streamer wydał już miliony na same prawa do Władcy Pierścieni, z tą umową obejmującą pięciosezonową serię tego, co stało się Rings of Power jak również wiele spinoffów. Do tej pory zapowiedziano tylko dwa sezony flagowego okrętu.

Oto szczegóły dotyczące obu spinoffów:

Untitled J. Edgar show

Logline: Dramat policyjny podążający za byłym partnerem Harry’ego Boscha, detektywem Jerrym Edgarem, który zostaje zaklepany do tajnej misji FBI w Little Haiti w Miami. W tym wspaniałym mieście, jest zmuszony do zrównoważenia swojego nowego życia z brudnym podbrzuszem miasta, podczas gdy jest ścigany przez swoją tajemniczą przeszłość. EP: Michael Connelly, Larry Andries. W skład zespołu producenckiego z ramienia Fabel Entertainment wejdą producenci wykonawczy Henrik Bastin i Melissa Aouate oraz producentka współwykonawcza Jasmine Russ.

Czytaj również:  Burmistrz L.A. Karen Bass odwołuje nakaz rozświetlenia znaku Hollywood

Bez tytułu Renee Ballard show

Logline: Detektyw Renee Ballard ma za zadanie kierować nowym oddziałem LAPD zajmującym się zimnymi sprawami. Poza prowadzeniem śledztwa w sprawie nierozstrzygniętych przestępstw, Renee jest oddana sprawie nadania wiarygodności wydziałowi i sprawiedliwości społeczności. Ucząc się od emerytowanego sprzymierzeńca i mentora Harry’ego Boscha, Renee robi wszystko po swojemu – rozwiązuje sprawy w niekonwencjonalny sposób, jednocześnie poruszając się po polityce bycia kobietą na dorobku w LAPD. EPs: Michael Connelly, Michael Alaimo, Kendall Sherwood. W skład zespołu producenckiego z ramienia Fabel Entertainment wejdą producenci wykonawczy Henrik Bastin i Melissa Aouate oraz producent współwykonawczy Jasmine Russ.

Latest Posts

Nie przegap