20 marca 2023 |19:07

Niektórzy lubią ją… parującą na gorąco.

Page Six słyszy, że seryjny kupiec prześladuje sale legendarnego Shubert Theater – a ostatnim razem, gdy uderzyli, kupa pojawiła się w przejściu obok Hillary i Chelsea Clinton na „Some Like It Hot.”

Źródło bliskie spektaklowi upiera się, że był to godny pożałowania jednorazowy incydent.

Ale inne źródło mówi nam, że personel teatru powiedział, że s-t’s (prawie) uderzył w fanów również na innych przedstawieniach.

„W zeszłym tygodniu, kiedy Hillary i Chelsea Clinton były na widowni”, powiedziało źródło, „światła zaświeciły się w przerwie i w przejściu były dwa ludzkie odchody tuż obok słynnego politycznego duetu.”

Osoba wtajemniczona dodała, „Załoga domu zajęła się tym bardzo odpowiednio i szybko, a Hillary i Chelsea pozostały w teatrze na drugi akt.”

Hillary and Chelsea Clinton
Hillary i Chelsea Clinton uczestniczyły w spektaklu „Some Like It Hot”, kiedy w przejściu doszło do dziwnego incydentu.
WireImage
Hillary and Chelsea Clinton
Clintonowie, na zdjęciu z Diane von Furstenberg, są stałymi bywalcami na Broadwayu.
Bruce Glikas/WireImage

Matka i córka nie odpowiedziały na prośbę o komentarz, ale sfotografowano je trzymające w ręku Playbill i trzymające kciuki.

Źródło bliskie show potwierdziło incydent, mówiąc Page Six, „Był incydent, kiedy Hillary Clinton i Chelsea uczestniczyły w spektaklu.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

„To była starsza osoba i jest to raczej smutne, ale tak, personel domu pracował szybko, aby pomóc rozwiązać sytuację i akt II rozpoczął się zgodnie z planem.”

Pierwszy insider mówi, że po ostatnim incydencie naoczny świadek „rozmawiał z kierownikiem domu, który powiedział, że to był właściwie czwarty raz, kiedy to się stało.”

Hillary and Chelsea Clinton
Źródła powiedziały, że duet matka-córka został na drugi akt show.
Variety via Getty Images

Źródło dziko spekulowało, „Jest ktoś, kto albo s-tting w przejściu, albo ukradkiem wyrzuca defekację, którą przemycił do teatru.”

Ale inny insider powiedział ponownie, że w pobliżu nie czai się żaden rzekomy Fantom Poopera – i że był to tylko smutny wypadek.

Czytaj również:  Nana Seleny Gomez ujawnia ostatnie rozstanie w filmiku na TikTok

Pokaz przyciągał VIP-y, w tym Stevena Spielberga, Martina Shorta, Debbie Allen, Bo Derek, Eddie Izzard, Hank Azaria, Kristin Chenoweth i więcej. Reprezentant show nie skomentował rzekomych incydentów, które umieściły deuce w dzielnicy czterdziestek.