15 lipca 2022 | 16:39pm

Fani są zdezorientowani po tym, jak ojciec siedmiu Nick Cannon pozornie zaproponował tajemniczej kobiecie zaledwie kilka dni po oświadczeniu ex Mariah Carey, aby być jego „bajkową” miłością.

Gospodarz „Wild 'N Out”, 41, wziął na Instagram późno w czwartek wieczorem, aby podzielić się zdjęciami jego i niezidentyfikowanej kobiety przytulanie, jak również drugi snap masywnego pierścienia diamentowego.

Nick Cannon holding a ring.
Cannon zaprezentował tajemniczej kobiecie masywną błyskotkę na zdjęciu udostępnionym na Instagramie.
nickcannon/Instagram

„Mówiłem, że nigdy więcej tego nie zrobię, ale…Wreszcie robię to, czego chce ode mnie świat…”, Cannon podpisał post.

Wiele osób uważa, że te zdjęcia to po prostu teasery z nowego teledysku do piosenki Cannona „I Do” z udziałem Chrisa Browna, który pojawił się w maju.

Fani również przyciągnęli do sekcji komentarzy dzieląc się swoimi spekulacjami na temat postu, biorąc pod uwagę jego ostatnie wypowiedzi na temat byłej żony Carey.

„Myślałem, że właśnie powiedziałeś, że chcesz poślubić Mariah”, napisał jeden użytkownik, a inny dodał: „To musi być teledysk cuz IKYFL.”

Mariah Carey and Nick Cannon.
Cannon był żonaty z Divą R&B od 2008 do 2016 roku.
Christopher Polk

„Robiąc to, co świat chce, abyś zrobił? Cały ten post jest zagmatwany” – wtrącił się inny użytkownik, a jeszcze jeden krytyk zadał pytanie: „Czego chce Nick? Nie chciałabym być tą kobietą… W poście nie ma nic o miłości. Po prostu robisz to, czego chcą inni ludzie & ona powiedziała TAK”

„Czy nie powiedziałeś właśnie, że chcesz powrotu Mariah? …Let me go mind my business” – napisał inny zdezorientowany obserwator.

Mariah Carey, Nick Cannon, Monroe and Moroccan Cannon.
Piosenkarka Mariah Carey oraz aktor komediowy i gospodarz Nick Cannon mają bliźniaki Monroe i Moroccan Cannon.
AFP via Getty Images

Cannon powiedział gospodarzowi Tee z „The Hottee Talk Show Podcast” w środę o swojej byłej żonie, „To było dosłownie jak bajka z Mariah, więc wolałbym, żeby po prostu tak było. Doceniam tę fantazję, ponieważ gdybym próbował wrócić i nie byłoby tak samo, byłbym jak, 'Cholera, zepsułem to.”

Czytaj również:  Luis Ruelas podarował czterem córkom Teresy Giudice bransoletki Cartier o wartości 12 500 dolarów

„Gdybym miał możliwość, gdyby mogło być tak jak było, to jestem tam.”

Były gospodarz talk show był żonaty z 53-letnią potęgą wokalną od 2008 do 2016 roku. Para dzieli najstarsze dzieci Cannona, 11-letnie bliźniaki Monroe i Moroccan.

Nick Cannon and Bre Tiesi.
Gospodarz „The Masked Singer” Nick Cannon i amerykańska modelka Bre Tiesi spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka.
bre_tiesi/Instagram

Cannon obecnie spodziewa się swojego ósmego dziecka z Bre Tiesi.

Aktor jest również tatą 5-letniego syna Golden Sagon i 1-letniej córki Powerful Queen z Brittany Bell; oraz 1-letnich bliźniaków Zion Mixolydian i Zillion Heir z Abby De La Rosa.

Cannon dzielił również zmarłego syna Zen – który zmarł 5 grudnia w wieku 5 miesięcy – z Alyssą Scott.

Bre Tiesi
Tiesi nigdy nie miała problemu z tym, że Cannon był ojcem kilku dzieci, gdy się umawiali.
bre_tiesi/Instagram

Tiesi, 31, wcześniej wypowiadała się na temat Cannona ojcującego kilka dzieci wstecz, mówiąc, że nie ma nic przeciwko i że jej „potrzeby są zaspokajane” przez niego.

„To tylko my”, powiedziała w zeszłym miesiącu. „To, co robisz poza tym, jest tym, co robisz poza tym. Wszystko jest z szacunkiem. Wszystko jest szczere.”

Cannon nie potwierdził zaręczyn. Przedstawiciele Cannona nie odesłali natychmiast naszej prośby o komentarz.