6 sierpnia 2022 | 1:26pm

Kim Kardashian odwołała to z Pete’em Davidsonem dziewięć miesięcy po tym, jak zaczęli się spotykać, a wiadomość uderzyła w internet jak tona cegieł w piątek wieczorem.

Rozwój sytuacji zaskoczył wielu, ponieważ historia wybuchła po wielu znakach i postach w mediach społecznościowych, które pozornie malowały związek jako silny.

Kim Kardashian and Pete Davidson
Kim Kardashian i Pete Davidson zakończyli współpracę na początku tego tygodnia, a fani mieli wiele do powiedzenia.
Gilbert Carrasquillo

Naturalnie, fani i nienawistnicy byłej pary wzięli na Twittera, aby łamać sobie żarty, radzić sobie i generalnie dać upust rozpadowi między gwiazdą rzeczywistości, 41, a komikiem, 28 – free-for-all, który był częściowo napędzany przez dobrze udokumentowane i prawdopodobnie niesławne historie randkowe obu celebrytów.

Na pierwszym miejscu dla niezliczonych obserwatorów Twittera był Kanye West – który nie dokładnie wziął trwające postępowanie rozwodowe z Kardashian w kroku – i jak on może reagować na wiadomości.

Kim Kardashian and Kanye West
Wielu fanów wierzy, że Kanye West miał z tym coś wspólnego lub przygotowuje się do poproszenia Kardashian z powrotem.
Getty Images

Zamiast zaakceptować rzeczywistość, że przedsiębiorca Skims może rzeczywiście odchodzić od piosenkarza „Runaway”, Ye zamiast tego zaczął atakować Davidsona zaporą obelg i próbował oczernić go fałszywymi plotkami – w pewnym momencie nawet groźnie fantazjował o jego upadku w nowo wydanych utworach.

„Did pete and kim actually break up y’all? I just KNOW my boy kanye kissing crystals rn 😭,” jeden fan tweeted, sarkastycznie sugerując Ye poszedł do mistycznych długości, aby przyspieszyć koniec związku.

„Kanye patrzy [sic] na swój telefon widząc, że Kim i Pete są skończeni”, napisał inny, udostępniając zdjęcie rapera „Heartbreak”, 45, szczerzącego się od ucha do ucha.

Pete Davidson and Kim Kardashian
Zarówno Davidson, jak i Kardashian mają notorycznie pełne dramatyzmu osiągnięcia, jeśli chodzi o romanse.
Getty Images

W innych miejscach, tweety wyśmiewały długą historię gwiazdora „King of Staten Island” z jego przeważnie krótkotrwałych romansów z wieloma aktorkami, modelkami i oczywiście byłą narzeczoną Arianą Grande.

„Kim Kardashian i Pete Davidson zerwali. Wiecie co to oznacza, prawda? W końcu każda kobieta na świecie będzie musiała umówić się z Petem Davidsonem. Tylko to jeszcze nie twoja kolej” – satyrycznie zasugerował jeden z postów.

Czytaj również:  Master P zamieścił emocjonalną wiadomość po śmierci córki Tytyany: "Życie jest zbyt krótkie

Nie jest też tajemnicą, że Davidson ma tendencję do tuszowania pamiątek dla swoich dziewczyn na swojej skórze – często już po kilku miesiącach randkowania.

„Pete tatuujący na sobie każdą kobietę, z którą był, jest jak on zbierający w tym momencie kamienie nieskończoności 💀”, zauważył inny użytkownik, zamieszczając zdjęcie Marvelowskiego złoczyńcy Thanosa nałożonego na tekst jego nikczemnego tagline’u „Jestem nieunikniony”

Jeden z czterech (!) tatuaży Kim-era, które Davidson dostał na cześć swojej byłej dziewczyny, z napisem „My Girl is a Lawyer”, był celem delikatnych zaczepek. „Nie jestem pewien z kim Pete skończy, ale mam nadzieję, że jego następna kobieta będzie prawniczką” – prychnął jeden z komentatorów.

Kanye West
West nie był do końca powściągliwy w wyrażaniu swojego obrzydzenia wobec Pete’a Davidsona spotykającego się z Kim w trakcie ich trwającego rozwodu.
GC Images

Jeszcze inny podzbiór użytkowników wyraził szczere rozczarowanie aktualizacją.

„Lubiłem ich. Nie spodziewałam się, że to będzie trwałe, ale pomyślałam, że są razem słodcy” – wyznała jedna z nich.

Inny stan Pete-Kim powtórzył ten sentyment: „WHAT!!! Kibicowałam im! Myślałem, że to dobrze dla Kim mieć kogoś takiego jak Pete, który jest wyluzowany i skromny.”