czwartek, 1 czerwca, 2023

Ostatnie posty

Eksperci od chirurgii kosmetycznej wypowiadają się na temat nowego, szokującego wyglądu Liama Payne’a

Piękno to Payne?

Liam Payne zadebiutował w czwartek na czerwonym dywanie z mocno wyszczuploną twarzą, co nie pozostało niezauważone przez fanów i ekspertów od chirurgii kosmetycznej.

„Wcześniej nie wyglądał źle, ale jego twarz, zamiast wyglądać na miękką i trochę pyzatą, wygląda na modelową i surową”, mówi nam chirurg plastyczny gwiazd dr Ramtin Kassir, który pracował z takimi osobami jak Melissa Gorga i Lele Pons.

Chirurg plastyczny z Florydy, dr Thomas Su dodaje: „Zdecydowanie ma bardziej męski wygląd z ostrzejszymi rysami twarzy w porównaniu do tego, jak wyglądał wcześniej.”

Pamela Weinberger, założycielka firmy Plump Cosmetics, zgadza się, „Jego nowy wygląd jest zdecydowanie ostrzejszy niż w przeszłości i ma trochę 'czynnika wow’ na pewno z tym, jak inaczej wygląda jego struktura twarzy.”

Liam Payne on a red carpet.
Eksperci od chirurgii kosmetycznej mówią Page Six, że nowy wygląd Liama Payne’a jest prawdopodobnie spowodowany usunięciem poduszki tłuszczowej z policzka.
WireImage
Liam Payne on a red carpet.
Certyfikowany chirurg plastyczny Dr. Kassir mówi, że piosenkarz wygląda teraz „modelowo i surowo”.
WireImage

Eksperci, z którymi rozmawialiśmy, którzy mają dekady doświadczenia, ale nie pracowali nad Payne’em, zgadzają się, że wydaje się, że były członek One Direction mógł zwrócić się do wypełniaczy lub ulubionej przez celebrytów procedury usuwania tłuszczu z policzków, aby osiągnąć swoje ostre cechy.

Weinberger mówi, że piosenkarz „What Makes You Beautiful”, 29, mógł zdecydować się na wypełniacz linii szczęki, wypełniacz ust, wypełniacz podbródka i regularne utrzymanie Botoxu.

Kassir zauważa, że wypełniacze mogły być użyte do konturowania szczęki i podbródka piosenkarki.

Liam Payne on a red carpet.
Ekspert Pamela Weinberger dodaje, że Payne mógł dostać wypełniacze w linii szczęki, podbródka i policzków.
WireImage

Jednak dr Azza Halim, certyfikowany estetyk i specjalista medycyny funkcjonalnej, mówi, że nie sądzi, aby same wypełniacze mogły pomóc Payne’owi osiągnąć tak zdefiniowany wygląd w dolnej części jego twarzy, więc zgadza się, że usunięcie tłuszczu z policzków prawdopodobnie odegrało rolę.

Tymczasem Su wskazuje, że być może Payne przeszedł liposukcję podbródka i linii żuchwy, co również mogłoby pomóc w osiągnięciu ostrzejszej linii żuchwy.

Wszyscy eksperci, z którymi rozmawialiśmy, uważają jednak, że usunięcie tłuszczu z policzków jest najbardziej prawdopodobną procedurą, która została zastosowana, co jak nam powiedziano może kosztować od 5,000 do 20,000 dolarów w zależności od osoby, która wykonuje tę metodę kosmetyczną.

Czytaj również:  Shannen Doherty składa pozew o rozwód z Kurtem Iswarienko po tym, jak nie miała "innego wyjścia

Kassir ostrzega jednak przed osobami chcącymi wskoczyć na ten nowy kosmetyczny „szał”, ponieważ nie wszyscy ludzie są odpowiednimi kandydatami.

„Możesz spowodować przedwczesne starzenie się, po prostu losowo wyciągając ludziom tłuszcz z policzków”, wskazuje lekarz z Nowego Jorku i New Jersey.

Kassir mówi, że najlepszymi kandydatami do usunięcia policzkowej poduszki tłuszczowej są ci, którzy są ogólnie sprawni, mają dobrą dietę, plan ćwiczeń i kontrolę wagi, ale ich twarz jest okrągła, więc „bez względu na to, co robią, ich twarz jest pełna”.

„Jeśli zrobisz to na kimś, kto jest chudy, jak tylko trafią na swoje lata 30-te, a może nawet wczesne 40-te, ich twarz będzie wyglądała na pustą, garbatą i postarzałą”, mówi.

Liam Payne on a red carpet with Kate Cassidy.
Payne nie potwierdził czy poszedł pod nóż czy użył zastrzyków by osiągnąć swój nowy wygląd.
WireImage

Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Kassir i Halim zauważają, że usunięcie tłuszczu z policzka nie jest odwracalne, a Su i Weinberger zgadzają się z tym – w większości – twierdzą, że istnieją alternatywy, które można próbować przywrócić strukturę twarzy do jej naturalnego wyglądu, ale nie jest to gwarancja.

„Usunięcie poduszki tłuszczowej z policzka może być potencjalnie odwrócone za pomocą transferu tłuszczu”, mówi Su, która specjalizuje się w liposukcji i konturowaniu ciała.

Weinberger, krajowy szkoleniowiec Instytutu Medycznego Allergan, dodaje: „Możesz spróbować zastąpić tłuszcz środkiem indukującym kolagen, takim jak Sculptra lub wypełniaczem z kwasem hialuronowym – pewna pełnia w twarzy jest naprawdę urocza, ponieważ utrzymuje nas wszystkich w młodości.”

A close-up of Liam Payne.
Dr Kassir uważa, że nowy wygląd Payne’a może być również spowodowany utratą wagi.
WireImage

Kassir podsumowuje, że chociaż zmieniona twarz Payne’a otworzyła pole do spekulacji, jego wyniki mogły zostać osiągnięte z przyczyn naturalnych – lub popularnego leku na cukrzycę Ozempic, który jest powszechnie stosowany do utraty wagi przez elitę Hollywood.

Czytaj również:  Komitet kampanii Kanye Westa na 2020 rok twierdzi, że tysiące zostały skradzione w ramach oszustwa

„Wygląda, jakby stracił na wadze, więc to [chiseled look] może się zdarzyć, jeśli stracą przyzwoitą ilość wagi lub jeśli używają insuliny lub leków przeciwcukrzycowych, takich jak Ozempic” – mówi chirurg plastyczny.

„To wychyla twarz o wiele bardziej niż reszta ciała po utracie wagi, więc teoretycznie mógł to zrobić, ale nawet jeśli poszedł na siłownię i stracił 20 funtów, jego twarz mogła stać się ogromnie lepsza i bardziej chiseled.”

A close-up photo of Liam Payne.
Lekarz mówi, że gwiazda popu miała kiedyś bardziej „miękki” wygląd.
Getty Images dla BFI

Kassir zauważa jednak: „Nie mówię, że on [brał Ozempic].

Podczas gdy Payne sam nie potwierdził, co miał zrobione – jeśli w ogóle coś – ludzie na mediach społecznościowych wydają się zdenerwowani, że piosenkarz „Night Changes” nie wygląda już tak samo.

„Omgggggg co się stało z Liamem?” jedna osoba skomentowała pod postem na Instagramie Payne’a na premierze dokumentu Louisa Tomlinsona „All of Those Voices” w Londynie.

Inny fan zatweetował, „liam payne’s buccal fat removal makes me so uncomfortable idk that man.”

Latest Posts

Nie przegap