poniedziałek, 27 marca, 2023

Ostatnie posty

’Dungeons & Dragons’ Super Bowl Spot Unveiled

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves wprowadza odrobinę fantazji na Super Bowl. Paramount i eOne ujawniły spot Super Bowl dla filmu, inspirowanego popularną grą rolkową.

Chris Pine, Regé-Jean Page, Michelle Rodriguez i Sophia Lillis występują w filmie, którego autorami są Jonathan Goldstein i John Francis Daley. Duet ten znany jest ze swoich komediowych umiejętności jako reżyserzy Game Night i przenosi tę wrażliwość do sfery fantasy w filmie. Hugh Grant, który również występuje w filmie, porównał komedię do klasycznego filmu Monty Python i Święty Graal. Film jest wielką huśtawką, ponieważ w ciągu ostatniej dekady fantastyka nie odnosiła sukcesów kasowych.

Dungeons & Dragons ma pojawić się w kinach 31 marca, a w przyszłym miesiącu zadebiutuje na festiwalu SXSW w Austin w Teksasie.

D&D w ostatnich latach przeżywa odrodzenie w popkulturze, po części dzięki osadzonemu w latach 80. serialowi Netflixa Stranger Things, który włączył go do swojej fabuły. W Paramount+ trwają również prace nad serialem D&D, który nie jest związany z nowym filmem, a także nad filmem dokumentalnym.

„Jestem zapalonym graczem od 14 roku życia, kiedy to wystąpiłem w serialu Freaks & Geeks,” powiedział współreżyser Daley na San Diego Comic-Con w zeszłym roku. „Każdy kto gra w D&D wie, że to nie jest tylko gra. To uczucie, które towarzyszy ci, gdy grasz w grę.”

Czytaj również:  Ticketmaster staje przed kolejnym wielkim testem z trasą koncertową Beyoncé "Renaissance

Latest Posts

Nie przegap