Doniesienia: Anne Heche pozostaje w śpiączce po wypadku samochodowym

Anne Heche jest podobno w śpiączce i w krytycznym stanie w poniedziałek po wypadku samochodowym, w którym jej samochód zderzył się z rezydencją w Los Angeles w piątek, podpalając zarówno dom, jak i pojazd.

„Ona ma znaczny uraz płucny wymagający mechanicznej wentylacji i oparzenia, które wymagają interwencji chirurgicznej”, powiedział rep dla aktorki w oświadczeniu wysłanym do mediów w poniedziałek. Heche osunęła się w śpiączkę krótko po wypadku, rep powiedział CNN.

Reps Heche wcześniej podzielił się w sobotę, że aktorka była w „stabilnym stanie” po jej hospitalizacji i że rodzina Heche prosiła o „myśli i modlitwy oraz o poszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie.”

Los Angeles Fire Department potwierdził w publicznym raporcie, że samochód zderzył się z dwupiętrowym domem w dzielnicy Mar Vista w L.A., powodując pożar. LAPD potwierdziło The Hollywood Reporter że Heche jest pod śledztwem w sprawie wykroczeń związanych z prowadzeniem samochodu pod wpływem i ucieczką z miejsca wypadku.

Przedstawiciel Heche nie odpowiedział natychmiast na THR’prośbę o komentarz.

53-letnia aktorka zdobyła na początku swojej kariery Daytime Emmy Award za pracę w operze mydlanej NBC Another World oraz nominację do Emmy Award za rolę w filmie Lifetime Gracie’s Choice. Jej inne godne uwagi role obejmują remake Gusa Van Sant’a Psycho, I Know What You Did Last Summer, Six Days, Seven Nights, recurring arc on the CBS series All Rise, My Friend Dahmer, Wild Card, Catfight and The Last Word. Heche otrzymała również nominację do nagrody Tony w 2004 roku za występ w Twentieth Century i prowadzi podcast Better Together With Anne & Heather.