1 stycznia 2023 r. | 10:15

Jak matka chrzestna, tak córka chrzestna!

Dolly Parton i Miley Cyrus wyciągnęły wszystkie przystanki podczas współprowadzenia „Miley’s New Year’s Eve Party” NBC w sobotę wieczorem.

Duet zrobił swoje wielkie wejście na scenę w Miami w pasujących do siebie stylizacjach z nadrukiem leoparda, które nie pozostawiały wiele do wyobraźni.

Parton, 76, miała na sobie czarny kombinezon, który zawierał seksowne wycięcia, siatkowe panele i ostre ćwieki.

Legenda muzyki country uzupełniła swój wygląd kolczykami, butami na obcasie i świeżym, jasnoczerwonym manicure.

Cyrus, 30, dopasowała się do „Ciotki Dolly” w przylegającej do ciała czarnej sukience Gucci z ryzykownymi stringami peekaboo.

A photo of Dolly Parton and Miley Cyrus
Dolly Parton i Miley Cyrus wystąpiły w pasujących do siebie kreacjach z nadrukiem leoparda, aby rozpocząć „Miley’s New Year’s Eve Party” w sobotę wieczorem.
Vijat Mohindra/NBC

Piosenkarka „Party in the U.S.A.” uzupełniła to wszystko łańcuszkowym chokerem, rękawiczkami z nadrukiem lamparta i szpilkami na ramiączkach z luksusowej wytwórni, wraz z karbowanymi włosami jak u jej matki chrzestnej.

Dwójka rozpoczęła specjalną imprezę śpiewając „I Love Rock 'n’ Roll” Joan Jett & the Blackhearts do tłumu imprezowiczów.

A photo of Miley Cyrus and Dolly Parton
Dwójka była współgospodarzem festynu w Miami.
NBC

Przez cały wieczór Cyrus i Parton wielokrotnie dzieliły scenę – w równie fantastycznych stylizacjach – by zaśpiewać klasyczne hity, takie jak „Wrecking Ball” i „Jolene”.

Zakończyli specjalną część wieczoru serdecznym wykonaniem „I Will Always Love You.”

„I tell ya, this is the thrill of my life, to get to host the show with Miley,” Parton powiedziała tłumowi w jednym punkcie.

„Wiemy, jak bardzo ją kocham, odkąd była małym dzieckiem. Teraz jest już duża, a ja nadal ją kocham. Zawsze będę cię kochać.”

Cyrus słodko odpowiedziała: „Tak właśnie się do ciebie czuję, ciociu Dolly.”

Transmisja zawierała również teaser nowego singla Cyrus, „Flowers,” który spadnie 13 stycznia, wraz z występami Latto, Fletcher, Sia, Paris Hilton, Chloe Fineman i więcej.

„NOWY ROK, NOWA MILEY, NOWY SINGIEL. FLOWERS JANUARY 13,” alum „Hannah Montana” napisał później na Instagramie.

Czytaj również:  Nick Cannon reaguje na meme o zaludnianiu Ameryki po powitaniu 11. dziecka