poniedziałek, 27 marca, 2023

Ostatnie posty

Dlaczego Beanie Feldstein odchodzi z „Funny Girl” jeszcze wcześniej niż się spodziewano

Beanie Feldstein pada na paradę swoich fanów.

Aktorka zszokowała media społecznościowe w niedzielę ogłaszając, że odchodzi ze wznowienia broadwayowskiej „Funny Girl” nawet wcześniej niż się spodziewano. Jej odejście pojawiło się wśród tajemniczych doniesień o tym, że przedstawienie zmierza w „innym kierunku”.

Aktorka „American Crime Story: Impeachment” aktorka napisała notatkę do swoich rozczarowanych fanów na Instagramie, mówiąc, że odejdzie 31 lipca zamiast jej pierwotnej wczesnej daty odejścia 25 września.

„Granie Fanny Brice na Broadwayu było moim życiowym marzeniem, a robienie tego przez ostatnie kilka miesięcy było wielką radością i prawdziwym honorem”, napisała Feldstein, 29,. „Kiedy produkcja zdecydowała się wziąć spektakl w innym kierunku, podjąłem niezwykle trudną decyzję, aby odejść wcześniej niż przewidywano.”

Feldstein, który otrzymał zdecydowanie mieszane recenzje w wyczekiwanej rewii, kontynuował, „Nigdy nie zapomnę tego doświadczenia i z głębi serca chcę podziękować każdej osobie, która przyszła do August Wilson za miłość i wsparcie, które okazaliście mi i naszej niesamowitej obsadzie i załodze.”

Tymczasem oficjalne konta produkcji w mediach społecznościowych już przekomarzają się z „ogłoszeniami castingowymi” o godzinie 13:00 w poniedziałek.

Absolwentka „Lady Bird” wyjaśniła następnie, jak bardzo podobała jej się praca z obsadą produkcji.

Feldstein powiedział: „Ludzie, z którymi miałem wielką radość ożywiać 'Funny Girl’ każdej nocy, zarówno na scenie, jak i poza nią, są wszyscy nadzwyczajnie utalentowani i wyjątkowymi ludźmi i mam nadzieję, że nadal będziecie do nich dołączać na Henry Street po moim odejściu 31 lipca.”

W zeszłym miesiącu ogłoszono, że Feldstein i kolega z planu Jane Lynch opuszczą musical jesienią.

Plotki krążyły również po świecie Broadwayu, że koleżanka Lynch z obsady „Glee” Lea Michele zastąpi aktorkę z „Booksmart”. Jednak przedstawiciel Michele odmówił komentarza, gdy skontaktował się z nim The Post.

Cały ten wstrząs pojawia się po tym, jak Feldstein opuściła kilka pokazów po tym, jak testowanie pozytywne dla COVID-19 na 6 czerwca. Kilka dni później, w poście na mediach społecznościowych, spojrzała wstecz na swoją rolę, zauważając, że „nigdy nie będzie w stanie znaleźć słów, które mogłyby nawet zacząć wyjaśniać, czym było dla mnie to doświadczenie.”

Czytaj również:  Jay Cutler odpowiada na nazwanie ich małżeństwa "toksycznym" przez Kristin Cavallari

Zastanawiała się nad ciężko pracującą obsadą sceniczną, ekipą, a także „bohaterami Broadwayu” i „wszystkimi ludźmi z Funny Girl.”

„Kocham was. Jesteście moimi ludźmi. Jestem na zawsze zmieniony przez poznanie was” – napisała czule.

Beanie Feldstein was originally intended to cease starring in
Beanie Feldstein miała pierwotnie opuścić „Funny Girl” wcześniej – 25 września – ale zamiast tego odejdzie 31 lipca.
Dzięki uprzejmości produkcji
Beanie Feldstein wystąpiła jako Fanny Brice w 2022 broadwayowskim odrodzeniu „Funny Girl”
Bruce Glikas/WireImage

Latest Posts

Nie przegap