piątek, 2 czerwca, 2023

Ostatnie posty

DC prezentuje nowy zwiastun „Flasha” i pierwsze spojrzenie na sequel „Aquamana” na CinemaCon

DC Universe przybyło na CinemaCon we wtorek, a Warner Bros. spogląda w przyszłość, nawet jeśli wypuszcza trzy filmy nakręcone przez poprzedni reżim. Współszef DC Studios Peter Safran pojawił się osobiście, podczas gdy jego partner James Gunn wysłał wiadomość wideo (jest zajęty za granicą promowaniem Guardians of the Galaxy Vol. 3 Marvela ). Wśród reklamowanych filmów znalazły się The Flash (16 czerwca), Blue Beetle (18 sierpnia) i Aquaman and the Lost Kingdom (20 grudnia).

„Każdy z tych filmów nie tylko zapewnia oszałamiające wrażenia kinowe, które w wyjątkowy sposób podkreślają naszych kultowych bohaterów DC, ale także przecierają szlak w naszym uniwersum DC, który kontynuujemy w kolejnym rozdziale” – powiedział Safran.

DC znajduje się w okresie przejściowym, a dyrektor generalny Warner Bros. Discovery David Zaslav zwrócił się do Gunna i Safrana, aby przejęli funkcję współprzewodniczących DC Studios w listopadzie ubiegłego roku.

Studio jest szczególnie zadowolone z The Flash, który zostanie wyświetlony w całości we wtorek dla uczestników. „To bardzo emocjonalny film” – powiedział Zaslav o The Flash. „Dla mnie to najlepszy film o superbohaterach, jaki kiedykolwiek widziałem”

Andy Muschietti wyreżyserował The Flash, w którym w tytułowej roli występuje Ezra Miller, Michael Keaton i Ben Affleck grają różne wersje Batmana, a Sasha Calle wciela się w Supergirl. Michael Shannon ponownie wciela się w rolę generała Zoda z filmu Człowiek ze stali z 2013 roku . Safran zauważył, że Barry Allen / Flash ma moc zmieniania przeszłości i przyszłości, a ten film „resetuje wszechświat DC” za pomocą tej mocy. Podczas panelu Warners opublikował nowy zwiastun filmu

Miller, który nie był obecny na CinemaCon, był wielokrotnie aresztowany w zeszłym roku i był przedmiotem kontrowersji, których kulminacją było wydanie przez aktora oświadczenia 15 sierpnia, w którym przeprosił za swoje zachowanie i powiedział, że otrzyma pomoc w związku ze „złożonymi problemami ze zdrowiem psychicznym”

Czytaj również:  Box Office: krzyk VI" odstrasza "Creeda III" i "65" najlepszym otwarciem w serii

„To niesamowity aktor i szansa na pracę z jednym z najlepszych aktorów, z jakimi kiedykolwiek pracowałem” – powiedział Muschietti podczas CinemaCon. „Odkryłem, że są niesamowitymi komikami, a także [poradzili sobie] z całą akcją wymaganą w tak dużym widowisku. Chcieli wykonywać wszystkie akrobacje, a ja im na to pozwoliłem.”

Safran podzielił się również spojrzeniem Aquaman and the Lost Kingdom, które ujawniło, że bohater Momoa ma małego chłopca. Udostępniono więcej fabuły, w tym to, że Black Manta (Yahya Abdul-Mateen II) – używający czarnego trójzębu, który daje mu większe moce – zagraża światu powierzchni, a Aquaman musi połączyć siły ze swoim bratem Ormem (Patrick Wilson), aby go powstrzymać.

James Wan ponownie reżyseruje Aquaman and the Lost Kingdom, z Momoa na czele obsady, w tym Amber Heard, która pojawiła się na krótko kilka razy w zwiastunie. Nicole Kidman – widziana w kilku sekwencjach akcji – i Temuera Morrison również powracają. Film ukaże się 20 grudnia. Pierwszy Aquaman pokonał przeciwności losu i stał się hitem o wartości 1 miliarda dolarów, stając się pierwszym filmem DC poza trylogią Mrocznego Rycerza Christophera Nolana, który tego dokonał.

XOLO MARIDUEÑA as Jaime Reyes in Warner Bros. Pictures’ action adventure “BLUE BEETLE,” a Warner Bros. Pictures release.

Xolo Maridueña w „Blue Beetle”Dzięki uprzejmości Warner Bros. Pictures/DC Comics

Blue Beetle również znalazł się w centrum uwagi we wtorek. Gwiazda Cobra Kai Xolo Maridueña zagrał w pierwszym filmie DC, który koncentruje się na latynoskim superbohaterze. W ruchu, który ucieszył właścicieli kin, Blue Beetle został uaktualniony do wydania kinowego po tym, jak początkowo został opracowany dla usługi streamingowej HBO Max (teraz tylko Max).

Angel Manuel Soto wyreżyserował film na podstawie scenariusza Garetha Dunneta-Alcocera. Maridueña gra świeżo upieczonego absolwenta college’u Jaime Reyesa, który po spotkaniu z obcym skarabeuszem zyskuje zbroję z supermocami. Musi nauczyć się okiełznać swoje nowe moce, jednocześnie poznając powód, dla którego skarabeusz przybył na Ziemię. Jedną z rzeczy, która wyróżnia tę historię superbohatera, według twórców filmu, jest to, że rodzina Jaime’a wie o jego mocach i zmaganiach.

Czytaj również:  Camille Vasquez, adwokat Johnny'ego Deppa w procesie o zniesławienie, dostaje pracę w telewizji dla NBC News

„Powodzenia w ukrywaniu czegoś przed latynoską matką”, powiedział Soto ze śmiechem, podczas gdy Maridueña opisał swoją postać jako jedynego superbohatera, który nie wydaje się chcieć swoich mocy.

Soto przyniósł rozszerzony zwiastun filmu, podobny do wcześniej wydanego.

W filmie występują również Adriana Barraza jako babcia Jaime’ego, Damían Alcázar jako jego ojciec, Elpidia Carrillo jako jego matka, Bruna Marquezine jako Jenny Kord, Raoul Max Trujillo jako Carapax, Belissa Escobedo jako siostra Jaime’ego, Milagro, Harvey Guillén jako dr Sanchez, Susan Sarandon jako Victoria Kord i George Lopez jako wujek Jaime’ego, Rudy

Gunn i Safran nakreślili nowy plan, który odnowi uniwersum DC, z nadchodzącymi tytułami, w tym Superman: Legacy i Batman The Brave and the Bold. Wszystkie z nich będą rozgrywać się we wspólnym uniwersum, podczas gdy kilka wybranych filmów będzie samodzielnych, takich jak The Batman Part Two i Joker: Folie a Deux.

Zaslav wspomina spotkanie z Gunnem podczas pisania scenariusza do Superman: Legacy. Gunn mówił o tym, że te postacie były jego rodziną w okresie dorastania, a Zaslava uderzyło to pojęcie, mówiąc, że chciałby, aby te postacie były jak rodzina dla widzów na całym świecie.

Seria DC od Warner Bros. pojawia się w trudnym okresie dla filmów o superbohaterach. Jego poprzedni wysiłek, marcowy Shazam! Furia Bogów , zarobił zaledwie 132,9 miliona dolarów na całym świecie, podczas gdy rywal Marvel Studios Ant-Man i Osa: Quantumania rozczarował po premierze miesiąc wcześniej. Mimo to Warners jest optymistycznie nastawiony do swojej następnej premiery, The Flash z 16 czerwca, mając do niego tak duże zaufanie, że film zostanie wyświetlony prawie dwa miesiące wcześniej na CinemaCon.

Powiedział Gunn we wtorkowym wideo skierowanym do właścicieli kin: „Chciałbym podziękować wam wszystkim za wsparcie przez te wszystkie lata. Jednym z głównych powodów, dla których przyjąłem tę pracę, jest to, że naprawdę w głębi serca wierzę w teatralne doświadczenie filmowe”

Czytaj również:  Wewnątrz oficjalnego pomieszczenia Rolexa na Oscary - Greenroom, którego projekt inspirowany jest zrównoważonym rozwojem i lasami deszczowymi

Latest Posts

Nie przegap