29 lipca 2022 | 7:54pm

Nie mów o NewsNation.

Onetime „Superman” star Dean Cain przekonał się o tym w ciężki sposób po tym jak główny gospodarz sieci, Dan Abrams, nazwał go za twierdzenie, że „nigdy nie słyszał o” kanale w wywiadzie z Gregiem Gutfeldem z Fox News.

„Może po dzisiejszym wieczorze, Dean,” Abrams odparł w czwartkowym programie.

Abrams następnie wyciągnął kwity i odtworzył klip z Caina pojawiającego się w sieci jeszcze w kwietniu 2021 roku.

„Czekaj, czy to Dean Cain na NewsNation?” zapytał. „Myślałem, że nigdy o nas nie słyszał! I nie tylko to, on dokładnie wie o czym jest nasza sieć.”

Abrams’s media watchdog site, Mediaite, naturalnie pokrył drobny tiff, a także twierdził, że Cain „pitched yourself to the network back in 2021, spelling out the very mission of this channel.”

Dean Cain
Abrams wyzywał Deana Caina za twierdzenie, że nigdy nie słyszał o sieci.
Getty Images dla New York Comic

Cain najwyraźniej miał trochę czasu do zabicia. Odpowiedział Abramsowi na Twitterze nalegając, „Mam ZERO wspomnień o @NewsNation.”

Następnie wyraził swój szacunek dla Ashleigh Banfield, która prowadzi „Banfield” w sieci, i powiedział: „Nie 'pitchowałem się’ do twojej sieci.”

Sieć była wyśmiewana za niskie oceny, odkąd ogłosiła, że zatrudniła ex-CNN anchor Chris Cuomo, aby dołączyć do zespołu. Osoba wtajemniczona powiedziała nam, że NewsNation „zdecydowanie stawia na” nowego pracownika Cuomo, aby pomóc wzmocnić numery z jego nowym show debiutuje tej jesieni.

Chris Cuomo
Sieć ma nadzieję, że nowo zatrudniony Chris Cuomo zwiększy oglądalność.
AP

„Ludzie są podekscytowani jego dołączeniem i jest to ożywiające. Liczby stale rosną i zdecydowanie stawiają na jego show” – powiedzieli.

Może Cain – który wystąpił jako Człowiek ze Stali w serialu „Lois & Clark: The New Adventures of Superman” w latach 90-tych – zacznie się do tego dostrajać?