piątek, 2 czerwca, 2023

Ostatnie posty

’Creed III’ Premiera: Michael B. Jordan o swojej „niezwykle osobistej” podróży z serią

Dla Creed III współgwiazd Michaela B. Jordana i Jonathana Majorsa, ekranowa rywalizacja między ich postaciami przekłada się również poza ekranem – w dobry sposób.

„Jego dążenie do bycia najlepszym, ja mam to dążenie do bycia najlepszym,” Majors powiedział The Hollywood Reporter o etyce pracy jego i Jordana. „I wbrew powszechnemu przekonaniu, te rzeczy mogą przebiegać równolegle. W ten sposób otrzymujesz film taki jak Creed III.”

W poniedziałek wieczorem obsada i ekipa Creed III zebrała się w TCL Chinese Theater, aby świętować premierę filmu, który trafia do kin w piątek.

Od zagrania w poprzednich filmach Creed do teraz wyreżyserowania trzeciej części, podróż Jordana z franczyzą jest osobista. „To postać, którą grałem trzy razy w ciągu ostatnich dziewięciu lat mojego życia – bardzo transformujące lata, ostatnie dziewięć lat mojej kariery i życia osobistego” – powiedział aktor o roli Adonisa Creeda. „Więc, aby móc spojrzeć na dynastię, [ponieważ Adonis] prawdopodobnie przechodzi przez podobne rzeczy, mogłem zamazać linie. Myślę, że jako aktor, szukasz okazji, aby wnieść kawałek siebie do swojej roli i przepracować niektóre swoje gówno w procesie. Fakt, że miałem szansę to zrobić, czyni ten film niezwykle osobistym i jestem z niego naprawdę dumny.”

W Creed III historia rozpoczyna się dla Adonisa na innym etapie jego życia. Po przejściu na emeryturę z boksu jako mistrz świata, Creed koncentruje się na swojej rodzinie, a także na podnoszeniu następnej generacji mistrzowskich bokserów. Kiedy Damian (Majors), przyjaciel z dzieciństwa i były mistrz boksu, powraca po odsiadce w więzieniu, dawni przyjaciele stają do walki o swoje życie. Tessa Thompson gra również Biancę, długoletnią dziewczynę, a obecnie żonę Adonisa, z którą para ma córkę Amarę (Mila Davis-Kent).

„Mike? Reżyseruje? To niegodziwe” – chwalił Majors swojego współgwiazdora. „I zrobiłbym to jeszcze raz!”

Jonathan Majors and Michael B. Jordan attend the Los Angeles Premiere of CREED III at TCL Chinese Theatre on February 27, 2023 in Hollywood, California.

Jonathan Majors i Michael B. Jordan biorą udział w premierze w Los Angeles filmu Creed III.Momodu Mansaray/Getty Images)

„Uwielbiam pracować z Mikiem” – dodał współscenarzysta Keenan Coogler o Jordanie. „Zawsze mamy najlepsze shorthand, kiedy pracujemy razem, ponieważ po prostu pracujemy razem przez długi czas, ale także [obaj] mamy sportowe tło. Oczywiście, [w] otoczeniu takim jak to, to po prostu pozwala nam wszystkim rodzaju przynieść to do pracy i przynosimy nasze wiadra na lunch, kiedy pracujemy razem. Więc, kocham go jak brata”

Czytaj również:  Najlepsze oferty na stylowe maski KN95, które można zobaczyć u Olivii Wilde, Evy Longorii i innych gwiazd

Mówiąc o braciach, Coogler jest prawdziwym rodzeństwem z Czarną Panterą reżyserem Ryanem Cooglerem, który wcześniej wyreżyserował pierwszy Film Creed i jest przypisywany do wkładu w historię tym razem wokół.

„Uwielbiam to” – powiedział Coogler o współpracy ze swoim bratem Ryanem. „Dostajemy możliwość wniesienia wiele do historii, a Majors zawsze poważnie podchodził do kwestii wcielenia się w te postacie. Więc jaki jest lepszy sposób na zrobienie tego niż z moim bratem?”

„To było jedno z najlepszych doświadczeń w pracy, jakie kiedykolwiek miałem” – powiedział współscenarzysta Zach Baylin o pracy z Jordanem i braćmi Coogler. „To był naprawdę wspólny proces z [Michaelem], mną i Keenanem oraz Ryanem, wszyscy jakby usiedli na początku i powiedzieli: 'Gdzie chcesz podnieść tę postać? Jakie są tematy i pomysły w twoim własnym życiu, które naprawdę chcesz zbadać?”

„Od początku miał naprawdę duże pomysły na temat odpowiedzialności, na temat tego, co to znaczy osiągnąć zarówno wyżyny, które ma Adonis, ale które prawdopodobnie ma również Michael, i jak chcesz oddać i być częścią społeczności po tym”, pisarz kontynuował o paralelach między Creedem i Jordanem. W zeszłym roku Baylin napisał scenariusz do nagrodzonego Oscarem Króla Ryszarda, który opisał prawdziwą historię Richarda Williamsa, ojca mistrzowskiego duetu Venus i Sereny, granego przez Willa Smitha.

„Próbowałem zadać sobie to pytanie” – powiedział Baylin o sportowym połączeniu swoich dwóch najnowszych filmów. „Jestem wielkim fanem sportu, więc myślę, że częścią tego jest to, że lubię tę arenę. Ale myślę, że to, co naprawdę podobało mi się w obu tych historiach, to fakt, że były to okazje do opowiedzenia rodzinnych, dramatycznych historii o ludziach w naprawdę krytycznych momentach ich życia, w których są zmuszeni do podejmowania naprawdę trudnych, ciężkich decyzji. Myślę, że trudno jest teraz znaleźć filmy, zwłaszcza studyjne, które byłyby dramatami dla dorosłych. [Na arenie sportowej jest to naprawdę dobra okazja, by opowiedzieć tego typu [historie]”

Czytaj również:  Paul Mescal o tym, jak "przetrwał burzę" sukcesu i mediów społecznościowych (a teraz ma dwa filmy w Cannes)

Wśród innych gwiazd obecnych na imprezie znaleźli się Dr. Dre, Yayha Abdul-Mateen, Serena Williams, Storm Reid, Vivica A. Fox, Big Sean i Xochitl Gomez.

Creed III ma premierę w kinach 3 marca.

Zinzi Coogler, Ryan Coogler, Vivica A. Fox and Big Sean attend the Los Angeles Premiere of CREED III at TCL Chinese Theatre on February 27, 2023 in Hollywood, California.

Zinzi Coogler, Ryan Coogler, Vivica A. Fox i Big Sean Alberto E. Rodriguez/WireImage

Keenan Coogler attends the Los Angeles Premiere of

Keenan Coogler Momodu Mansaray/Getty Images

Latest Posts

Nie przegap