2 stycznia 2023 r. | 17:59

Jeremiah Duggar został tatą!

Żona absolwenta „Counting On”, Hannah Duggar, urodziła ich pierwsze dziecko 25 grudnia.

„Po niesamowitym roku, Bóg dał nam cenny prezent świąteczny, aby zakończyć to wszystko!!!” para ogłosiła w niedzielę za pośrednictwem Instagrama. „Baby girl postanowiła przybyć wcześnie i jesteśmy całkowicie i całkowicie zakochani w naszej małej Brynley Noelle. 💖 12.25.22 – 6lbs 15oz – 19.5 in.”

Była gwiazda rzeczywistości, 24, nosiła czapkę „Tata” podczas ogłaszania ciąży 27-letniej Hannah w sierpniowym poście na Instagramie.

„Jestem tak wdzięczny za wiele błogosławieństw w życiu w tej chwili”, Jeremiah podpisał debiut swojego partnera z brzuszkiem.

Jeremiah Duggar and Hannah Duggar
Pojawiło się pierwsze dziecko Jeremiaha Duggara i Hannah Duggar.
jerduggar/Instagram

„Szczytem jest moja niesamowita żona, która wnosi tyle radości do każdego dnia, i nasze cenne małe dziecko w drodze!”

Hannah, która nosiła dopasowaną czapkę „Mama” na słodkich zdjęciach, podzieliła się swoim własnym przesłaniem do mediów społecznościowych w tym czasie.

Jeremiah Duggar and Hannah Duggar
Para ogłosiła w sierpniu, że zakłada rodzinę.
jerduggar/Instagram

„Od spontanicznych przygód i projektów roboczych w ciągu ostatnich kilku lat, po najsłodsze randki, a następnie tworzenie domu razem, jesteś moją absolutnie ulubioną częścią każdego pojedynczego dnia”, powiedziała.

„Bóg pobłogosławił mnie poza tym, co kiedykolwiek marzyłem, że jest możliwe”, kontynuowała ówczesna oczekiwana gwiazda. „Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć cię jako tatę!”

Jeremiah Duggar
Jeremiah zachwycał się swoją „niesamowitą” żoną w czasie ciąży.
jerduggar/Instagram

Dwa miesiące później ona i były gwiazdor „19 Kids and Counting” użyli różowego dymu i konfetti, aby ujawnić płeć swojego dziecka.

„Nie możemy się doczekać, aby poznać nasze słodkie dziecko GIRL!!!! 💗” para podpisała wspólny pokaz slajdów na Instagramie w październiku.

„To było niezwykle wyjątkowe, aby rodzina i przyjaciele przyszli świętować z nami!!!” kontynuowali. „Baby girl, you are so, SO loved!!! 💖.”

Para rozpoczęła zaloty w październiku 2021 roku, z byłą osobowością TLC dostającą się na jedno kolano w styczniu następnego roku.

Czytaj również:  gwiazda 'The Chi' Jasmine Davis odeszła z programu po 'sfałszowaniu' wyników szczepień: insider

W marcu on i piosenkarka wzięli ślub w Nebrasce.