10 stycznia 2023 r. | 17:35

Thandiwe Newton ma mini-me.

Aktorka „Pursuit of Happyness”, 50, wzięła wolny wieczór w poniedziałek, podczas gdy jej córka, Nico Parker, trafiła na czerwony dywan dla swojego własnego projektu.

18-letnia Parker wzięła udział w premierze swojego nadchodzącego serialu HBO „The Last of Us”, ubrana w lejącą się limonkową suknię Valentino Haute Couture i wyglądała jak obraz swojej sławnej matki.

Dodała do niej prosty, ale oszałamiający naszyjnik z diamentów i zaczesała włosy do tyłu w elegancki kok.

Randka nastoletniej aktorki na ten wieczór? Jej ojciec, Ol Parker, brytyjski reżyser i scenarzysta.

W apokaliptycznym serialu, który jest oparty na grze wideo z 2013 roku o tej samej nazwie, w roli ekranowego taty Parkera występuje Pedro Pascal.

W serialu występują również Storm Reid, Nick Offerman, Melanie Lynskey i więcej.

Nico Parker
Młoda gwiazda założyła na premierę limonkową suknię Valentino Haute Couture.
FilmMagic

Newton i Parker rozstali się w 2022 roku po ponad dwóch dekadach małżeństwa. Wkrótce po rozstaniu aktorka zakończyła produkcję nadchodzącego filmu „Magic Mike’s Last Dance”, aby „zająć się sprawami rodzinnymi”, a źródła donoszą nawet, że zespół Newtona chciał, aby poszła na odwyk, aby wspomóc jej zdrowie psychiczne.

Salma Hayek została obsadzona w roli zastępcy Newtona w trzeciej części serii „Magic Mike”.

Była para dzieli Nico, jak również dzieci Ripley, 22, i Booker, 8. Newton od tego czasu przeniósł się z muzykiem Elijah Dias (aka Lonr.).

Thandie Newton and Nico Parker
Mama Thandie Newton towarzyszyła córce na premierze „Dumbo” w 2019 roku, kiedy to zadebiutowała na dużym ekranie.
FilmMagic

Chociaż aktorka „Westworld” nie była na czerwonym dywanie „Last of Us”, wcześniej towarzyszyła swojemu średniemu dziecku na premierze „Dumbo” w 2019 roku, kiedy to 14-latka zadebiutowała na dużym ekranie w adaptacji live-action.