21 marca 2023 |20:03

Niemowlęta Nepo – są takie jak my!

Najstarsza córka uznanego filmowca Sofii Coppoli, 16-letnia Romy, właśnie ujawniła w całkowicie nierelatywnym, ale przezabawnym TikTok, że dostała szlaban za próbę wynajęcia helikoptera przy użyciu karty kredytowej jej ojca muzyka Thomasa Marsa.

„Zrób ze mną makaron z wódką i sosem, ponieważ jestem uziemiona, ponieważ próbowałam wyczarterować helikopter z Nowego Jorku do Maryland na kartę kredytową mojego taty, ponieważ chciałam zjeść kolację z przyjacielem z obozu”, Romy rozpoczęła wideo, które tylko stało się zabawniejsze.

Screenshot from Romy Croquet's viral TikTok
16-letnia córka Sofii Coppoli, Romy, została uziemiona za próbę wyczarterowania helikoptera przy użyciu karty kredytowej swojego ojca Thomasa Marsa.
TikTok/@romy.croquet
Screenshot from Romy Croquet's viral TikTok
„Zrób ze mną makaron z wódką i sosem, bo jestem uziemiona”, wyjaśniła nastolatka w usuniętym TikTok.
TikTok/@romy.croquet

Nastolatka ujawniła, że nie „wie, jaka jest różnica między czosnkiem a cebulą”, więc „musiała wygooglować zdjęcia cebuli na [swoim] telefonie”.

Twierdziła, że jest „zażenowana” tym wyznaniem.

„Pomyślałam, że zrobię to, ponieważ jestem już uziemiona, ponieważ największą zasadą moich rodziców jest to, że nie wolno mi mieć żadnych publicznych kont w mediach społecznościowych”, powiedziała o dołączeniu do platformy.

Trzymając w ręku Grammy frontmana Phoenix – którą Mars i jego francuski zespół indie pop zdobyli w 2010 roku – wyjaśniła: „Oto dlaczego”.

Romy dodała, że jej rodzice „nie chcą, aby [ona] była dzieckiem nepotyzmu” przed naleganiem, że „TikTok nie uczyni [jej] sławną, więc to naprawdę nie ma znaczenia.”


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

Następnie podniosła coś, co wydawało się być szalotką i zapytała: „Czy to jest cebula? Bo mam wrażenie, że to nie wygląda jak cebula. To wygląda jak wnętrze …”

Chociaż kamera ucięła, zanim zdążyła dokończyć swoją myśl, podpis na górze filmu zakończył jej zdanie słowami „balls-k.”

Screenshot from Romy Croquet's viral TikTok
Romy przyznała, że nie „wie, jaka jest różnica między czosnkiem a cebulą”, więc „musiała wygooglować zdjęcia cebuli na [swoim] telefonie.”
TikTok/@romy.croquet
Screenshot from Romy Croquet's viral TikTok
„Nie wolno mi mieć żadnych publicznych kont w mediach społecznościowych,” powiedziała przed trzymaniem Grammy Marsa i wyjaśnieniem, „Oto dlaczego.”
TikTok/@romy.croquet

W następnej scenie Romy przedstawiła swoim zwolennikom chłopaka swojej opiekunki, który głaskał Golden Retrievera.

Czytaj również:  Kellyanne Conway i George Conway rozwodzą się po 22 latach małżeństwa

„Moich rodziców nigdy nie ma w domu, więc to są moi zastępczy rodzice”, powiedziała, dodając, że „prawie spaliła dom” swoim gotowaniem.

Romy następnie zapytała bezimiennego chłopaka, co sądzi o „fiasku helikoptera”, co skłoniło mężczyznę do zmiany nazwy na „fiascA – bo to, tak jakby, kobiece fiasko”.

To miało sens dla nastolatka, który zauważył, że „to Miesiąc Historii Kobiet.”

Sofia Coppola and Thomas Mars at the 2006 Cannes Film Festival
„Moich rodziców nigdy nie ma w domu, więc to są moi zastępczy rodzice,” Romy dodała podczas panoramowania na chłopaka jej opiekunki.
WireImage
Sofia Coppola
Przedstawiciele nagrodzonej Oscarem Coppoli nie mieli komentarza, gdy skontaktowała się z nimi Page Six.
Corbis via Getty Images

Romy od tego czasu usunęła filmik (choć robi on furorę na Twitterze i Instagramie) i uczyniła swoje konto TikTok prywatnym.

Reps dla zdobywcy Oscara Coppoli, 51, i Mars, 46, nie mieli komentarza, gdy skontaktował się z nimi Page Six.

Para jest również rodzicami 12-letniej córki Cosimy.