30 czerwca 2022 r. | godz. 19:10

Lola Sheen – 17-letnia córka byłych Charlie Sheen i Denise Richards – brała udział we wtorkowym wypadku samochodowym, kiedy wjechała w nasyp.

Nastolatka, której towarzyszyło trzech pasażerów, jechała swoim Volkswagenem w Los Angeles, kiedy doszło do wypadku, rzecznik posterunku szeryfa w Malibu/Lost Hills potwierdził The Sun, który jako pierwszy podał tę wiadomość.

The outlet donosi, że policja pracowała w porozumieniu z California Highway Patrol i jednostką poszukiwawczo-ratowniczą, aby znaleźć pojazd po otrzymaniu zgłoszenia o samochodzie jadącym „po krawędzi” na drodze w pobliżu gór Santa Monica.

CHP potwierdziła później Page Six, że Lola miała problemy z nawigacją po krętej drodze po zmroku, ponieważ jechała o 23:25.

Potwierdzili również, że chociaż samochód uderzył w nasyp, nie stoczył się z klifu.

„Nikt nie został zabrany do szpitala, ale nieletni kierowca skarżył się na ból głowy po kolizji”, powiedział przedstawiciel firmy.

Lola Sheen
Nastolatka wybiera życie poza światłem reflektorów.
deniserichards/Instagram

Lola niedawno skończyła 17 lat 1 czerwca, a jej mama wzięła na Instagram, aby wysłać jej życzenia w tym czasie.

„Wszystkiego najlepszego piękna Lola!!!! Jak to możliwe, że masz już 17 lat?! Jestem z ciebie tak dumna”, zaczęła „Real Housewives of Beverly Hills” alum, 51,. „Jesteś taka słodka i współczująca i oddałabyś koszulę z pleców dla każdego. Twój uśmiech i śmiech są zaraźliwe i twoja miłość do życia. Zwłaszcza najprostsze rzeczy w życiu. Jesteś światłem. Wchodzisz do każdego pomieszczenia i zawsze rozświetlasz pokój. Kocham Cię tak bardzo. Wszystkiego najlepszego.”

Lola Sheen
Lola Sheen całkiem niedawno, bo 1 czerwca, skończyła 17 lat.
lola__sheen/Instagram

Wypadek ma miejsce kilka dni po tym, jak Richards poszedł w ślady 18-letniej córki Sama „Sami” Sheena i dołączył do OnlyFans.

„Ready…here we go💛”, napisała aktorka na mediach społecznościowych przed dodaniem hashtagu „#onlyfans” i skierowaniem swoich 1,4 miliona zwolenników do linku, aby zasubskrybować jej treści za 25 dolarów miesięcznie.

Czytaj również:  Córka Heidi Klum, Leni, zamienia stację metra w tło do sesji zdjęciowej
Lola Sheen, Charlie Sheen, Sami Sheen, Denise Richards.
Byli są również rodzicami 18-letniej córki Sami Sheen.
samisheen/instagaram

Podczas gdy Richards wspiera Sam zarabiającą gotówkę poprzez stronę NSFW, ojciec Charlie wcześniej mówił o swojej początkowej dezaprobacie.

„Ona ma teraz 18 lat i mieszka z matką. To nie wydarzyło się pod moim dachem,” była gwiazda „Two and a Half Men”, 56, powiedziała Page Six wcześniej w tym miesiącu.