3 sierpnia 2022 | 8:25pm

Mama wygląda dobrze.

Chrissy Teigen pokazała swój baby bump podczas noszenia bielizny Gucci, kiedy ogłosiła, że ona i mąż John Legend spodziewają się ich tęczowego dziecka prawie dwa lata po stracie syna.

Modelka, 36, sparował $ 520 high-waisted bielizny z czarnym cropped T-shirt jak ona pozuje w jej lustro szafy.

Delikatnie zaprojektowane luksusowe bielizny podkreślił Teigen rosnące midsection jak ona pokazał duży siniak na jej lewym udzie od przechodzących zapłodnienia in vitro.

„1 miliard strzałów później (w nogę ostatnio, jak u widać!) mamy kolejny w drodze”, podpisała swoje ogłoszenie na Instagramie. „Podczas każdej wizyty mówiłam sobie: 'ok, jeśli dziś będzie zdrowe, ogłoszę’, ale potem oddycham z ulgą, słysząc bicie serca i decyduję, że jestem po prostu zbyt zdenerwowana jeszcze.”

Gucci underwear

Gucci GG Embroidered Tulle Briefs ($520)

Autor „Cravings” stwierdził, że „radość” wypełniła ich „dom i serca ponownie” od momentu otrzymania dobrej wiadomości.

„Nie sądzę, że kiedykolwiek wyjdę z wizyty z większym podekscytowaniem niż nerwami, ale jak dotąd wszystko jest idealne i piękne, a ja czuję się pełna nadziei i niesamowita”, kontynuowała.

Para straciła swoje trzecie dziecko, Jack, we wrześniu 2020 roku po tym, jak Teigen została popędzona do szpitala po doświadczeniu nadmiernego krwawienia.

„Pomimo toreb i toreb transfuzji krwi” nie byli w stanie uratować swojego malucha, Teigen powiedział w emocjonalnym poście na Instagramie krótko po tym.

Chrissy Teigen
Teigen wyglądała bez wysiłku szykownie w ogłoszeniu o ciąży.
Instagram/chrissyteigen

„Jesteśmy zszokowani i w rodzaju głębokiego bólu, o którym tylko słyszysz, rodzaj bólu, którego nigdy wcześniej nie czuliśmy”, napisała matka dwóch osób. „Do naszego Jacka – tak mi przykro, że pierwsze chwile Twojego życia spotkały się z tak wieloma komplikacjami, że nie mogliśmy dać Ci domu, którego potrzebowałeś, aby przetrwać. Zawsze będziemy Cię kochać.”

Czytaj również:  Alec Baldwin zabiera dzieci do szkoły przed postawieniem zarzutów w związku ze strzelaniną w "Rdzy

Teigen i Legend mają już wspólną 6-letnią Lunę i 4-letniego Milesa.