czwartek, 1 czerwca, 2023

Ostatnie posty

Chrissy Teigen i John Legend spodziewają się dziecka prawie dwa lata po stracie ciąży

Chrissy Teigen ogłosiła, że jest w ciąży i powiększa swoją rodzinę z mężem Johnem Legendem.

Teigen, który był otwarty na mediach społecznościowych na początku tego roku o swojej podróży IVF, wziął na Instagram w środę, aby opublikować dwa lustrzane selfies w czarnej koszulce z cropped i czarnej, prześwitującej bieliźnie, pokazując jej baby bump. Para pobrała się w 2013 roku i jest rodzicami 5-letniej Luny i 3-letniego Milesa.

„Ostatnie kilka lat było plamą emocji, aby powiedzieć najmniej, ale radość ponownie wypełniła nasz dom i serca”, 36-letnia Cravings autorka napisała w swoim podpisie. „1 miliard strzałów później (w nogę ostatnio, jak u see!) mamy kolejny w drodze. Przy każdej wizycie mówiłam sobie: 'ok, jeśli dziś będzie zdrowe, to ogłoszę’, ale potem oddychałam z ulgą, słysząc bicie serca i decydowałam, że jestem po prostu zbyt nerwowa. Nie sądzę, że kiedykolwiek wyjdę z wizyty z większym podekscytowaniem niż nerwami, ale jak dotąd wszystko jest idealne i piękne, a ja czuję się pełna nadziei i niesamowita. Ok phew to było bardzo trudne utrzymanie tego w tak długo!”

Podpis na Instagramie o „rozmyciu emocji” Teigen jest prawdopodobnie w odniesieniu do utraty ciąży, którą poniosła we wrześniu 2020 roku, a także potoku złej prasy, którą otrzymała po tym, jak została oskarżona o cyberbullying Courtney Stodden i innych w wieloletnich tweetach. Ponadto, nieco ponad rok temu, Teigen wyszła publicznie ze swoją decyzją o zaprzestaniu picia alkoholu. W poście z zeszłego miesiąca, Teigen napisała: „Piłam, aby zakończyć szalony niepokój, który później w większości odszedł, gdy – dostań to – rzucić picie! westchnienie. tak czy inaczej czuję się naprawdę dobrze.”

W lutym powiedziała swoim zwolennikom, że przechodzi leczenie IVF, aby ponownie zajść w ciążę, ale poprosiła, aby ludzie przestali pytać ją, czy jest w ciąży. „Szczerze mówiąc, nie mam nic przeciwko strzałom … sprawiają, że czuję się jak lekarz / chemik”, napisała wtedy. „Ale wzdęcia to suka, więc pokornie błagam, abyście przestali pytać, czy jestem w ciąży, bo chociaż wiem, że mówi się to z podekscytowanymi, dobrymi intencjami, to po prostu rodzaj ssania, aby usłyszeć, ponieważ jestem przeciwieństwem ciąży!”

Czytaj również:  Netflix przejmuje globalne prawa do tajwańskiego horroru "Incantation" (wyłączność)

Ta historia po raz pierwszy pojawiła się na Billboard.com.

Latest Posts

Nie przegap