31 stycznia 2023 r. | 19:54

Elle King nazwała Chrisa Younga „a-holem” po tym, jak rzekomo krzyknął na jej partnera, żeby „przyszedł po swoją żonę!”

Podczas kręcenia nowego programu Blake’a Sheltona i Carsona Daly’ego, „Barmageddon” w USA Networks, dwaj piosenkarze country zostali postawieni przeciwko sobie w dzikich grach barowych, w tym „air cannon cornhole”, „keg curling” i „drunken axe hole”.

Jednak według świadka, między Youngiem, 37, a Kingiem, 33, doszło do spięć, ponieważ zaczęła wygrywać i mówić głupoty.

Young rzekomo zwróciła się do swojego narzeczonego, Dana Tookera, który oglądał z widowni, i powiedziała mu: „Chodź po swoją żonę!”

Źródło – które było na nagraniu jeszcze w kwietniu 2022 roku – twierdziło: „Nie mogę trzymać języka za zębami na temat tego, jak ten piosenkarz country Chris Young potraktował Elle King. Mówił do niej w dół, ponieważ jest kobietą

„Jestem pewien, że sieć wytnie to tak, aby nie wyglądał tak źle, ale kiedy zaczęła kopać jego a- w grach barowych i s-t mówić tak, jak robili to faceci, nie mógł już tego znieść. Widział czerwień.

„Wyzywał ją, a potem nawet krzyczał nad jej głową do faceta, który był z nią, że lepiej 'Chodź po swoją żonę’ – co on w ogóle miał zrobić? To takie głupie. Cała załoga to widziała i słyszała.”

Interakcja nie została uwzględniona w ostatecznej transmisji, która została wyemitowana w zeszłym tygodniu.

Jednak, gdy niedawno zapytano, kto był najbardziej konkurencyjną osobą w serii, gospodarz Shelton powiedział ET, „Chris Young”, jak Daly dodał, „Chris Young był bardzo konkurencyjny.”

Pomimo incydentu pozostającego poza odcinkiem, King odniósł się do rzekomego seksistowskiego komentarza i wyjaśnił, dlaczego nazwała swój najnowszy album „Come Get Your Wife.”

„Tytuł tej płyty wziął się stąd, że jakiś znany dupek próbował krzyczeć 'Chodź po swoją żonę’, a ja odpowiadałem, że nawet nie jestem żonaty, tylko dlatego, że skopałem mu dupsko w meczu. Pomyślałam, 'Ha ha nie byłoby fajnie, gdybym nazwała tak swoją płytę?’ Więc zrobiłem to”, napisała przez Instagram w poniedziałek.

Czytaj również:  Shawn Mendes uśmiecha się, pręży mięśnie w Miami Beach po odwołaniu trasy koncertowej

Dodała również w osobnym poście na Instagramie: „Pamiętasz ten jeden raz, kiedy biłem jakiegoś a-hole’a na meczu, a on krzyknął „Chodź po swoją żonę!” do mojego partnera!!!? A ja nawet nie jestem mężatką! Lol. Dzięki za tytuł albumu, babe 😉.”

Przedstawiciel Younga, jego wytwórni płytowej nie odpowiedział natychmiast na prośbę Page Six o komentarz. Nie odpowiedzieli również przedstawiciele Kinga.

Przedstawiciel USA Network, należącego do NBC Universal, również nie odezwał się do nas.