21 maja 2022 | 16:48pm

Ten Avenger był bezsilny, aby osłonić swoje serce przed miłością szczeniaka po zamknięciu oczu z bezpańskim, schroniskowym psem w 2017 roku.

Pięć lat później Chris Evans zamieścił jeszcze jedno mutt-erly adorable snapshot swojego ukochanego psa ratowniczego, Dodgera, na Instagramie wczoraj w uznaniu National Rescue Dog Day.

Aktor Marvela i jego canine BFF wydają się być w połowie jazdy, z Evansem, 40, za kierownicą i mieszanką bokserów opierającą swój podbródek na ramieniu swojego taty gwiazdy filmowej.

Evans pierwotnie znalazł Dodgera w schronisku dla zwierząt w Savannah, GA, podczas filmowania ojcostwa-temat dramatu „Gifted”, zgodnie z 'gramem, który zamieścił w zeszłym roku w National Rescue Dog Day.

„To jest moment, w którym poznałem Dodgera”, napisał Evans w podpisie z 20 maja 2021 roku. Przypadkowe spotkanie miało miejsce podczas sesji na miejscu dla „sceny [that] miało miejsce w schronisku. Nie miałem zamiaru ratować psa tego dnia, ale w chwili, gdy go zobaczyłem, wiedziałem, że wróci do domu.”

Chris Evans and his rescue dog, a boxer mix named Dodger.
Prowadzący „Kapitana Amerykę” rozpłynął się po odkryciu Dodgera, wtedy nazywanego Bennym, w schronisku w 2017 roku.
Instagram/@chrisevans

Dodał: „W schroniskach jest tak wiele kochających zwierząt, które rozpaczliwie potrzebują domu. Odwiedź schronisko i odejdź z najlepszym przyjacielem.”

Chris Evans on the red carpet at the premiere of
Evans na światowej premierze „Avengers: Endgame” w Los Angeles.
Getty Images for Disney

Z powrotem w lutym 2019 roku z okazji podobnie skoncentrowanego na zwierzętach towarzyszących Love Your Pet Day, Evans wykopał klip, aby podzielić się przez media społecznościowe z jego „pierwszym 'hangoutem’ w schronisku” z Dodgerem, wtedy znanym jako Benny.

Główny bohater „Kapitana Ameryki” dodał o swoim dobrym chłopcu: „Był tam przez około miesiąc. Nie mogę uwierzyć, że nikt nie złapał go wcześniej!”

Wśród innych odważnych nazwisk, które dołączyły wczoraj do zabawy w dzielenie się zdjęciami szczeniąt ratunkowych, były Ariel Winter, Lauren Conrad i dr Holly Hatcher-Frazier z „Dance Moms”.

Czytaj również:  Johnny Depp cierpi na zaburzenia erekcji, jak twierdzą dokumenty sądowe