sobota, 25 marca, 2023

Ostatnie posty

Celebryci, którzy wypowiedzieli się przeciwko botoksowi, wypełniaczom: Jennifer Lopez, więcej

W opętanym pięknem i młodością Hollywood, presja, by iść pod nóż jest jak najbardziej na miejscu – ale niektóre gwiazdy zajmują stanowisko przeciwko majstrowaniu przy swoich twarzach.

Podczas gdy wiele wielkich nazwisk próbowało botoksu i wypełniaczy, ale żałowało tej decyzji, inni jeszcze nie spróbowali zastrzyków przeciwstarzeniowych. Poniżej 32 gwiazdy, które opowiedziały się przeciwko wypełnianiu swoich słynnych twarzy.

Drew Barrymore

Drew Barrymore close-up
FilmMagic

„Nigdy nie robiłam nic z moją twarzą i chciałabym spróbować nie robić”, powiedziała aktorka podczas 2021 odcinka „The Drew Barrymore Show”, przed dodaniem „Nigdy nie mów nigdy.”

Gwiazda „Never Been Kissed” powiedziała, że wolałaby całkowicie uniknąć iniekcji niż potencjalnie dać się złapać.

Znam siebie. Jestem osobą silnie uzależnioną. Robię jeden zastrzyk, do piątku będę wyglądać jak Jocelyn Wildenstein – zażartowała Barrymore, nawiązując do socjalistki słynącej z wielu operacji kosmetycznych.

„Będziemy się starzeć, rzeczy pójdą na południe i to jest w porządku, to część życia i czuję się bardziej ludzka i bardziej wrażliwa każdego roku mojego życia, ale wiem też, jak docenić każdy rok coraz bardziej.”

Cameron Diaz

Cameron Diaz close-up
Getty Images

Współpracownik Barrymore z „Aniołków Charliego” raz spróbował zastrzyków, ale nie był ich fanem.

„Próbowałam [Botox] wcześniej, gdzie było to jak mały dotyk czegoś. To zmieniło moją twarz w tak dziwny sposób, że byłam jak, 'Nie, nie chcę być taka’,” Diaz powiedziała „Entertainment Tonight” w 2014 roku.

„Wolę widzieć swoją twarz starzejącą się niż twarz, która w ogóle do mnie nie należy.”

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez close-up
WireImage,

„I’m real,” rzeczywiście: Ikona popu wielokrotnie zaprzeczała, jakoby stosowała zastrzyki, aby uniknąć zmarszczek, zamiast tego przypisując swoją pozornie wiekową cerę filtrom SPF i, co ciekawe, oliwie z oliwek.

„Do dziś nie miałam botoksu”, powiedziała założycielka JLo Beauty podczas rozmowy telefonicznej z Zoomem, aby omówić swoją markę pielęgnacyjną. „Nie jestem taką osobą. Nie mam nic przeciwko temu, że ludzie to robią; to po prostu nie moja sprawa… Nie mówię, że pewnego dnia tego nie zrobię, ale jeszcze tego nie zrobiłam.”

Na początku swojej kariery, Lopez dodała, były chłopak próbował nakłonić ją do pójścia pod igłę.

„[His dermatologist] powiedział, 'Czy wiesz, że masz małą linię właśnie tutaj? Powinniśmy zacząć stosować Botox Mam na myśli, że musiałam mieć 23 lata, prawda? I byłam jak, 'Zamierzam przejść'”, wspomina supergwiazda.

„Zastanawiam się tylko, co by się ze mną stało, gdybym zaczęła stosować Botox w wieku 23 lat, jak bym teraz wyglądała. Moja twarz byłaby dziś zupełnie inną twarzą.”

Paulina Porizkova

Paulina Porizkova close-up
Getty Images

„Wszystko co robię jest nieinwazyjne i niezwykle subtelne. Preferuję te zabiegi, po których nie wyglądasz, jakbyś została zaatakowana przez niedźwiedzia”, powiedziała supermodelka w wywiadzie dla Page Six Style w 2021 roku, dodając, że choć jest fanką laserów, nigdy nie próbowała botoksu ani wypełniaczy.

I choć Porizkova sumiennie podchodzi do swoich zabiegów pielęgnacyjnych, wie lepiej niż oczekiwać, że drogie produkty cofną czas.

„Kosmetyki i zabiegi na skórę nie zrobią ci operacji plastycznej”, powiedziała. „To nie jest tak, że użyjesz ich i będziesz wyglądać 20 lat młodziej. To nie tylko nierealne, ale wręcz niemożliwe.”

Jennifer Garner

Jennifer Garner close-up
Getty Images

W wywiadzie dla Harper’s Bazaar z 2022 roku, aktorka „Alias” podzieliła się swoją najlepszą poradą dotyczącą urody: „Patrz mniej na lustro i bądź ostrożna, jeśli chodzi o wstrzykiwanie czegokolwiek do twarzy. Bądź bardzo, bardzo niesamowicie rozsądna i odczekaj tak absolutnie długo, jak to możliwe, aby cokolwiek dodać.”

Garner dodał, że ludzie mogliby stać, aby mniej ogólnie nagradzać swój wygląd.

„Spójrz w lustro mniej, obsesyjnie mniej, i spójrz na resztę świata, aby zobaczyć, na co mógłbyś wykorzystać swój czas zamiast tego”, powiedziała. „Wszyscy patrzymy na nasze twarze bardziej niż ludzie używali, a to nie robi ci nic dobrego. Masz obsesję na punkcie zmian lub tego, jak naprawić coś na swojej twarzy.”

Kristin Cavallari

Kristin Cavallari close-up
Getty Images

„Ludzie zaczęli mnie pytać czy miałam Botox podczas rozmów kwalifikacyjnych w wieku 22 lat. Byłam bardzo zdezorientowana”, powiedziała wychowanka „Laguna Beach” Page Six Style w 2021 roku.

„Mam drobne zmarszczki na twarzy! Nie obchodzi mnie to. Jestem naprawdę ekspresyjna. Podoba mi się, że moja twarz się rusza. Nie kwestionuję botoksu czy wypełniaczy; każdemu według jego potrzeb. Po prostu uważam, że dla mnie i mojego życia, to nie jest dla mnie. Szczerze mówiąc, przerażają mnie, ponieważ nie znamy długoterminowych skutków tych rzeczy. Myślę, że powinniśmy objąć starzenie się!”

Halle Berry

Halle Berry close-up
FilmMagic

Piękność z „Monster’s Ball” przyznała, że czuje presję, by poddać się operacji plastycznej w wywiadzie dla Yahoo! Beauty z 2015 roku.

„Nie będę kłamać i mówić, że te rzeczy nie przechodzą mi przez myśl, bo zawsze ktoś mi to sugeruje” – powiedziała. „’Wiesz, gdybyś tylko zrobił trochę tego i tamtego, podniósł to, wtedy to byłoby trochę lepsze’ To prawie jak crack, który ludzie próbują na ciebie wcisnąć. Tak właśnie się czuję.”

Czytaj również:  Halle Berry i Mark Wahlberg nakręcą latem thriller Netflixa w NJ

Dodała Berry, „’Kiedy widzisz, że wszyscy wokół ciebie to robią, masz te chwile, kiedy myślisz, 'Aby pozostać przy życiu w tym biznesie, czy muszę robić to samo?'”

Aktorka powiedziała, że pozostaje uziemiona, przypominając sobie, że „piękno naprawdę jest takie, jak piękno.”

„Starzenie się jest naturalne i to się stanie z nami wszystkimi”, powiedziała. „Chcę po prostu zawsze wyglądać jak ja, nawet jeśli jest to starsza wersja mnie. Myślę, że kiedy robisz za dużo tych kosmetycznych rzeczy, stajesz się w pewnym sensie kimś innym.”

Kim Kardashian

Kim Kardashian close-up
Stefanie Keenan

Podczas gdy założycielka Skims przyznała się do posiadania „odrobiny Botoxu” w wywiadzie dla Allure z 2022 roku, nalegała, że kosmetyczne majsterkowanie na tym się kończy.

„Żadnych wypełniaczy,” powiedziała Kardashian. „Nigdy nie wypełniłam moich policzków. Nigdy nie wypełniłam swoich ust.”

Khloé Kardashian

Khloé Kardashian close-up
Getty Images for SHEIN

Chociaż zmieniająca się twarz siostry Kim od dawna jest gorącym tematem, współzałożycielka Good American powiedziała, że w przeszłości miała złe doświadczenia z wypełniaczami i postanowiła je olać.

„[Fillers] nie zadziałały dla mnie. Wyglądałam szalenie … Poszłam, aby mieć to wszystko rozpuszczone jak trzy razy”, powiedziała w „Kocktails With Khloé” w 2016 roku, dodając, „Moja twarz była tak f-ked.”

I chociaż Kardashian była otwarta na temat uzyskania pracy nosa – „Moim jedynym żalem jest to, że nie zrobiłam tego wcześniej”, zatweetowała w 2022 roku – nie jest fanką botoksu.

„Zareagowałam okropnie na botoks”, powiedziała podczas „Keeping Up With the Kardashians” reunion special w 2021 roku.

Julianne Moore

Julianne Moore close-up
Getty Images

Laureatka Oscara powiedziała, że nigdy nie dotknęła botoksu i nie ma takich planów w przyszłości.

„Nienawidzę potępiać ludzi za robienie tego, ale nie wierzę, że to sprawia, że ludzie wyglądają lepiej,” Moore powiedziała Allure w 2010 roku. „Myślę, że to po prostu sprawia, że wyglądają, jakby mieli coś zrobione z twarzą. Kiedy patrzysz na kogoś, kto ma zmienioną w jakiś sposób twarz, wygląda to po prostu dziwnie.”

Nicole Kidman

Nicole Kidman close-up
Getty Images for Turner Image

W 2011 roku w wywiadzie dla niemieckiego magazynu TV Movie, piękność z „Big Little Lies” powiedziała, że „próbowała Botoxu”, ale przysięgła, że nie będzie go stosować po rozczarowaniu rezultatami.

„Nie podobał mi się wygląd mojej twarzy po tym zabiegu”, powiedziała. „Teraz już go nie używam – znów mogę poruszać czołem!”

Kate Beckinsale

Kate Beckinsale close-up
Getty Images

Aktorka „Underworld” powiedziała, że „wkurza się”, gdy ludzie zakładają, że dostaje Botox, mówiąc Sunday Times w 2021 roku, „Nie miałam żadnego [work done]. Nie jestem przeciwna temu, żeby ludzie go mieli … To jest jakby założenie, że ja go miałam, a ja po prostu dosłownie nie miałam.”

Podczas gdy Beckinsale powiedziała, że jest fanką zabiegów PRP (platelet-rich plasma), które wykorzystują własną krew osoby do odmłodzenia skóry, jak również pielęgnacji skóry, która wykorzystuje jad skorpiona, jest „przerażona paraliżem [her] twarzy” za pomocą iniekcji.

„Głos mojej mamy jest w mojej głowie, bardzo głośny, przez cały czas. Moja mama nie dostałaby nawet twarzy, jest podejrzliwa w stosunku do wszystkiego tego typu, a wygląda f-king promiennie i niesamowicie”, kontynuowała. „Wiem, że gdybym zrobiła Botox, byłabym tą, która dostałaby opadające oko, a moja mama poszłaby, 'I f-king told you! See? Nigdy nie powinnaś tego robić.”

Courteney Cox

Courteney Cox close-up
WireImage

Ulubieniec „Przyjaciół” jest jedną z wielu gwiazd, które żałują, że dostały pracę, mówiąc NewBeauty w 2017 roku, że kiedyś odwiedziła lekarza po lekarzu w poszukiwaniu fontanny młodości.

„Następną rzeczą, którą wiesz, jesteś warstwowy i warstwowy i warstwowy. Nie masz pojęcia, bo to się dzieje stopniowo, aż w końcu mówisz: 'Oh s-t, to nie wygląda dobrze’ I to jest gorsze na zdjęciach niż w prawdziwym życiu” – wspominał Cox. „Mam jednego przyjaciela, który był jak, 'Whoa, nie więcej!'”

Po uświadomieniu sobie, że nie wygląda już jak ona sama, gwiazda „Krzyku” postanowiła dokonać zmiany.

„Miałam rozpuszczone wszystkie moje wypełniacze. Jestem tak naturalna, jak tylko mogę być. Czuję się lepiej, bo wyglądam jak ja. Myślę, że teraz wyglądam bardziej jak osoba, którą byłam. Mam nadzieję, że tak będzie”, powiedziała, dodając, że jest teraz zaangażowana w naturalne starzenie się.

„Rzeczy będą się zmieniać. Wszystko będzie spadać. Próbowałem sprawić, żeby nie spadało, ale to sprawiło, że wyglądałem sztucznie. Potrzebujesz ruchu w swojej twarzy, zwłaszcza jeśli masz cienką skórę jak ja. To nie są zmarszczki – to linie uśmiechu. Musiałam nauczyć się obejmować ruch i zdać sobie sprawę, że wypełniacze nie są moim przyjacielem.”

Czytaj również:  Mąż Candiace Dillard był "nie w porządku" po "raniących" plotkach "RHOP

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston close-up
WireImage

Cox’s „Friends” co-star podzielił podobne stanowisko w 2014 roku, mówiąc InStyle, „Wierzę w 'no-tox’ To absolutnie zniekształca ludzkie twarze i kończysz mając właściwie odwrotny efekt. Moim zdaniem wyglądasz starzej, kiedy nie możesz się ruszać i nie pozwalasz, aby twoja naturalna ekspresja miała swój sposób.”

Kate Winslet

Kate Winslet close-up
Getty Images

Gwiazda „Titanica” powiedziała Telegraphowi w 2011 roku, że „nigdy nie podda się” presji, by pójść pod nóż.

„Jestem aktorką, nie chcę zamrażać wyrazu mojej twarzy” – powiedziała Winslet. „To sprzeczne z moją moralnością, sposobem, w jaki wychowali mnie rodzice i tym, co uważam za naturalne piękno”.

Salma Hayek

Salma Hayek close-up
Patrick McMullan via Getty Image

„Nie wierzę w Botox, ponieważ twoja twarz się nie rusza, a to coś, co musisz robić do końca życia, za każdym razem coraz bardziej”, powiedziała DuJourowi w 2017 roku aktorka „Fridy”.

„Nie patrzę na rzeczy krótkoterminowo; myślę o długowieczności. Słuchaj, jeśli byłoby coś, co można zrobić, aby zachować dobry wygląd, zrobiłbym to. Ale jestem zakochana w moim mężu i chcę wyglądać jak piękna pani, kiedy będę miała 70 lat.”

Hayek, która odparła trolle za założenie, że dostała zastrzyki przeciwstarzeniowe, powiedziała ET, że „była tak podekscytowana” wypróbowaniem botoksu jako sposobu na wcielenie się w postać jej roli potentatki makijażu Claire Luna w „Like a Boss” z 2020 roku, ale jej harmonogram kręcenia filmów po kolei uniemożliwił jej realizację.

„Może to i lepiej,” powiedziała outletowi. „Może uzależniłabym się od tego czy coś.”

Stevie Nicks

Stevie Nicks close-up
FilmMagic

Fleetwood Mac crooner zajął prawdopodobnie najbardziej zdecydowane stanowisko przeciwko zastrzykom ze wszystkich celebrytów.

„Pozwól, że powiem ci, że botoks sprawia, że wyglądasz jak w kulcie satanistycznym”, powiedziała Guardianowi w 2020 roku.

„Miałam go tylko raz i zniszczył moją twarz na cztery miesiące. Patrzyłabym w lustro i próbowałabym podnieść brew i poszłabym: 'O, tam jesteś, zła córka szatana’ Nigdy więcej.”

Julia Roberts

Julia Roberts close-up
Getty Images

„To niefortunne, że żyjemy w tak spanikowanym, dysmorficznym społeczeństwie, w którym kobiety nie dają sobie nawet szansy, by zobaczyć, jak będą wyglądać jako starsze osoby. Chcę mieć jakieś pojęcie o tym, jak będę wyglądać, zanim zacznę czyścić łupki”, piękność z „Erin Brockovich” powiedziała Elle w 2010 roku.

„Chcę, żeby moje dzieci wiedziały, kiedy jestem wkurzona, kiedy szczęśliwa, a kiedy zdezorientowana. Twoja twarz opowiada historię … i nie powinna to być historia o tym, że jedziesz do gabinetu lekarskiego.”

Emma Thompson

Emma Thompson close-up
Getty Images

Brytyjska ikona podzieliła się swoimi szczerymi przemyśleniami na temat Botoxu i iniekcji w 2014 roku w wywiadzie dla Hello!, opisując ciągłą presję na poddawanie się zabiegom kosmetycznym jako „psychotyczną.”

„To szaleństwo”, powiedziała. „To nie jest normalna rzecz do zrobienia, a kultura, którą stworzyliśmy, która mówi, że to jest normalne, nie jest normalna”.

Dodała Thompson, „Dlaczego ludzie proszą osoby o rozcięcie ich i włożenie rzeczy do ich ciała? (…) Co to jest, co robimy sobie? To jest chronicznie niezdrowe.”

Angelina Jolie

Angelina Jolie close-up
Getty Images

„Nie miałam nic zrobionego i raczej nie będę miała. Ale jeśli kogoś to uszczęśliwi, to już jego sprawa”, powiedziała gwiazda „Maleficent” w 2010 roku Daily Mail.

„Nie jestem w cudzej skórze, by wiedzieć, co sprawia, że czują się lepiej we własnej skórze, ale sama nie zamierzam tego robić.”

Busy Philipps

Busy Philipps close-up
Getty Images

„Ludzie faktycznie oskarżyli mnie o pracę”, powiedziała aktorka i gwiazda mediów społecznościowych podczas pojawienia się na podcaście „Not Skinny But Not Fat” w 2022 roku, przed ujawnieniem, że miała „nie Botox, nie wypełniacze.”

„Jestem rozczarowana, gdy bardzo młode kobiety zaczynają f-k z ich twarzami”, kontynuowała gwiazda „Freaks and Geeks”, mówiąc, że jej własna twarz wyglądała „zupełnie inaczej”, gdy była nastolatką, ale zmieniła się, gdy miała dzieci, zamieniła swoje treningi i wahała się w wadze.

„Chodzi mi tylko o to, że … 23-latki, uspokójcie się … Wasza twarz się zmieni … tracicie dziecięcy tłuszcz”, podsumowała Philipps.

Simon Cowell

Simon Cowell close-up
Getty Images

Kiedyś twórca „X Factor” i „America’s Got Talent” był zwolennikiem zastrzyków, ale od tego czasu dostrzegł błąd w swoim postępowaniu.

„Był taki etap, że mogłem posunąć się trochę za daleko. Zobaczyłem zdjęcie sprzed lat i nie rozpoznałem, że to ja”, powiedział The Sun w 2022 roku, dodając, że wyglądał „jak coś z horroru”.

„Dość było tego”, kontynuował Cowell. „Teraz w ogóle nie ma wypełniacza na mojej twarzy. Zero.”

Bethenny Frankel

Bethenny Frankel close-up
Getty Images

Frankel może nie jest już „Real Housewife”, ale wciąż zachowuje się prawdziwie.

„Zapracowałam na te linie”, napisała na swoim Instagram Stories w 2020 roku, dodając, że nie ma „żadnego wypełniacza … Spójrz na moje usta. Te usta nie kłamią.”

Czytaj również:  Khloé Kardashian pisze o tym, że zawsze wspierała True przed narodzinami syna

Tego samego dnia założycielka Skinnygirl podzieliła się bezmakijażowym, nieedytowanym selfie, pisząc „Im więcej widzę zdjęć na mediach społecznościowych, które są przefiltrowane, konturowane, z rzęsami, przedłużone, & wyretuszowane – tym ważniejsze jest publikowanie #nofilter, prawdziwych, codziennych zdjęć.”

Shannen Doherty

Shannen Doherty close-up
Getty Images for COS

Gwiazda „Beverly Hills, 90210” odezwała się na temat standardów piękna w szczerym poście na Instagramie w 2021 roku, pisząc: „Oglądając filmy dzisiaj i zauważyłam, że było niewiele kobiecych postaci, do których mogłam się odnieść. Wiesz, kobiety bez wypełniaczy, bez botoksu, bez liftingu twarzy. Kobiety, które obejmowały swoją twarz i wszystkie doświadczenia, które pokazywały.”

Kontynuowała Doherty, „Żyłam. Kocham to, że żyłam i że moja twarz odzwierciedla moje życie. Przetrwałam wiele tak rak, ale więcej niż to. Obejmuję siebie teraz. Wreszcie. Skończyłam z postrzeganiem magazynów i Hollywood, które próbują nas w to wrobić [sic].”

Aktorka zakończyła apelując o więcej naturalnych piękności w przemyśle rozrywkowym: „Chcę zobaczyć kobiety takie jak ja. Kobiety takie jak my.”

Pink

Pink close-up
Getty Images for dcp

Piosenkarka „So What” podzieliła się „listem do siebie” na Twitterze w 2020 roku, pisząc, że „starzeje się”, ale zobowiązała się do „AGE THE OL FASHIONED WAY.”

„Co jakiś czas rozważasz zmianę swojej twarzy, a potem oglądasz program, w którym chcesz zobaczyć, co czuje dana osoba… a jej twarz się nie rusza. Nie mogę się za tym zabrać. Po prostu nie mogę”, kontynuowała, dodając: „Chcę, żeby moje dzieci wiedziały, jak wyglądam, kiedy jestem zła.”

Meryl Streep

Meryl Streep close-up
Christopher Polk

W 2009 roku w wywiadzie dla Vanity Fair, Streep powiedziała, że jest stanowczo przeciwna otrzymywaniu Botoxu – lub jakiejkolwiek chirurgii kosmetycznej, dla tej sprawy.

„Kiedy widzę to u ludzi, których spotykam, jest to jak przerwa w komunikacji z nimi”, powiedziała. „To jak flaga na tle widoku, a to dla aktora jest jak noszenie zasłony – to nie jest dobra rzecz”.

Olivia Wilde

Olivia Wilde close-up
Getty Images for Palm Springs In

Podczas rozmowy z Byrdie, reżyserka „Booksmart” powiedziała, że „nie może się zabrać” za iniekcje.

„Nie przepadam za chirurgią plastyczną, którą zaliczyłabym do trendów urodowych. Myślę, że wiele wypełniaczy mnie przeraża, a botoks sprawia, że każdy wygląda jak woskowa świeca, coś w rodzaju Madame Tussaud-esque weird – nie mogę się z tym pogodzić,” powiedziała Wilde.

„To znaczy, nie chcę być osądzająca, ale w tej chwili, to jest trend urody, którego nie lubię.”

Amanda Peet

Amanda Peet close-up
Getty Images

„Nigdy nie dostałam botoksu ani wypełniaczy”, powiedziała gwiazda „Something’s Gotta Give” w 2016 roku w programie SiriusXM „Conversations with Maria Menounos”. „Nigdy nie zrobiłam nic z moją twarzą, co jest, jak sądzę, powiedziałbyś, 'inwazyjne’.”

Przyznała Peet, „Z pewnością spędziłam dużo czasu i pieniędzy robiąc inne rzeczy i z pewnością jestem próżna i to jest hipokryzja,” dodając, że miała zabiegi na twarz i zabiegi laserowe – ale że operacja plastyczna jest „prawdopodobnie” poza tabelą.

„Może się boję. Boję się… to tak jakbym nigdy nie brała kokainy!” żartowała.

Bella Hadid

Bella Hadid close-up
Getty Images

Supermodelka powiedziała Vogue’owi w 2022 roku, że wbrew popularnym plotkom jej twarz nie zawiera wypełniaczy.

„Ludzie myślą, że w pełni zerżnęłam swoją twarz z powodu jednego zdjęcia, na którym jako nastolatka wyglądam na obrzmiałą. Jestem pewna, że nie wyglądasz teraz tak samo jak w wieku 13 lat, prawda?” powiedziała magazynowi, dodając: „Nigdy nie używałam wypełniaczy. Skończmy z tym. Nie mam z tym problemu, ale to nie dla mnie.”

Hadid powiedziała, że zrobiła sobie operację nosa, gdy miała 14 lat, ale żałuje tej decyzji.

„Żałuję, że nie zachowałam nosa swoich przodków”, powiedziała Vogue’owi. „Myślę, że wyrósłbym do niego.”

Jamie Lee Curtis

Jamie Lee Curtis close-up
Getty Images for dcp

Ikona „Halloween” namawiała ludzi do ucieczki przed nożem w wywiadzie z 2021 roku.

„Obecny trend wypełniaczy i procedur, i ta obsesja na punkcie filtrowania, i rzeczy, które robimy, aby dostosować nasz wygląd na Zoomie, wymazują pokolenia piękna”, Curtis powiedział Fast Company, dodając: „Kiedy raz zepsujesz swoją twarz, nie możesz jej odzyskać.”

Aktorka przekonała się o tym na własnej skórze w 1989 roku, kiedy to po zabiegu kosmetycznym przepisano jej środki przeciwbólowe, co doprowadziło do wieloletniego uzależnienia od opioidów.

„Próbowałam operacji plastycznej i nie zadziałała. Uzależniło mnie od Vicodinu. Teraz jestem 22 lata trzeźwy”, powiedział Curtis.

Emilia Clarke

Emilia Clarke close-up
FilmMagic

Piękność z „Gry o tron” zamknęła kiedyś usta facjatce, która powiedziała jej, że „potrzebuje wypełniaczy”, gdy miała zaledwie 28 lat.

„Pokazałam jej drzwi,” Clarke powiedziała Elle UK. „Byłam dosłownie jak 'wyjdź’ Jej dokładne słowa brzmiały: 'W takim razie możesz odzyskać swoją twarz’.

Dodała aktorka: „Pracuję w branży, w której muszę poruszać twarzą i muszę być ekspresyjna, a nie możesz stosować lekkiego wypełniacza … wyglądasz błyszcząco i dziwnie.”

Clarke powiedziała również, że chociaż nigdy nie poddała się zabiegowi Botoxu (i jest „przerażona”, aby go wykonać), nie wyklucza go w przyszłości.

Tina Fey

Tina Fey close-up
Getty Images

„Nie używam botoksu ani żadnej z tych rzeczy i mam nadzieję, że nigdy tego nie zrobię,” powiedziała InStyle kobieta z „30 Rock”. „Zamierzam po prostu nadal używać kremów ujędrniających i spróbować przywrócić kapelusze z paskami pod brodą.”

Latest Posts

Nie przegap