12 kwietnia 2023 r. |18:28

Jenna Bush Hager ujawniła, że jej chłopak z siódmej klasy zerwał z nią po tym, jak wpadł jej w oko w stroju kąpielowym.

„To takie interesujące, ponieważ ludzie naprawdę uderzają cię tam, gdzie boli”, powiedziała mama trójki dzieci podczas trzyminutowego wyznania w środowej transmisji programu „Today”.

„Miałam chłopaka w siódmej klasie, który zerwał ze mną po tym jak poszliśmy razem popływać”, kontynuowała, „po tym jak zobaczył mnie w stroju kąpielowym”.

Była pierwsza córka, 41, chciała zilustrować dotkliwość zawstydzania ciała i długoterminowy wpływ, jaki może mieć na psychikę.

„Mam wrażenie, że nawet czasami teraz, kiedy czuję się świetnie – mam trójkę dzieci, trzy cesarskie cięcia, czuję się naprawdę w swoim ciele i myślę o nim jak o pięknej rzeczy – wejdę do basenu i będę miała chwilę” – powiedziała.

Hoda Kotb and Jenna Bush Hager on the
Jenna Bush Hager ujawniła, że jej chłopak z siódmej klasy rzucił ją po tym, jak zobaczył ją w stroju kąpielowym.
NBC

Bush Hager – która dzieli córki Mila, 9, i Poppy, 7, oraz syna Hala, 3, z mężem Henrym Hagerem – dodała, że ból podtrzymywany od tego momentu zainspirował ją do wychowania swoich dzieci na „kochające” istoty ludzkie.

„Wszystko czego chcemy to kochające dzieci. Nie potrzebujemy dziecka gwiazdy, tego, tamtego. Chcemy dzieci, które są miłe” – powiedziała o swoim podejściu do rodzicielstwa.

„Sposób, w jaki to robisz, to modelowanie”.

Jenna Bush Hager
Rewelacje byłej pierwszej córki pojawiły się podczas dyskusji o dotkliwości body shamingu.
WireImage

Uwagi Busha Hagera pojawiły się podczas dyskusji z Hodą Kotb, podczas której współgospodarze podzielili się swoimi przemyśleniami na temat Ariany Grande odnoszącej się do ostatnich komentarzy na temat jej ciała.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

29-letnia gwiazda pop, która rzadko zamieszcza osobiste wiadomości na portalach społecznościowych, uderzyła w trolli internetowych, którzy twierdzili, że jest „zbyt cienka” i niezdrowa w teraz wirusowym wideo TikTok we wtorek.

Czytaj również:  Przedstawiciel Taylor Swift broni korzystania z prywatnego odrzutowca, twierdzi, że "regularnie go wypożycza
Ariana Grande shares a tiktok video
Ariana Grande odpowiedziała na ostatnie komentarze online dotyczące jej ciała.

„Ciało, do którego porównywaliście moje obecne ciało, było najniezdrowszą wersją mojego ciała” – wyjaśniła częściowo Grande.

„Byłam na wielu antydepresantach, piłam na nich i słabo się odżywiałam.”

Wokalistka „God Is a Woman” rozwinęła: „[Byłam] w najniższym punkcie mojego życia, kiedy wyglądałam tak, jak uważacie za moje zdrowe, ale to w rzeczywistości nie było moje zdrowe.”