poniedziałek, 27 marca, 2023

Ostatnie posty

Była żona Armiego Hammera, Elizabeth Chambers, mówi, że dowiadywała się o zarzutach „tak jak opinia publiczna”

Elizabeth Chambers mówi, że dowiadywała się o zarzutach o nadużycia seksualne i fetyszach byłego męża Armie Hammera „tak jak opinia publiczna” i pozostawiła ją bez wyrazu.

W profilu dla Elle opublikowanym w środę, była prezenterka Current TV i właścicielka piekarni Bird otworzyła się o tym, jak ona i Hammer się zakochali, jak ich związek został zmieniony przez jego rosnącą sławę i jak pod koniec – mniej więcej w tym samym czasie, gdy pojawiły się zarzuty – stał się „najgorszy”

Omawiając, jak ich związek rozpadł się podczas pobytu na Kajmanach podczas blokady COVID-19, Chambers zaoferował inne ujęcie niż to, które Hammer podał w brytyjskim profilu GQ opublikowanym we wrześniu 2020 roku, gdzie opisał uczucie jak wilk „złapany w sidła” i nazwał napięcie produktem ubocznym „bardzo skomplikowanej, intensywnej sytuacji, z dużymi osobowościami wszystkimi zamkniętymi w małym małym miejscu”

Dla Chambersa „jego zachowanie było mniej zwierzęciem w klatce, a bardziej irytujące”, według Elle. Ich małżeństwo już wcześniej się pogarszało – wspomina, że spędzali ze sobą mniej czasu, a na jednej kolacji „nawet nie rozmawiali [ze sobą]”

Punktem przełomowym w ich związku, który został wcześniej poddany próbie, była decyzja Hammera o pozostawieniu jej i dzieci na Kajmanach, aby wraz z przyjacielem pomóc w odbudowie motelu poza Parkiem Narodowym Joshua Tree. „Był najgorszy” – wspominała. „Moje serce było złamane na dziewięć milionów kawałków, a ja i tak odwoziłam go na lotnisko”

„Małżeństwo zawsze będzie trudne, i jak w każdym związku, przechodzisz przez proces”, dodał Chambers, zauważając, że nie było to całkowicie jasne, spójne linie do ich rozwodu. „Zwłaszcza jeśli rzucasz sukces i sławę w mieszankę; to po prostu staje się bardziej powiększone”

Chambers, który złożył wniosek o rozwód w L.A. Superior Court w lipcu 2020 roku, dodał, że „rozwiązanie mojej rodziny” było jej największym strachem. „Możesz dawać, możesz kochać, możesz być dla kogoś, ale musisz też pociągać ludzi do odpowiedzialności za ich czyny.”

Czytaj również:  Akcje kinowe rosną pod wpływem doniesień, że Amazon planuje przeznaczyć 1 mld dolarów na kino

Po ich separacji zaczęły pojawiać się zarzuty wokół seksualnych fetyszy i zachowań Hammera, które obejmowały niezweryfikowane wiadomości w mediach społecznościowych rzekomo od aktora, które wyrażały zainteresowanie kanibalizmem. (Hammer zaprzeczył im.) Właścicielka piekarni i matka powiedziała, że była oszołomiona. „Dowiadywałam się o rzeczach tak jak społeczeństwo” – wyjaśniła Chambers. „Byłam jak: 'Nie ma słów. Co do kurwy nędzy?”

Wyraziła, że niezależnie od zainteresowania jej byłego męża, w ich własnym małżeństwie „granice” były kluczowym partnerem ich związku. „[Z czasem] twój partner uczy się rzeczy o sobie” – zauważyła. „Oni rosną, ty rośniesz; masz nadzieję, że rośniecie razem”

Zamiast tego doświadczyła całkowitego zwrotu o 180 stopni od wcześniejszych lat ich małżeństwa, które, jak mówi, czuło się „całkowicie magiczne”, gdy podróżowała z nim na sesje filmowe i na wycieczki prasowe.

Chambers odmówił odpowiedzi na ostatni Air Mail wywiad z Hammerem – jego pierwsze poważne spotkanie od czasu zarzutów – ale w kawałku opublikowanym 4 lutego, aktor nadal zaprzeczał kryminalnym wykroczeniom w związku z 2021 zarzutami o nadużycia seksualne, które zostały podkreślone w House of Hammer docuseries.

Przynajmniej jedno z tych roszczeń – które zawierały zrzuty ekranu rzekomej komunikacji między kobietami a Hammerem – dotyczyło wysoko postawionej osobowości mediów społecznościowych, która, zgodnie z Air Mail artykułem, rzekomo odniosła się do siebie jako „goniącej go” w wiadomości do byłej żony Hammera. (Oskarżyciel odmówił odpowiedzi na pytania dla Air Mail historii) Hammer opisał ich interakcję jako konsensualną scenę non-consent.

Potwierdził, że zameldował się w ośrodku leczenia uzależnień w maju 2021 roku po tym, jak został porzucony przez swoją agencję talentów i publicystę i wyszedł z kilku projektów, w tym Shotgun Wedding, Gaslit i The Offer. Wskazał również na nadużycia seksualne jako nastolatek jako impuls dla jego zainteresowania BDSM i powiedział, że po tych zarzutach doświadczył ideacji samobójczych i przeżył próbę samobójczą.

Czytaj również:  'Ingeborg Bachmann - Journey Into the Desert' Review: Vicky Krieps błyszczy w słabym biograficznym filmie Margarethe von Trotta

W następstwie zarzutów i rozwodu, Chambers powiedział Elle ona głównie myślała o swoich dzieciach, z uczuciem teraz minęło chcąc ich dzieci być mieszanką siebie i Hammer. „Czy chcę, aby mój syn stał się tym? Czy chciałabym, aby moja córka pozostała w takim związku?” pyta. „Chcę, żeby pewnego dnia mogli powiedzieć: 'Jestem niezależny od tego, co działo się w pokoleniach wcześniej. Jestem tego świadoma, ale jestem osobą, którą nie jestem z powodu tego, skąd pochodzę.”

Jest też bardzo jasna co do tego, że działania Hammera nie mają z nią nic wspólnego. „Ostatnią rzeczą, którą kiedykolwiek chcę zrobić, jest pozwolić, aby czyjeś działania, które nie mają nic wspólnego ze mną, sprawiły, że będę zły”, powiedziała. „To nie pomoże mi i nie pomoże nikomu wokół mnie.”

Latest Posts

Nie przegap