27 maja 2022 | 17:20

Elyse Slaine złożyła pozew o rozwód z mężem dr Reinholdem Gebertem, alumna „Real Housewives of New York City” potwierdza wyłącznie dla Page Six.

„Reinhold i ja nadal głęboko dbamy o siebie i pozostajemy bliskimi przyjaciółmi w tym, co będzie bardzo polubownym rozwodem,” Slaine, 58, powiedział nam w piątek w oświadczeniu.

Była gwiazda Bravo i urodzony w Niemczech dyrektor techniczny zawiązali węzeł w 2018 roku. Gebert ostatnio pojawił się na aktywnej stronie Slaine’a na Instagramie w lipcu 2020 roku selfie, krótko po tym, jak para świętowała dwuletnią rocznicę swojego ślubu na plaży.

„Happy 2nd Anniversary to my best friend, my love, and the man who taught me how to make very day count!” Slaine podpisał usunięty już post. „#beachwedding #bride #groom.”

Na załączonym zdjęciu osobowość telewizyjna-turned-cryptocurrency trader miała na sobie białą suknię bez ramiączek, podczas gdy jej obecnie zaniedbany małżonek miał na sobie białą marynarkę i czarne spodnie.

Elyse Slaine takes a selfie
„Reinhold i ja nadal bardzo dbamy o siebie i pozostajemy bliskimi przyjaciółmi w tym, co będzie bardzo polubownym rozwodem”, mówi absolwentka Bravo o swoim rozstaniu.
elyseslaine/Instagram

W tym czasie kilka kumpli Slaine z „RHONY” wyraziło poparcie dla jej romansu z Gebertem.

„Hotties”, napisała Leah McSweeney, podczas gdy wieloletnia przyjaciółka Slaine, Jill Zarin, zostawiła serię emojis czerwonych serc.

Od piątkowego popołudnia, zdjęcie profilowe Slaine na Instagramie pozostaje efektownym solowym ujęciem z jej zaślubin z Gebertem.

Fani serialu Bravo będą pamiętać Slaine z 2020 roku z Sezonu 12, kiedy pojawiła się jako „przyjaciółka Housewives” obok pełnoetatowych członków obsady McSweeney, 39, Luann de Lesseps, Ramona Singer, Tinsley Mortimer, Sonja Morgan i Dorinda Medley.

Elyse Slaine, Sonja Morgan and Dorinda Medley pose together at an event
Slaine, na zdjęciu tutaj z Sonją Morgan i Dorindą Medley, pojawił się jako „przyjaciel” na „The Real Housewives of New York City” w 2020’s Season 12.
NBCU Photo Bank via Getty Images

Chociaż Slaine była żoną Geberta w czasie kręcenia filmu, ich związek nie został podkreślony w „New York City”

Czytaj również:  Travis Barker całuje, gryzie stopy Kourtney Kardashian na nowych zdjęciach ze ślubu

Przed Gebertem, Slaine była żoną upadłego hedgera Galleon Group Davida Slaine’a. Po ponad dwóch dekadach małżeństwa, Slaine’owie oficjalnie rozwiedli się w 2013 roku. Pierwotnie rozstali się w 2007 roku.

David, 62 lata, trafił na pierwsze strony gazet na początku lat 90-tych za zaangażowanie w nielegalny insider trading, z którego osiągnął 500.000 dolarów zysku.

W grudniu 2009 roku David przyznał się do winy w sprawie spisku i oszustw związanych z papierami wartościowymi, współpracując z federalnymi, aby uniknąć kary do 25 lat więzienia. W zamian otrzymał 300 godzin prac społecznych.

Elyse Slaine and Reinhold Gebert post together at an event
Elyse wyszła za Geberta w 2018 roku, pięć lat po tym, jak oficjalnie rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, Davidem Slaine.
Paul Bruinooge/Patrick McMullan

David działał jako tajny informator FBI od 2007 do 2009 r., a jego wskazówki ujęły wielu handlowców, analityków i konsultantów z Wall Street – w tym jego byłego szefa z Galleonu, miliardera Raja Rajaratnama, który otrzymał 11-letni wyrok więzienia, najdłuższy w tamtym czasie za handel wewnętrzny.