poniedziałek, 27 marca, 2023

Ostatnie posty

Britney Spears zaprzecza doniesieniom o zainscenizowanej interwencji: „Enough Is Enough”

Britney Spears wypowiada się po tym, jak krążyły doniesienia, że jej wewnętrzny krąg próbował przeprowadzić interwencję na gwieździe pop.

W poście na Instagramie udostępnionym w czwartek, Spears zdmuchnęła doniesienia, że taka konfrontacja została zainicjowana z powodu obaw o jej samopoczucie.

Wiele raportów opublikowanych w czwartek twierdziło, że wewnętrzny krąg Spears miał zaplanowaną interwencję, aby zachęcić ją do uzyskania pomocy po zaniepokojeniu jej zachowaniem, które podobno zostało opisane jako „bardzo trudne” i „absolutnie chaotyczne.” TMZ pierwszy doniósł o rzekomej nieudanej interwencji powołując się na anonimowe źródła, stwierdził, że obawy wzrosły wśród problemów Spears z „zdrowiem psychicznym i nadużywaniem substancji”, pozostawiając tych wokół niej zaalarmowanych, ponieważ została „latająca z uchwytem” i jest „nie biorąc leków, które stabilizują ją.”

Poinformowano, że w celu przeprowadzenia interwencji Spears zostanie zabrana do domu w rejonie L.A., gdzie obecny będzie jej mąż Sam Asghari, jej menadżer, lekarze i interwencjonista, ale sprawy najwyraźniej zmieniły się, gdy Spears stała się „nieco świadoma” planu, który polegał na tym, że Spears miała zamieszkać w wynajętym domu, podczas gdy otrzymywała leczenie i porady psychologiczne.

TMZ poinformował, że pomimo zezłomowania interwencji, Spears zgodziła się na spotkanie z lekarzem i „poszło dobrze”

Według raportu TMZ, ojciec Spears – Jamie, matka i synowie nie byli zaangażowani w plan.

The Hollywood Reporter dotarł do przedstawiciela Spears, który nie odpowiedział o komentarz.

Odnosząc się do raportów sama Spears wzięła na Instagram, gdzie zamieściła cytat, który brzmi: „Stan wdzięczności przesunie cię do wyższej częstotliwości.”

„Robi mi się niedobrze w żołądku, że jest to nawet legalne dla ludzi, aby wymyślać historie, że prawie umarłem … Mam na myśli w pewnym momencie wystarczy,” Spears napisał w podpisie. „Prawdopodobnie będę musiała przestać zamieszczać posty na Instagramie, bo mimo że lubię to robić, to oczywiście jest wiele osób, które nie życzą mi dobrze !!! Szczerze mówiąc nie jestem wcale zaskoczona … Znowu robię to, co mogę najlepiej !!!”

Czytaj również:  Jak wynika z badania, Netflix i Paramount+ mają największe w Wielkiej Brytanii plany streamingu oryginałów w 2022 r

Ona kontynuowała, „Ponownie, konserwatorium skończyło się prawie rok … Nie ludzie, to nie jest 2007 … to jest 2023 i robię mój pierwszy domowy lasagna w domu !!! W końcu udało mi się uruchomić kominek w moim salonie !!! Jak to mówi mój hubby: nie wierz we wszystko co czytasz!!! Cała ta miłość wraca do ciebie!!!”

W poście uzupełniającym udostępnionym w piątek na swoim Instagramie, Spears nadal odnosiła się do doniesień. Podzieliła się klipem wideo, który rozpoczął się od słów pojawiających się na ekranie, „Media w tym tygodniu powiedziały…”, zanim Spears pojawi się i kontynuuje wypowiedź, „Umarłam. Nie umarłam ludzie. Nie umarłam. Jestem tutaj. Żyję. Tak i’m very much alive and well and i’ve got my fur here. Widzisz, czuję się sobą… Jestem tutaj. Jestem szczęśliwy i jest mi dobrze i to jest to.”

„W tym tygodniu w wiadomościach podano, że prawie umarłam i że mam menedżera i 'lekarzy’ !!! Nie mam zespołu zarządzającego ani nigdy więcej w życiu nie będę” – napisała w podpisie. „Nie mam 'lekarzy’ !!!”

Dalej dzieliła się tym, że bierze Prozac na depresję i „o to chodzi” „Jestem niezwykle nudną osobą !!! Frustruje mnie to, że jakikolwiek wylot wiadomości powiedziałby cokolwiek z tego !!! To gorsze niż okrutny żart, ponieważ ludzie wierzą w te rzeczy, a wszystkie moje wysiłki w poprawieniu się z moją małą rutyną modlitwy i terapii wydają się nie liczyć na nic, gdy ludzie mogą mówić rzeczy, które są niesamowicie złe” – napisała. Zakończyła swoje oświadczenie z „dość dramatu … Jestem w diamentowych sukniach i funky moda w tej chwili !!! Good Morning !!!!!”

W oświadczeniu dla Access Hollywood, Asghari odniósł się również do doniesień stwierdzając, „Interwencja nie miała miejsca. Moja żona w pełni kontroluje swoje życie i nadal będzie podejmować wszystkie decyzje dotyczące jej opieki niezależnie od okoliczności. Spekulacje na temat jej zdrowia są niewłaściwe i powinny się natychmiast zakończyć.”

Czytaj również:  Lesley Manville i Isabelle Huppert w filmie "Pani Harris jedzie do Paryża": Recenzja filmu

Post Spears pojawia się krótko po tym, jak odpowiedziała na doniesienia 26 stycznia, że policja została wezwana przez fanów do jej domu z obawy o jej samopoczucie po tym, jak usunęła swoje konto na Instagramie.

„Jak wszyscy wiedzą, policja została wezwana do mojego domu na podstawie kilku żartobliwych telefonów. Kocham i uwielbiam moich fanów, ale tym razem sprawy zaszły trochę za daleko i moja prywatność została naruszona” – napisała Spears w poście w tamtym czasie. „Policja nigdy nie weszła do mojego domu, a kiedy pojawili się pod moją bramą, szybko zorientowali się, że nie ma żadnego problemu i natychmiast wyszli”.

Kontynuowała w tym czasie, „To czuło się jakbym była gazowana i zastraszana, gdy tylko incydent trafił do wiadomości i została przedstawiona po raz kolejny w złym i niesprawiedliwym świetle przez media. W tym czasie w moim życiu, mam szczerą nadzieję, że opinia publiczna i moi fani, na których tak bardzo mi zależy, będą mogli uszanować moją prywatność.”

10 lutego, godz. 11:05 Zaktualizowano o nowy post Britney Spears na Instagramie.

Latest Posts

Nie przegap