12 czerwca 2022 | 10:44

Britney Spears uczciła swoje małżeństwo z Samem Asghari tańcząc całą noc w samych majtkach.

Gwiazda pop, która związała się 9 czerwca, ujawniła w sobotę za pośrednictwem Instagrama, że miała na sobie swoje „pierwsze diamentowe stringi” podczas przyjęcia z udziałem gwiazd.

Spears, 40, pozwoliła fanom na intymny sekret, kiedy podzieliła się wideo, na którym tańczy w czarnej sukience Versace blazer, która pozostawiła niewiele do wyobraźni.

„LIVING IS GIVING … pssss nie martwcie się miałam moje pierwsze diamentowe stringi pod kurtką … mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam 😜😜😜 !!!”, podpisała klip z nowożeńcami poruszającymi się podczas przyjęcia weselnego.

Oprócz inspirowanej garniturem mikro-mini, Versace zapewnił Spears jeszcze dwa inne imprezowe look’i: dwutonową kreację i czerwony surdut z frędzlami.

Tymczasem Asghari, 28, założył na przyjęcie koszulkę z napisem „Britney & Sam” i nie mógł zetrzeć uśmiechu z twarzy przez całą noc.

Britney, Sam
Britney Spears, która poślubiła Sama Asghari, przetańczyła noc w „diamentowych stringach”.
Instagram / @britneyspears

W innym miejscu klipu, hitmaker „Toxic” był widziany tańczący z Madonną, gdy w tle grał klasyczny hit Królowej Popu „Like A Virgin”.

„Jakie to byłoby surrealistyczne! Jamming to Madonna and Madonna is there lol”, skomentował jeden z fanów, a inny dodał: „Ok. That’s pretty rad. Madonna tańcząca do swojej własnej piosenki na twoim ślubie. Wow.”

Britney, Sam
Spears przetańczyła całą noc z gośćmi, w tym z Willie Gomezem.
Kevin Ostajewski/Shutterstock

Paris Hilton, Selena Gomez, Drew Barrymore i Donatella Versace – która zaprojektowała suknię ślubną Spears – były wśród celebrytów obecnych na imprezie.

Tak wielu niesamowitych ludzi przyszło na nasz ślub i wciąż jestem w szoku !!!” Spears gushed w innym poście udostępnionym na Instagramie.

„@drewbarrymore my girl crush i @selenagomez, który btw jest o wiele ładniejszy na żywo, jeśli to możliwe, obaj przyszli !!! Zaniemówiłem … Pocałowałem @madonna ponownie i tańczyliśmy w nocy z @ParisHilton.”

Czytaj również:  Perkusista Pearl Jam wycofuje się z twierdzeń o śmierci Taylora Hawkinsa z Foo Fighters
Britney, Madonna
Piosenkarka „Toxic” była również widziana tańcząca z długoletnią kumpelą Madonną.
Kevin Ostajewski/Shutterstock

Na zaślubinach zabrakło rodziców piosenkarki, Lynne i Jamiego Spearsów, którzy nie dostali zaproszenia po tym, jak pokłócili się z piosenkarką w sprawie jej opieki konserwatorskiej, która została zakończona w listopadzie 2021 roku.

„Wyglądasz promiennie i tak szczęśliwie!” Lynne skomentowała post Britney na Instagramie z piątku. „Twój ślub to ślub 'marzeń’! A posiadanie go w Twoim domu sprawia, że jest tak sentymentalny i wyjątkowy! Jestem takooo szczęśliwa dla Ciebie! Kocham Cię!”

Drew Barrymore and Selena Gomez
W zaślubinach uczestniczyli również Drew Barrymore i Selena Gomez.
Kevin Ostajewski/Shutterstock

Britney i Asghari poznali się w październiku 2016 roku na planie jej teledysku do „Slumber Party.”

Dwójka upubliczniła swój romans w styczniu 2017 roku i zaręczyła się we wrześniu 2021 roku.