9 grudnia 2022 r. | 20:16

Britney Spears powróciła w piątek na Instagram, zamieszczając „niezręczne” wideo, w którym zjadła ciastko z podłogi i odfrunęła od swoich 41 milionów followersów.

Po dezaktywacji swojego konta we wtorek – co robiła już wielokrotnie – 41-latka powiedziała, że „przypadkowo nacisnęła [zły] przycisk.”

„Yep to mój b-day cały tydzień i wiem, że mój Instagram był w dół kilka razy, ale szczerze mówiąc zrobiłem ostatnie dwa razy sam !” songstress podpisał dziwne wideo.

Zdobywczyni Grammy powiedziała, że jej „cele” w tym roku to stać się bardziej „wygodnym” wokół ludzi, rozbić wesele i „zaśpiewać piosenkę lub dwie”

„To mój pierwszy rok od 15 lat bycia traktowanym jak równy i dobry Boże nie wiedziałem o tym NO RULE THING !!! Pssss ten filmik jest taki niewyraźny sorry 🤷🏼♀️ !!! Czy to trochę niezręczne lub dziwne do oglądania ??? DUH 🙄 to jest cały sens💄💄💄 !!!”

Britney Spears in a red catsuit
Britney Spears w piątek zamieściła na swoim Instagramie dziwny filmik w czerwonym kombinezonie.
Instagram/Britney Spears

W klipie ustawionym do „Santa Baby” Earthy Kitt, piosenkarka „Toxic” świętowała swoje urodziny wypijając butelkę szampana na podłodze swojego salonu udekorowanej balonami i płatkami róż.

W pewnym momencie, piosenkarka – która miała na sobie czerwony kombinezon – wstała, aby zatańczyć do muzyki przed odwróceniem kamery.

Po tym śmiałym posunięciu Spears wtuliła głowę w swój tort urodzinowy, pokrywając całą twarz lukrem.

Britney Spears Instagram caption
Spears reaktywowała swoje konto po usunięciu go na początku tego tygodnia.
Instagram/Britney Spears

„Dziwne” wideo pojawia się zaledwie jeden dzień po tym, jak mąż Spears, Sam Asghari, wziął na swoje Instagram Stories, aby odnieść się do hiatusu piosenkarki w mediach społecznościowych.

„Media społecznościowe mogą być traumatyzujące”, napisał 28-latek w poście tekstowym. „Czasami dobrze jest zrobić sobie przerwę”.

Aktor kontynuował: „Ona ma swój głos i jest wolną kobietą. Mam szacunek dla jej prywatności i chronię ją przez cały czas. Dziękuję wszystkim jej chroniącym fanom.”

Czytaj również:  Andy Cohen próbuje zachować spokój, gdy jego dzieci krzyczą na tylnym siedzeniu
Britney Spears in a red catsuit
Teledysk został ustawiony do piosenki „Santa Baby.”
Instagram/Britney Spears

Przed usunięciem swoich mediów społecznościowych na kilka dni, piosenkarka „Gimme More” zamieściła zaskakujący hołd dla swojej „inspirującej” siostry Jamie Lynn Spears, z którą od lat się waży.

„Gratulacje za bycie tak odważnym, inspirującym i pokazanie odwagi i chwały w swoim show !!!” napisała na Instagramie. „You ain’t alone … jeśli ktoś wie, jakie to uczucie … dostaję to. Moja mała siostra !!! Kocham Cię !!!”

Britney Spears in a red catsuit and white boots
Spears powiedziała, że nie obchodzi ją, czy ludzie uważają, że wideo jest „dziwne” lub „niezręczne.”
Instagram/Britney Spears

Post zszokował jej zwolenników, ponieważ zwaśnione siostry miały wypadki po tym, jak konserwatorium Britney zakończyło się w listopadzie 2021 roku.

Od tego czasu Britney nazwała swoją siostrę – plus tatę Jamiego, mamę Lynne i brata Bryana Spearsa – za trzymanie jej w tak „nadużywającym” układzie prawnym.