13 czerwca 2022 | 8:08pm

Imponujący abs Brie Larson nie był jedyną rzeczą wystawioną na pokaz w jej najnowszym poście na Instagramie.

Zdobywczyni Oscara, 32-letnia aktorka, udowodniła w niedzielę, że ciało w bikini takie jak jej pochodzi z ciężkiej – ale czasami niebezpiecznej – pracy.

„Lato jest tutaj, ale siniaki z treningu są w każdym sezonie 😂”, napisała.

Na zdjęciu Larson widać wylegującą się na dywanie w pomarańczowym, kwiecistym bikini z bocznym wiązaniem, z dużym siniakiem widocznym na tylnej części uda.

Fani szybko skomentowali urodę gwiazdy „Room” – i dość dużą pręgę.

„To nie powinno być odebrane jako krytyka, ale następnym razem uważaj na to, co zamieszczasz! Mam astmę i absolutnie zaparło mi dech w piersiach” – zażartował jeden z użytkowników.

„Ten strój kąpielowy jest czymś wyjątkowym”, skomentował inny użytkownik.

„Posiniaczona czy nie jesteś tak cholernie ładna Brie!!!❤️,” trzecia osoba się wtrąciła.

Larson zawsze traktowała swoje przygotowanie do ról filmowych bardzo poważnie, trenując przez „ponad rok”, aby poprowadzić 2019 „Captain Marvel.”

„Sześć miesięcy ciężkiego treningu, potem trzy miesiące z kaskaderami”, powiedziała wtedy. „Robiłam wszystko, łącznie ze skakaniem ze spadochronem. Profesjonaliści to wszystko ustawili, ale ja to zrobiłam.”

Brie Larson
Niedawno Larson zatrzymał się na golonego loda podczas wakacji na Hawajach.
MEGA

I jakby nie było wystarczająco dużo ludzi z chiseled abs w franczyzie „Szybkich i Wściekłych”, Vin Diesel ogłosił w kwietniu, że Larson dołączy do obsady 10. części.

„Poza jej pięknem, jej intelektem… jej Oscarem, haha jest tą głęboką duszą, która doda coś, czego mogliście się nie spodziewać, ale za czym tęskniliście”, napisał Diesel, 54, w poście na Instagramie. „Witamy w RODZINIE Brie. @brielarson.”