piątek, 24 marca, 2023

Ostatnie posty

Braunwyn Windham-Burke, GF i ex Sean omawiają dynamikę w napiętym wspólnym wywiadzie

Wprowadzenie się w nową normalność nie było łatwym zadaniem dla Braunwyn Windham-Burke, jej dziewczyny, Jennifer Spinner, i jej wkrótce byłego męża, Seana Burke’a – ale udaje im się to.

Trio po raz pierwszy pojawia się przed kamerą w ekskluzywnym wspólnym wywiadzie dla Page Six, opisując swoją rzadką dynamikę i zaangażowanie we wspólne wychowywanie siedmiorga dzieci.

„Oczywiście, jest to niewygodne i niezręczne, ale spędzamy razem czas,” Braunwyn, 45, mówi nam ze swojego domu w Newport Beach, Kalifornia, siedząc obok Spinnera, 38, na masywnej sekcji w kształcie litery L z Seanem siedzącym w pobliżu.

„Oni całkiem dobrze się dogadują”, kontynuuje absolwentka „Real Housewives of Orange County”, podziwiając przyjaźń, którą zbudowali jej zrażony małżonek i obecny partner.

Jednak dodaje, „Sprawy między [Seanem i mną] nie były wspaniałe.”

Sean Burke, Braunwyn Windham-Burke and Jennifer Spinner sitting on a couch
Braunwyn Windham-Burke, dziewczyna Jennifer Spinner i wkrótce były mąż Sean Burke usiedli do ekskluzywnego wspólnego wywiadu dla Page Six.
Page Six

Braunwyn – która ujawniła się jako lesbijka w grudniu 2020 roku – w końcu złożyła wniosek o rozwód z Seanem w październiku ubiegłego roku, otwierając drzwi dla nich, aby spierać się o wszystko, od finansów i przyszłych ustaleń dotyczących opieki nad dziećmi do nawyków czyszczenia.

„Braunwyn jest nadmiernie OCD”, twierdzi Sean. „Mogę sprzątać ten dom godzinami… Robiłem to przez cały dzień zanim wróciła, bo wiem, że jej poziom [czystości] jest szalony, jak Q-tip-in-the-corner rodzaj szaleństwa.”

Biznesmen rozwija: „A potem ona wraca i po prostu wybucha na mnie przez dwie godziny. 'Wszystko jest zniszczone!’ Na krześle zostanie jeden kawałek ubrania.”

Sean Burke and Braunwyn Windham-Burke posing outside
Braunwyn złożyła pozew o rozwód z Seanem w październiku 2022 roku.
Braunwyn-Windham-Burke/Instagram

W chwilach takich jak te, Sean jest wdzięczny za wsparcie od Spinnera, który pomaga mu „zrównoważyć logikę nad szaleństwem” wśród chaosu, jak mówi.

„Lubię Seana”, oferuje Spinner, który zaczął spotykać się z Braunwynem latem 2022 roku. „Podchodzimy do spraw bardzo podobnie i uważam, że bardzo łatwo jest z nim rozwiązywać problemy. Tak jakby, jeśli coś się pojawi, możemy po prostu się z tym zmierzyć.”

Czytaj również:  Kourtney Kardashian, Scott Disick spotykają się ponownie na 13. urodzinach Masona

Sean chwali się, że on i Spinner są „całkiem uziemieni”, jednocześnie odnosząc się do Braunwyna jako „wulkanu”

Sean Burke
Sean jest wdzięczny za wsparcie ze strony Spinnera, który pomaga mu „zrównoważyć logikę nad szaleństwem” wśród chaosu, jak mówi.
Page Six
Sean Burke, Braunwyn Windham-Burke and Jennifer Spinner sitting on a couch
„Podchodzimy do rzeczy bardzo podobnie”, mówi Spinner o Seanie.
Page Six

Tymczasem Braunwyn czuje się gotowa do wybuchu tylko wtedy, gdy jest zdenerwowana tym sojuszem, mówi Page Six.

„Mają tendencję, w której dwóch z nich rzuca się na mnie i nienawidzę tego,” przyznaje blond piękność przed zwróceniem się bezpośrednio do Spinnera, „Ponieważ on stawia mnie w dół dużo i wtedy jesteś jak, 'Tak.’ A ja mówię: 'Nie, nie możesz tego robić’ Nienawidzę tego.”

Ta ocena zmusza Spinnera do odpowiedzi. „Cóż, myślę, że to nie jest ganging up”, mówi exec nonprofit. „Myślę, że to po prostu dwie osoby o tym samym podejściu, które próbują kogoś coachować”.

Braunwyn Windham-Burke, Sean Burke and Jennifer Spinner posing with the exes' kids
Spinner jest tam, aby pomóc w mediacji walk między Braunwyn i Seanem, którzy mają siedmioro dzieci.
braunwynwindhamburke/Instagram

Jako dziecko rozwodu, Spinner czuje się wyposażona, by zaoferować emocjonalną pomoc Braunwyn, Seanowi i ich ekspansywnemu potomstwu w czasach niezgody.

„Moi rodzice są rozwiedzeni i wiem, jak to jest być małym dzieckiem, kiedy rodzice są w środku rozgryzania tego, jak będzie wyglądał rozwód”, mówi, biorąc rytm, aby pochwalić rodziców za to, że zawsze stawiają swoje dzieci na pierwszym miejscu.

„Zawsze są skupieni na dzieciach, to jest ich nr 1. To jest to, co dzielą się”, zauważa Spinner. „Ale naprawdę łatwo jest w ferworze chwili prowadzić rozmowę i nie zdawać sobie sprawy, że dzieci koniecznie chłoną to wszystko”.

Braunwyn Windham-Burke and Jennifer Spinner
„Całkiem dobrze się dogadują”, mówi Braunwyn o swoim obecnym partnerze i zrażonym małżonku.
Page Six

Kiedy dochodzi do spięć, chętnie podejmuje się mediacji lub odgrywa rolę „arbitra”, jak określiło ją kilku członków klanu Burke’ów.

Chociaż Spinner opowiada się za wszystkimi – zwłaszcza za dziećmi byłych, Bellą, 22, Rowanem, 20, Jacobem, 17, bliźniakami Cadenem i Currenem, 9, Koa, 8, i Hazel, 5 – wyjaśnia, że jest „Team Braunwyn”, nawet gdy nie wydaje się to oczywiste.

Czytaj również:  zrażony syn 50 Cent'a, Marquise Jackson, oferuje mu $6,700 za 24 godziny swojego czasu

„Kocham ją na śmierć, zawsze będę jej bronić i stawać po jej stronie” – mówi.

Braunwyn Windham-Burke, Sean Burke and Jennifer Spinner posing with the exes' kids
„Zawsze są skupieni na dzieciach” – mówi Spinner, bijąc brawo Braunwyn i Seanowi.
braunwynwindhamburke/Instagram

„[Ale] widzę, kiedy ona tworzy dynamikę, która nie jest sprawiedliwa lub daje Seanowi przestrzeń, której potrzebuje, aby faktycznie przeprowadzić rozmowę, a ona pozwala mi ją odciąć i być jak, 'Nie robimy tego teraz.'”

Braunwyn przyznaje, że „słucha” Spinnera, którego szanuje za to, że bierze pod uwagę jej dzieci podczas rozwiązywania konfliktu.

„Stawiasz dzieci na pierwszym miejscu. Bez względu na to, co, zawsze jesteś po stronie dzieci [strona],” mówi Spinnerowi, widocznie emocjonalnie. „Mówisz, że jesteś po mojej stronie, ale zawsze najpierw jesteś po stronie dzieci. I kocham to w tobie.”


Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV

  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne towary

Chociaż Spinner pomaga Braunwyn i Sean utrzymać pokój w domu, ona nie ma prawnego pociągnięcia, jak para fleshes out umowy opieki w sądzie.

„Chcę wspólną prawną, ale [wyłączną] fizyczną opiekę nad dziećmi, ponieważ chcę, aby były w Tennessee”, mówi Braunwyn, która przygotowuje się do kwietniowej przeprowadzki do Franklin, Tenn. z jej najmłodszymi dziećmi i Spinnerem.

Plan jest dla Seana, aby pozostać w nowym domu, gdy kobiety są daleko, forma „gniazdowania” rodzina przyzwyczaiła się do tego, odkąd Braunwyn zdecydował się na separację.

Braunwyn Windham-Burke and Jennifer Spinner posing at an event
Braunwyn i Spinner przygotowują się do kwietniowej przeprowadzki do Franklin, Tenn.
Getty Images dla Marque i Hectora

„Chcę ich w czasie dni szkolnych … dostając je do szkoły na czas, prace domowe, zajęcia po szkole. Chcę tego, bo jestem w tym dobra” – mówi. „Byłam mamą w domu przez 22 lata, więc faktycznie wyróżniam się w tej części rodzicielstwa.”

Tymczasem chce, żeby Sean był tam na „weekendy i wycieczki i cokolwiek”, ponieważ „jest naprawdę zabawnym, wspaniałym” tatą.

Czytaj również:  Bywalcy wyrzuceni z "renesansowej" uroczystości Beyoncé

„Chcę, żeby mógł robić to, co robi najlepiej, czyli gotować naleśniki i świetnie się bawić” – mówi nam. „A wtedy ja mogę robić to, co robię najlepiej, czyli planowanie, pamiętanie, karty zezwoleń i wizyty u lekarzy”

Sean Burke and Braunwyn Windham-Burke
Jak na razie Sean i Braunwyn mają różne pomysły na temat przyszłych ustaleń dotyczących opieki nad dziećmi.
Braunwyn-Windham-Burke/Instagram

Spinner – który wymienił przysięgę z Braunwyn w „fałszywym” ślubie w Las Vegas w Walentynki – następnie wtrąca się do obrony Seana, „Nie minimalizujmy rodzicielstwa Seana.”

Następnie dzieli się swoim własnym spojrzeniem na sprawę, twierdząc, że „miał dużo większą rolę w życiu dzieci niż” Braunwyn daje mu kredyt.

„Widzę je prawie codziennie, nawet kiedy Braunwyn jest w mieście. Co uwielbiam. Uwielbiam z nimi przebywać. Nie ma tam żadnych skarg, ale jestem tam bardzo często”, mówi. „I zawsze byłem.”

Sean czuje, że wziął na siebie jeszcze większą odpowiedzialność w związku z licznymi ciążami Braunwyn i jej wcześniejszymi zmaganiami z uzależnieniami. (Jest trzeźwa od ponad trzech lat.)

„[To] sprawiło, że przez długi czas byłem w roli znaczącego rodzica” – mówi, uzasadniając swoje pragnienie wspólnej opieki fizycznej.

Braunwyn Windham-Burke and Jennifer Spinner posing in a casino
Braunwyn i Spinner wymienili przysięgi w „fałszywym” ślubie w Las Vegas w Walentynki.
hashtag_blehssed/Instagram

Ponownie Spinner próbuje przywrócić harmonię.

„Myślę, że oboje się uzupełniacie … Myślę, że dojdziecie do miejsca, w którym będzie to wspólne. Myślę, że oboje jesteście świetni i powinniście mieć równy czas z dziećmi”, mówi. „Ale to nie jest moja decyzja”.

Niezależnie od tego, jak sprawy się ułożą, dzieci Braunwyn i Seana mogą docenić całą miłość w ich życiu.

„To jak trzech dorosłych, którzy szaleją za nimi”, zauważa Spinner. „Więc dostają miłość z trzech miejsc i uwagę z trzech miejsc – i cukierki z trzech miejsc”

Latest Posts

Nie przegap