wtorek, 30 maja, 2023

Ostatnie posty

Blumhouse Names Universal Exec Abhijay Prakash as President

Banner Blumhouse Jasona Bluma ma następcę Charlesa Laytona na stanowisku prezesa.

Abhijay Prakash zastąpi Laytona, 8-letniego weterana Blumhouse, w nadzorowaniu prowadzenia firmy produkcyjnej. Prakash pełnił funkcję prezesa Universal Filmed Entertainment Group, a wcześniej był osobno COO w DreamWorks Animation i Focus Features.

Layton zostanie wiceprezesem i pozostanie na stanowisku strategicznym i doradczym przez następne dwa lata.

„Z mojego punktu widzenia w Universal przez lata, było jasne, że nikt inny w biznesie nie był tak adeptem w wymyślaniu, jak stworzyć wartość z treści, jak zespół Blumhouse”, powiedział Prakash w oświadczeniu w poniedziałek.

„Jesteśmy podekscytowani, ponieważ czuliśmy się jak gwiazdy wyrównane dla Abhijay dołączyć do nas w czasie, gdy byłem gotowy wycofać się z dnia na dzień, a jednak pozostać aktywnym, w niepełnym wymiarze czasu jako wiceprezes”, powiedział Layton w swoim własnym oświadczeniu.

Blumhouse wyda w tym roku teatralnie pięć filmów, w tym Czarny telefon od reżysera Scotta Derricksona. Inne premiery to Halloween Ends, debiut reżyserski BJ Novaka, Vengeance; i DASHCAM.

W telewizji Blumhouse wyprodukowało serial NBC The Thing About Pam z Renee Zellweger w roli głównej, a także serial Netflixa Worst Roommate Ever i dokument Our Father.

Czytaj również:  'The Super Mario Bros. Movie' Recenzja: Zręczna animowana wersja tchnie nowe życie w ukochaną grę wideo

Latest Posts

Nie przegap