czwartek, 23 marca, 2023

Ostatnie posty

Blac Chyna „uśmiechnęła się”, gdy połączyła siły z bokserem, który „pokonał Kim Kardashian

Blac Chyna jest gotowa wziąć udział w charytatywnej walce bokserskiej – wszystko dzięki kobiecie, która znokautowała Kim Kardashian 12 lat temu w programie „Keeping Up With the Kardashians”

„Kiedy Blac Chyna dowiedziała się, że jej trenerem jest Tamara Frapasella, ta sama trenerka, która pokonała Kim Kardashian, uśmiechnęła się”, mówi źródło Page Six.

Frapasella trenuje Chynę – która ostatnio sparingowała się z rodziną Kardashian-Jenner w sądzie – do jej walki z modelką Instagrama Alysia Magen na imprezie Damon Feldman’s Celebrity Boxing w Pembroke Pines, Fla., 11 czerwca.

Mistrz bokserski i była gwiazda reality show ćwiczyli w Fortune Gym w Hollywood, którego właścicielem jest Justin Fortune, trener Manny’ego Pacquiao i mąż Frapaselli.

W rozmowie z Page Six, 34-letnia Chyna powiedziała, że treningi z Frapasellą były „niesamowitym” doświadczeniem.

Alysia Magen and Blac Chyna pose at a press conference for their upcoming Celebrity Boxing match
„Naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy wyjdę na ring i zacznę walczyć” – mówi Chyna Page Six o starciu z Magenem.
Getty Images

„Wiedziałam, że jestem psychicznie przygotowana do walki. Ale dopiero po rozpoczęciu sparingów zdałam sobie sprawę, że być może minęłam się z powołaniem. Żartuję!”, mówi nam. „Ale naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy wyjdę na ring i zacznę walczyć”

Chyna – która zobowiązała się do ścisłej diety i częstego chodzenia na siłownię przed treningiem z Frapasellą – przyznaje, że przygotowania fizyczne były „trudne”, ale satysfakcjonujące.

„Dodatkową korzyścią jest to, że schudłam 11 kilogramów. Czuję się w najlepszej formie w moim życiu” – zachwyca się. „Jestem tylko trochę mniejsza, ale dynamit przychodzi w małych opakowaniach”.

Tamara Frapasella and Kim Kardashian on
Frapasella pamiętnie zmierzyła się z Kardashian w charytatywnym meczu bokserskim w 4. odcinku „KUWTK”, który wyemitowano w 2010 roku.
E!

Raperka „Doom” powiedziała nam, że została zainspirowana do wejścia na ring po tym, jak zobaczyła swoje dzieci, które świetnie radziły sobie na zajęciach z boksu. Mama dwójki dzieci dzieli syna Kinga, 9 lat, i córkę Dream, 5 lat, z byłymi Tygą i Robem Kardashianem.

„Ludzie ciągle pytają, czy kiedykolwiek myślałam, że będę robić coś takiego, i muszę przyznać, że kiedy zobaczyłam, jak moje dzieci boksują, pomyślałam: 'Hmm… mogłabym to robić'” – mówi. „Świetnie się przy tym bawię”.

Czytaj również:  Tom Cruise wciąż "rujnuje" kręcenie "Call the Midwife", twierdzi gwiazda

Chyna, która jest znaną miłośniczką zwierząt, cieszy się również na możliwość zebrania pieniędzy dla Pasadena Humane Society poprzez swój udział w meczu bokserskim.

Kylie Jenner, Kris Jenner, Khloe Kardashian and Kim Kardashian pose at the 2022 Met Gala
Chyna zaczęła uprawiać boks po przegraniu swojej głośnej walki prawnej z rodziną Kardashian-Jenner.
Getty Images for The Met Museum/

„Uwielbiam robić rzeczy, które pomagają, zwłaszcza zwierzętom, a teraz skupiam się na wprowadzaniu zmian. Dzięki pozycji, jaką obecnie zajmuję, wiem, że mogę to robić” – mówi.

„Czuję się szczęśliwa, że mam moje kotki Belaire i Syx, i nie mogę myśleć o wszystkich pięknych zwierzętach, które co roku są usypiane, ponieważ Ameryka nie ma środków, aby się nimi zaopiekować.”

Źródło bliskie Chyny mówi Page Six, że jej bliscy są szczęśliwi, widząc ją „walczącą o coś, w co naprawdę wierzy” po przegranej w tym roku bitwie prawnej przeciwko Kardashian-Jennerom.

Blac Chyna
Chyna mówi Page Six, że straciła 11 funtów podczas treningu z Frapasellą: „Czuję się w najlepszej formie w moim życiu”.
Getty Images

„Przeszła przez piekło i teraz wychodzi z niego silna” – mówi osoba wtajemniczona.

Chyna pozwała Kris Jenner, Kylie Jenner, Khloé Kardashian, Kim i Roba w październiku 2017 roku o 40 milionów dolarów za utratę zarobków i ponad 60 milionów dolarów w przyszłych zarobkach, twierdząc, że rodzina wykorzystała swoje wpływy, aby zszargać jej reputację i anulować drugi sezon programu E!’s „Rob & Chyna.”

Po dwutygodniowym procesie, ława przysięgłych zdecydowała 2 maja, że Chyna nie otrzyma żadnego odszkodowania. Chyna wróci do sądu w tym miesiącu, aby rozpocząć nowy proces przeciwko 35-letniemu Robowi, którego oskarżyła o zamieszczanie w Internecie „revenge porn” po ich rozstaniu w 2017 roku.

Blac Chyna
Chyna wraca do sądu z byłym Robem Kardashianem jeszcze w tym miesiącu.
Khrome / SplashNews.com

„Ona ma iść do sądu z Robem 13 czerwca, ale w tej chwili jej uwaga skupia się na przygotowaniach do walki na Florydzie”, dodaje nasze źródło. „Jej przyjaciele kibicują jej zarówno w tej walce, jak i w sądzie”.

Frapasella uważa się obecnie za część systemu wsparcia Chyny. Sportsmenka powiedziała portalowi Page Six, że pomaga swojej klientce w osiągnięciu „właściwego stanu umysłu” poprzez boks.

Czytaj również:  Książę Harry był "niewykwalifikowany" do przemówienia w ONZ: królewski ekspert

„Boks jest tak samo mentalny, jak i fizyczny. Aby móc trenować prawidłowo, trzeba mieć odpowiednią głowę. Ona wnosi energię, słucha i jest silna” – mówi Frapasella o Chynie, która jej zdaniem ma „naturalne zdolności atletyczne”

Tamara Frapasella
„[Chyna] ma piękną twarz. Można ją rozbić, tak jak ja „stłukłem” żebro Kim” – mówi Frapasella portalowi Page Six.
fortunegymboxing/Instagram

„Pracujemy nad obroną, wyczuciem czasu i zasięgiem” – kontynuuje. „Wszystko to wymaga czasu – ale ona się pojawia i wkłada w to pracę”.

Frapasella – która pamiętnie wygrała walkę z Kim, 41, w charytatywnym meczu bokserskim oglądanym w 4. sezonie „KUWTK”, po którym Kim powiedziała, że ma „obite” żebra – zachęca Chynę do przyjęcia nieustraszonej postawy przed jej własną walką z Magenem, 32.

„Powiedziałam Chynie: 'Boks to gra, która rani. To jest niebezpieczne” – mówi weteran walk. „Ona ma piękną twarz. Można ją roztrzaskać, tak jak ja 'stłukłem’ żebro Kim. Trzeba być przygotowanym do walki. Kiedy pierwszy raz dostaniesz w twarz, to jest to zupełnie inna gra. Zobaczymy!”

Latest Posts

Nie przegap