11 kwietnia 2023 r. |20:08

Blame it on Bey.

Po tym, jak debiutancki album Chlöe Bailey, „In Pieces”, sprzedał się tylko w ilości 10 000 sztuk, fani zabrali się do mediów społecznościowych, by obwinić jej mentorkę, Beyoncé, za brak promocji jej projektu w sieci.

„Beyoncé dosłownie jej nienawidzi lol nie zrobiła nic dla albumu nie mogła nawet dać jej funkcji, a ona nawet nie otworzyła się dla niej podczas trasy 😭😭 Chloe musi opuścić tę wytwórnię” – napisał jeden z krytyków.

„Nah beyonce could’ve przynajmniej posted Chloe Bailey album on her story I mean ain’t that your artist????? 😂😂😂😂😂😂😂”, dodał inny.

„Beyoncé paskudna za brak promocji albumu Chloe 😭 prosty repost na IG prawdopodobnie dałby Chloe debiut w top 50” – napisał inny fan.

Chlöe Bailey in a gold dress.
Fani potępili Beyoncé za brak promocji debiutanckiego albumu Chlöe Bailey.
Instagram/@chloebailey
Chlöe Bailey performing.
„In Pieces” zadebiutowało na pozycji nr 119 na liście Billboard 200.
Getty Images

„Nie chcę być śmieszny, ale naprawdę chcę wiedzieć, jaki był cel podpisania przez Beyoncé umowy z Chloe? Czy to dla wyglądu? Żeby ktoś mógł być pod nią? I don’t get it, cause how do you let your artist drop an album & you don’t support it not once & now she sold 10k 😭”, a fourth person tweeted.

Album Bailey, który ukazał się 31 marca, zadebiutował na pozycji nr 119 na liście Billboard 200. Po tym, jak kilku fanów na Twitterze uznało projekt za „klapę”, 24-letnia piosenkarka „Have Mercy” najwyraźniej zareagowała na krytykę.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

„in pieces was about letting go & trusting myself”, she tweeted Monday. „cieszyłam się każdą chwilą z nim związaną i kocham wszystkich, którzy go słuchali”.

Czytaj również:  Dziewczyna Jamesa Kennedy'ego "zszokowana", że zdradzał Raquel Leviss z Lalą Kent

Chlöe i jej młodsza siostra, Halle Bailey, są podpisane z Parkwood Entertainment, które zostało założone przez Beyoncé w 2008 roku.

Beyoncé and Chlöe X Halle at an event.
Wokalistka „Have Mercy” powiedziała, że Beyoncé dała jej „uwagi” na temat jej debiutanckiego albumu.
Instagram/@chloexhalle
Beyoncé in a silver dress.
Wokalistka „Break My Soul” podpisała Chlöe i jej siostrę Halle do Parkwood Entertainment.
Instagram/@beyonce

Podczas gdy 41-letnia piosenkarka „Drunk In Love” publicznie milczała na temat „In Pieces”, za kulisami bardzo wspierała projekt Chlöe.

„[Beyoncé] słuchała albumu”, piosenkarka Chloe X Halle powiedziała ET na początku tego miesiąca. „Dała mi notatki na jego temat, zanim go wydałem”.

„Kocham ją tak bardzo”, kontynuowała. „Kochana, kochana i jestem jej tak wdzięczna za wszystko.”