2 czerwca 2022 r. | godz. 19:50

Bella Thorne i Benjamin Mascolo odwołali swoje zaręczyny, co włoska piosenkarka potwierdziła w czwartek na swoim Instagramie.

„Życzę tej osobie tylko tego, co najlepsze i zawsze będę przy niej. Kocham Cię” – napisał w obszernym oświadczeniu, które zamieścił na swoim profilu.

Według People, który jako pierwszy podał tę wiadomość, oboje rozstali się w sposób polubowny.

„Ich sprzeczne plany doprowadziły do tego, że spędzali dużo czasu osobno, co w końcu doprowadziło do rozstania” – powiedział informator.

Page Six skontaktowało się z Thorne i Mascolo w celu uzyskania komentarza.

Mascolo, 28, oświadczył się Thorne, 24, w marcu 2021 roku po prawie dwóch latach randkowania.

„Powiedziała TAK @bellathorne,” Mascolo wykrzyknął na Instagramie w tym czasie, publikując serię zdjęć i filmów z aktorką pokazującą swój pierścionek zaręczynowy w kształcie gruszki.

The two reportedly parted ways amicably.
b3nm/Instagram

„Tak bardzo cię kocham” powiedziała do Mascolo, który odpowiedział: „Dziękuję, że byłeś niesamowity, kochanie. Tak bardzo cię kocham”.

Thorne zamieściła również zdjęcie z bliska swojego ogromnego pierścionka, pisząc: „On dokładnie zna mój styl”.

Piosenkarz oświadczył się aktorce w marcu 2021 roku.
bellathorne/Instagram

Dwójka po raz pierwszy zaczęła się spotykać w kwietniu 2019 roku, kilka dni po tym, jak była gwiazda „Shake It Up” ogłosiła swoje rozstanie z raperem Mod Sun.

Dwa miesiące później Thorne potwierdziła swój związek z Mascolo dla People, tryskając radością: „Ben jest słodkim ciastkiem, a widząc go na FaceTime przez cały czas, sprawia, że bardzo się uśmiecham. Oczywiście mieszka on we Włoszech, więc to interesująca sprawa.”

Po raz pierwszy zaczęli się spotykać w kwietniu 2019 roku.
Mondadori Portfolio via Getty Im

Para uczyniła swój romans na Instagramie oficjalnym kilka dni później, dokładnie w momencie, gdy ona i Mod Sun – który oświadczył się Avril Lavigne w kwietniu – wiązali luźne końce ich bardzo niechlujnego rozstania.

Niedługo potem Thorne i Mascolo zadebiutowali pasującymi do siebie naszyjnikami i wybrali się na romantyczne wakacje do Meksyku w styczniu 2021 roku, gdzie sfotografowano ich jak obściskiwali się na plaży.