2 czerwca 2022 r. | godz. 19:50

Bella Thorne i Benjamin Mascolo odwołali swoje zaręczyny, co włoska piosenkarka potwierdziła w czwartek na swoim Instagramie.

„Życzę tej osobie tylko tego, co najlepsze i zawsze będę przy niej. Kocham Cię” – napisał w obszernym oświadczeniu, które zamieścił na swoim profilu.

Według People, który jako pierwszy podał tę wiadomość, oboje rozstali się w sposób polubowny.

„Ich sprzeczne plany doprowadziły do tego, że spędzali dużo czasu osobno, co w końcu doprowadziło do rozstania” – powiedział informator.

Page Six skontaktowało się z Thorne i Mascolo w celu uzyskania komentarza.

Mascolo, 28, oświadczył się Thorne, 24, w marcu 2021 roku po prawie dwóch latach randkowania.

„Powiedziała TAK @bellathorne,” Mascolo wykrzyknął na Instagramie w tym czasie, publikując serię zdjęć i filmów z aktorką pokazującą swój pierścionek zaręczynowy w kształcie gruszki.

Photo of Benjamin Mascolo and Bella Thorne showing off their engagement
The two reportedly parted ways amicably.
b3nm/Instagram

„Tak bardzo cię kocham” powiedziała do Mascolo, który odpowiedział: „Dziękuję, że byłeś niesamowity, kochanie. Tak bardzo cię kocham”.

Thorne zamieściła również zdjęcie z bliska swojego ogromnego pierścionka, pisząc: „On dokładnie zna mój styl”.

Benjamin Mascolo and Bella Thorne on a jet ski
Piosenkarz oświadczył się aktorce w marcu 2021 roku.
bellathorne/Instagram

Dwójka po raz pierwszy zaczęła się spotykać w kwietniu 2019 roku, kilka dni po tym, jak była gwiazda „Shake It Up” ogłosiła swoje rozstanie z raperem Mod Sun.

Dwa miesiące później Thorne potwierdziła swój związek z Mascolo dla People, tryskając radością: „Ben jest słodkim ciastkiem, a widząc go na FaceTime przez cały czas, sprawia, że bardzo się uśmiecham. Oczywiście mieszka on we Włoszech, więc to interesująca sprawa.”

Benjamin Mascolo and Bella Thorne at the 2021 Rome Film Fest
Po raz pierwszy zaczęli się spotykać w kwietniu 2019 roku.
Mondadori Portfolio via Getty Im

Para uczyniła swój romans na Instagramie oficjalnym kilka dni później, dokładnie w momencie, gdy ona i Mod Sun – który oświadczył się Avril Lavigne w kwietniu – wiązali luźne końce ich bardzo niechlujnego rozstania.

Niedługo potem Thorne i Mascolo zadebiutowali pasującymi do siebie naszyjnikami i wybrali się na romantyczne wakacje do Meksyku w styczniu 2021 roku, gdzie sfotografowano ich jak obściskiwali się na plaży.