5 lipca 2022 | 21:06

Bella Thorne i aktor „New Amsterdam” Ryan Eggold wywołali plotki o randkach po tym, jak zostali zauważeni razem w The Surf Lodge w Montauk, NY, w niedzielę.

Według źródeł Page Six, duet pojawił się w hotelu i restauracji na eleganckim obiedzie świętującym współpracę aktorki Rosario Dawson z Aqua x Studio 189 z Bloomingdale’s.

Jednakże, rzekomo nigdy nie dotarli na swoje miejsca.

„Byli na zewnątrz razem włócząc się po koktajlach,” źródło powiedziało Page Six.

Organizator imprezy potwierdził Page Six, że modelka OnlyFans i Eggold, który jest 13 lat starszy od niej, mieli uczestniczyć w imprezie, ale w rzeczywistości nigdy nie dotarli na kolację.

Przedstawiciel The Surf Lodge, jednak nalega, że Thorne zrobił to i „rzeczywiście został usadzony na kolacji Bloomingdale’s” „Ona również przybyła i uczestniczyła z przyjaciółmi”, powiedzieli nam godziny po tym, jak opublikowaliśmy naszą historię.

Thorne, 24, odwołała swoje zaręczyny z ex Benjaminem Mascolo w czerwcu po byciu razem przez trzy lata.

Ryan Eggold
Ryan Eggold w przeszłości pozostawał cichy w swoich romansach.
Christopher Peterson / SplashNew

Jeśli chodzi o aktora, 37 lat, był on wcześniej związany z gwiazdą „Zmierzchu” Ashley Greene i gospodarzem „Today” Show Jill Martin.

Przedstawiciele Thorne i Eggolda nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Tymczasem gospodarz „The Daily Show” Trevor Noah, który również znajdował się na liście gości, nie zdążył na imprezę, ponieważ pojawił się w niewłaściwym dniu.

„Wydarzenie było pierwotnie zaplanowane na sobotę, ale zostało przesunięte z powodu deszczu. Pojawił się na pierwotnym wydarzeniu i oczywiście przegapił niedzielę” – powiedziało źródło.

Przedstawiciel The Surf Lodge twierdzi również, że Noah był w posiadłości na koncercie Boba Mosesa i „jego obecność nie była związana z Bloomingdale’s.”

Czytaj również:  Johnny Depp cierpi na zaburzenia erekcji, jak twierdzą dokumenty sądowe
Rosario Dawson and Abrima Erwiah
Rosario Dawson (po prawej) ze współzałożycielką Studia 189, Abrimą Erwiah.
The Surf Lodge

Źródła opisały wieczór jako „piękny chaos” z powodu zmiany harmonogramu w ostatniej chwili.

Mimo to, Dawson wyglądała promiennie w kilku kawałkach od luksusowej marki odzieżowej. Miała nawet połowę twarzy pomalowaną przez nigeryjskiego malarza twarzy Laolu Senbanjo. Powiedziano nam, że „dużo różowego” wina płynęło, a ona „była bardzo szczęśliwa”, gdy wygłosiła mowę, według naszego pierwszego źródła.

Dyrektor generalny Bloomingdale’s Tony Spring również był zachwycony, jak słyszymy.

Bloomingdale’s zorganizował imprezę, aby uczcić rozpoczęcie partnerstwa marki z Dawson i jej współzałożycielką Studio 189, Abrimą Erwiah.