piątek, 2 czerwca, 2023

Ostatnie posty

Aubrey O’Day o „bratniej duszy” Donalda Trumpa Jr: „Zawsze będę miała dla niego miłość

Aubrey O’Day określiła Donalda Trumpa Jr. jako swoją „bratnią duszę” w pierwszym publicznym wywiadzie na temat ich długo plotkowanego romansu.

W ekskluzywnej rozmowie z Page Six, była frontmenka Danity Kane, 38, opisała intensywny, pełen miłości związek, który rzekomo rozpoczął się w 2011 roku – i ostatecznie zakończył się, gdy Don Jr, 44, wybrał „iść być synem prezydenta”.

O’Day powiedziała nam, że unikała mówienia o ich rzekomym romansie – aż do teraz – ponieważ nie „chce zminimalizować tego, co to było” lub „zranić go”.

„Kocham go. Kocham, kocham, kocham. Zawsze będę miała dla niego miłość” – powiedziała piosenkarka o najstarszym synu byłego prezydenta Donalda Trumpa, którego poznała podczas kręcenia „Celebrity Apprentice” Season 5.

„Ale widziałem, jak wybierał życie, które było nieautentyczne – dla statusu, władzy, cokolwiek to jest”, dodała. „Jestem tak rozczarowana tym, czym się stał”

O’Day przyznała, że radzenie sobie z rozstaniem było „bardzo trudne”, ponieważ czuła, że musi „bronić faceta”, którego nazwała swoją „bratnią duszą w życiu”.

„Kiedy mówię, że [on] był moją bratnią duszą, nie zamierzam kłamać. Jestem bardzo uczciwą osobą, więc nie zamierzam powiedzieć, 'Oh, nie miałam z nim nic wspólnego. On jest niedorzeczny.’ Jak, nie, on był po prostu taki jak ja” – wyjaśniła samozwańcza „wojowniczka sprawiedliwości społecznej”.

„Byłem tym dosłownie od najmłodszych lat i zawsze byłem mocno empatyczny. Mam krwawiące serce i staję w obronie ludzi, którzy nie mają głosu. A kiedy już go mam, używam go tak dużo, jak to tylko możliwe, aby popchnąć agendy dla ludzi, którzy zasługują na to, aby ich dostrzec. I on kochał wszystkie te rzeczy we mnie. A człowiek, którego teraz widzisz, prawdopodobnie by tego nie zrobił.”

Czytaj również:  A-Rod i Kathryne Padgett widziani jak całują się podczas imprezy we Włoszech

O’Day opisała Dona Jr, z którym rzekomo się spotykała, jako „innego człowieka”.

„Był fiskalnie Republikaninem, ale wszystko inne nie było”, twierdziła. „I dla mnie, po prostu widziałem, jak się sprzedaje, i nie chcę, żeby kiedykolwiek zobaczył, że ja się sprzedaję”.

Debbie Gibson, Aubrey O'Day and Teresa Giudice on the set of
Piosenkarka poznała najstarszego syna byłego prezydenta Donalda Trumpa w 2011 roku podczas kręcenia „Celebrity Apprentice” Season 5.
WireImage

Piosenkarka – która później związała się z gwiazdą „Jersey Shore”, DJ-em Pauly D – ubolewała, że nie ma nadziei, że kiedykolwiek jeszcze znajdzie tak silny związek jak ten, który rzekomo dzieliła z Donem Jr.

„Myślę, że znalezienie tego, co on i ja mieliśmy, będzie prawdopodobnie bardzo, bardzo trudne. I nie jestem bankiem na to”, podzieliła się. „Całkowicie zrezygnowałam z [miłości] po tym wydarzeniu, dzięki czemu mogłam być z Paulym”.

O’Day twierdziła, że były prawnik Trumpa Sr., Michael Cohen – z którym pozostała blisko – powiedział jej „co działo się po drugiej stronie podczas całego związku”, w tym „jak wyglądały ostatnie dni.”

Donald Trump Jr. on the set of
W tym czasie Don. Jr. był żonaty z Vanessą Trump.
WireImage

Pomimo tego, co Cohen rzekomo jej przekazywał, gwiazda pop powiedziała nam, że „nigdy naprawdę nie wiedziała, jak ciężko [Don Jr.] walczył” o nią, zanim Trump Sr., 76, został wybrany na prezydenta w listopadzie 2016 r.

Źródło wcześniej powiedziało nam, że kiedy Senior dowiedział się o domniemanym romansie, powiedział Juniorowi – który był wtedy żonaty z Vanessą Trump, 44 – aby „odpukać” Inny insider twierdził, że Don Jr. był tak poważny w stosunku do O’Day, że powiedział matce swoich pięciu dzieci, że planuje ją opuścić.

Według trzeciego informatora, rodzina Dona Jr. ostatecznie „naciskała na niego, aby pozostał w swoim małżeństwie”

Michael Cohen
O’Day twierdziła, że były prawnik Trumpa Sr., Michael Cohen, powiedział jej „co działo się po drugiej stronie podczas całego związku.”
Getty Images

„Powiedział mi wszystkie kary, które miał zamiar znieść za, wiesz, to co się wydarzyło i życie, w które się przenosił i co miał zrobić, aby ponownie udowodnić swoją wartość w tym świecie”, powiedziała nam O’Day. „I jednym z nich było, byłbym zablokowany na wszystko. A po jego rozwodzie, byłam odblokowana na wszystko.”

Czytaj również:  Dorinda Medley: Vicki nie ma "gustu", umawia się z "ludźmi, którzy udają, że mają raka

Insider wcześniej powiedział nam, że rzekomy romans był „początkiem upadku” małżeństwa Dona Jr. i Vanessy. Skończyło się na złożeniu pozwu o rozwód w marcu 2018 r.

O’Day powiedziała nam, że jej złamanie serca i rozczarowanie sytuacją nasiliło się, gdy ujawniono, że Trump Sr. miał „milion kochanek.”

„Siedziałam tam, jak 'Boże, czy on był taki sam jak jego tata?”, wspominała myśląc o Donie Jr, dodając, że jej największym strachem było odkrycie, że „wszystko, co wydarzyło się między nami, nie było prawdziwe.”

„Jeśli mam być bardzo szczera, miałam momenty, w których zastanawiałam się, czy ktoś będzie mnie kochał tak, jak on kochał mnie kiedykolwiek ponownie”, wyznała, przyznając, że ma „wspaniałych przyjaciół” – ale żadnego, który może odnieść się do „ekstremalnych miejsc”, w których się znalazła.

„Nie mogłam pójść do nich i powiedzieć, 'Hej, pamiętasz, kiedy spotykałaś się z synem prezydenta i zerwaliście [żeby on mógł] zostać synem prezydenta? Jak sobie z tym poradziłaś?”

Aubrey O'Day
„Miałam momenty, w których zastanawiałam się, czy ktoś będzie mnie kochał tak, jak on mnie kochał, kiedykolwiek jeszcze”, przyznała O’Day.
GC Images

Piosenkarka opisała siebie jako „samotnika w życiu”, który nie „ma żadnych więzi z rodziną”, więc znajduje pocieszenie w swoim rzemiośle. Polega również na swoim terapeucie, który pomógł jej poradzić sobie z „wieloma pytaniami”, które miała „przez lata”.

O’Day powiedziała nam, że jej terapeuta zachęcił ją do „przetworzenia” rozstania tak jak w przypadku śmierci – ponieważ etapy żałoby są podobne.

„”Musisz porzucić myśl, że potencjalnie się połączycie. Musisz spojrzeć na to jak na śmierć, opłakać ją i ruszyć dalej” – wspomina.

Donald Trump in a red MAGA hat
Źródło wcześniej powiedziało nam, że kiedy Trump Sr. dowiedział się o rzekomym romansie, powiedział Trumpowi Jr. żeby „odpuścił”.
Universal Images Group via Getty

„Ale zadałem sobie pytanie, jak, czy byłbym Karenem [gdybym z nim został]? Czy miałabym na sobie czerwony kapelusz?” zastanawiała się na głos, dodając: „Wiem, jak bardzo to wszystko jest fałszywe – tak potencjalnie. I czy mogłabym być znowu tak kochana? Nie wiem.”

Czytaj również:  Jennifer Lopez występuje w piórach i siatce na gali LuisaViaRoma x Unicef

Trumpowie nigdy publicznie nie przyznali się do rzekomego romansu Dona Jr. z O’Day. Nie odpowiedzieli natychmiast na nasze prośby o komentarz.

Latest Posts

Nie przegap