20 stycznia 2023 r. | 19:12

Aubrey O’Day podobno zostanie mamą!

Była frontmenka Danity Kane jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem, jak podaje E! News.

O’Day, 38, po raz pierwszy wywołała spekulacje, że jest w ciąży we wtorek na gali SPiN Awards w Los Angeles, gdzie została sfotografowana wydając się kołysać swój brzuch.

Piosenkarka miała na sobie białą, podkreślającą figurę sukienkę i czółenka z PVC ozdobione dżetami, które połączyła z pasującym naszyjnikiem.

Ułożyła swoje blond włosy w fale i utrzymała swój charakterystyczny makijaż – przydymione oczy i nagie usta – w nienaruszonym stanie.

Ale hitmaker „Show Stopper” podsycił plotki swoim ułożeniem dłoni.

Aubrey O'Day at the SPiN Awards Gala
„Mam gorączkę mamusi”, powiedziała piosenkarka na imprezie we wtorek, gdzie została sfotografowana, jak wydaje się kołysać swój brzuch.
Getty Images dla Society Perform

„Mam gorączkę mamy”, powiedziała reporterom na czerwonym dywanie, według The Sun.

The outlet był wśród tych, którzy rozmawiali z gwiazdą, która najwyraźniej była w „dobrym nastroju” i powiedziała, że ma „kogoś specjalnego” w swoim życiu.

„Kiedy wróciłam do domu z Bali, co nie było zbyt dawno temu, byłam otwarta na ponowne randki”, wyjaśniła.

„Po moim związku z Pauly D, nie uprawiałam seksu ani nie byłam z nikim intymna przez około trzy lata, więc to była pierwsza osoba, z którą czułam się komfortowo będąc wrażliwą.”

Aubrey O'Day
Ojcem dziecka O’Day jest podobno jej tajemniczy chłopak, którego tożsamości nie podała do publicznej wiadomości.
Instagram/Aubrey O’Day

The Sun cytował również źródło, które twierdziło, że absolwentka „Making the Band” jest „na wczesnym etapie ciąży” i „tak podekscytowana”.

Według źródła, ojcem dziecka O’Day jest jej tajemniczy chłopak, którego tożsamości nie podała do publicznej wiadomości.

Przedstawiciele piosenkarki nie odpowiedzieli natychmiast na naszą prośbę o komentarz.

Aubrey O'Day at
Gwiazda pop nie potwierdziła jeszcze tych wiadomości.
Charles Sykes/Bravo via Getty Im

Page Six przeprowadziło wywiad z O’Day zaledwie w zeszłym miesiącu, podczas którego fachowo ocieniła swojego byłego gwiazdora „Jersey Shore”, z którym umawiała się z przerwami od 2016 do 2018 roku.

Czytaj również:  Rihanna zauważona na pierwszym publicznym wyjściu od czasu powitania dziecka z A$AP Rocky'm

Upewniła się, aby wyjaśnić nam, że jej piosenka „Couple Goals” była nie inspirowana 42-letnim DJ-em – jak donosiły niektóre punkty sprzedaży – mówiąc: „Nie lubię słów 'inspirować’ i 'Pauly D’ w tym samym zdaniu.”

„Ból był spowodowany przez mężczyznę, a inspiracją byłam ja”, zapewniała, dodając, że nie „skończyła [utworu] w studio i nie wyprodukowała go” aż do momentu, gdy duet skończył się na dobre, ponieważ była „wciąż zbyt emocjonalnie związana ze wszystkim, co się między nimi wydarzyło”.

Aubrey O'Day
O’Day wcześniej umawiała się z Pauly D i Donaldem Trumpem Jr.
Instagram/Aubrey O’Day

Podczas naszego czatu gwiazda pop po raz pierwszy otworzyła się również na temat swojego długo plotkowanego romansu z 45-letnim Donaldem Trumpem Jr, którego określiła jako swoją „bratnią duszę.”

„Myślę, że znalezienie tego, co on i ja mieliśmy, będzie prawdopodobnie bardzo, bardzo trudne. I nie liczę na to” – ubolewała.

„Całkowicie zrezygnowałam z [miłości] po tym wydarzeniu, dzięki czemu mogłam być z Paulym. Chodzi mi o to, że on nie posiada książki, nie czyta. To nie jest ktoś, kto byłby dla mnie.”