10 lipca 2022 | 18:03

Ant Anstead opisał dziewczynę Renée Zellweger jako „czystą klasę” w uroczym nowym poście na Instagramie.

„Ta pani 🥰 Pure. Klasa. Ren x”, podpisał swój post w sobotę, który zawierał dwa wyglądające wszystkie kochane podczas przytulania się blisko podczas plażowania.

Anstead, 43, zachował swobodę w czarnej koszulce, ciemnych dżinsach, japonkach i czarnych okularach przeciwsłonecznych, podczas gdy Zellweger, 53, miała na sobie dżinsową spódnicę z rozcięciem z przodu i niebieską koszulę na guziki.

Zdobywczyni Oscara założyła również pasujące buty i okulary przeciwsłoneczne, gdy otulała ramionami gwiazdę „Wheeler Dealers”.

Fani szybko skomentowali post, pisząc takie rzeczy jak „Kochaj ją jako aktorkę”, „Ren ~ naturalne piękno” i „Wydaje się być jednym z najbardziej skromnych i inteligentnych celebrytów.”

Inni teoretyzowali, że zakochani są w tym na dłużej, a jeden z komentujących napisał: „Wygląda na to, że oboje znaleźliście swoją osobę na całe życie.”

Ant Anstead and Renée Zellweger
Zellweger po raz pierwszy została zauważona z Ansteadem w 2021 roku.
TheImageDirect.com

Anstead spotyka się z aktorką od 2021 roku, po sfinalizowaniu rozwodu z gwiazdą „Flip or Flop” Christiną Haack.

Chociaż para oboje ruszyli dalej romantycznie – Haack, ze swojej strony, jest żonaty z Joshuą Hallem – dwójka wciąż jest w bitwie o opiekę nad ich 2-letnim synem, Hudsonem.

Powitali swojego malucha we wrześniu 2019 roku i zgodzili się na wspólną opiekę prawną i fizyczną, kiedy nazwali to quits.

Ant Anstead and Renée Zellweger
Anstead dzieli 2-letniego syna Hudsona (na zdjęciu tutaj) z ex Christiną Haack.
Snorlax / MEGA

Jednak Anstead złożył w kwietniu awaryjny wniosek o pełną opiekę nad dzieckiem, który został później odrzucony. Skrytykował w nim sposób wychowania swojej byłej, powołując się na „nielegalne używanie narkotyków” i twierdząc, że autorka „Flip Your Life” naraża ich syna na ryzyko medyczne.

Haack zaprzeczyła jego zarzutom w oświadczeniu, zauważając, że jest „głęboko zasmucona” jego twierdzeniami.

Czytaj również:  Kylie Jenner dzieli się słodkimi zdjęciami ze Stormi przed ślubem Kourtney Kardashian

Gwiazda „Celebrity IOU: Joyride” dzieli dwoje innych dzieci – Amelie, 18, i Archie, 15 – z byłą żoną Louise Anstead, podczas gdy Haack dzieli Taylor, 11, i Brayden, 6, z byłym mężem Tarekiem El Moussa.

Zellweger była krótko żonata z amerykańskim piosenkarzem Kennym Chesneyem w 2005 roku. Nie ma żadnych dzieci.