1 lipca 2022 | 15:36pm

Andy Cohen szuka nowej letniej playlisty.

Gospodarz „Watch What Happens Live” podzielił się zabawnym nagraniem, na którym próbuje zachować zimną krew podczas jazdy samochodem w weekend 4 lipca, kiedy jego dwójka dzieci krzyczała na tylnym siedzeniu.

2-miesięczna córka Cohena, Lucy, i 3-letni syn, Benjamin, mogli być słyszani zawodząc za swoim tatą, gdy ten żartobliwie robił miny i chwytał kierownicę.

„Lato powinno być zabawą”, producent Bravo, 54, podpisał 21-sekundowe wideo na Instagramie w piątek, cytując gwiazdę „Summer House” Kyle Cooke.

Przyjaciele i zwolennicy Cohena szybko skomentowali relatywne doświadczenie jako rodzice.

„Przykro mi 😂 to wszystko jest tego warte!!!” napisała gospodarz „Top Chef” Padma Lakshmi, która ma 12-letnią córkę.

„Oh. Dopiero zaczynasz. Witaj w klubie, tato!!!” skomentowała gwiazda „Real Housewives of Beverly Hills” Sutton Stracke, która ma trójkę nastolatków.

Andy Cohen driving.
Andy Cohen żartobliwie grymasił, gdy jego dwójka dzieci płakała na tylnym siedzeniu.
bravoandy/Instagram

„Po prostu oddychaj głęboko i powoli. Po pewnym czasie, jeśli wiesz, że są bezpieczne, nauczysz się je dostrajać i nie będzie cię to już nawet faza. (Kind of like a housewife reunion) 😘 Lol!” żartowała „Real Housewives of New Jersey” alum Jacqueline Laurita, która ma trójkę dzieci.

„Które gospodynie siedzą na tylnym siedzeniu?” żartował stylista Brad Goreski.

Cohen powitał oba swoje dzieci poprzez surogatkę – Benjamina w lutym 2019 roku i Lucy w kwietniu 2022 roku. Mimo że użył różnych surogatek, osobowość telewizyjna powiedziała na SiriusXM’s „Jeff Lewis Live”, że nadal są „biologicznym rodzeństwem.”

Andy Cohen driving.
Gospodarz Bravo starał się skupić wzrok na drodze i zachować spokój.
bravoandy/Instagram

Podczas gdy Cohen powiedział, że może być skończony z posiadaniem dzieci, nie jest przeciwny przekazaniu swoich trzech pozostałych embrionów Benjaminowi i Lucy pewnego dnia.

„Wiesz co myślę? To szalone, ale jeśli któreś z [my children] nie może mieć dzieci, może za 20 lat rozmrozi swoje rodzeństwo i wychowa je”, powiedział Lewisowi w czerwcu. „Czy to dziwna myśl?”

Czytaj również:  Diana Jenkins jest w "kilku tygodniach ciąży", opuściła PCA z powodu "odpoczynku w łóżku"
Andy Cohen's son, Benjamin, kissing his daughter, Lucy.
Cohen mówi, że były punkty, w których myślał, że „jest za późno”, aby zostać ojcem.
bravoandy/Instagram

Autor „Superficial” zawsze marzył o własnej rodzinie, ale dorastając nie był pewien, czy to możliwe.

„Zawsze wiedziałem, że chcę mieć rodzinę”, wyjaśnił People w 2019 roku. „Ale jako gej, nigdy nie myślałem, że to było w kartach dla mnie.

„Kiedy wyszedłem do moich rodziców w 1988 roku, moja mama powiedziała, że musi opłakiwać życie, którego nie będę mógł mieć”, powiedział. „A to życie oznaczało zawarcie związku małżeńskiego i posiadanie dzieci … Tak więc wszystkie te lata później, geje wychowują rodziny i pobierają się.”