16 listopada 2022 r. | 21:10

Andy Cohen nazwał hipokryzją niektórych fanów Bravo po tym, jak Ramona Singer ogłosiła, że odchodzi z „Real Housewives of New York” po 13 sezonach w programie.

Szef Bravo ostatecznie odniósł się do odejścia Singer w swoim programie radiowym Sirius XM, „Radio Andy”, w środę, mówiąc, że „ludzie widzieli, że to nadchodzi.”

„To interesujące, [to] jedna z tych zabawnych rzeczy w internecie, która polega na tym, że za każdym razem, gdy o tym wspominano, było 'Proszę, żadnej Ramony’ Wchodzisz na Twittera, 'Pozbądź się Ramony!'” Zażartował Cohen.

„Ale w drugiej chwili Ramona ogłasza, że odchodzi, 'Nooo, Ramona jest legendą!’ To takie zabawne. To takie zabawne.”

Cohen, 54, poszedł dalej, aby pochwalić Singer, 65, za danie franczyzy wielu lat „niesamowitej telewizji” – przed zasugerowaniem, że jej wyjście wydawało się nieco podejrzane.

Andy Cohen
Andy Cohen uważa, że wielu fanów przewidziało odejście Ramony Singer.
Charles Sykes/Bravo via Getty Im

„Miałem wspaniałą rozmowę z nią na ten temat kilka tygodni temu i była – myślę, że jest bardzo bycza na to, co dzieje się teraz w jej życiu,” kontynuował. „Zamierzam to tam zostawić”.

Singer powiedziała ekskluzywnie Page Six w zeszłym tygodniu, że opuszcza hitową serię reality po dołączeniu do obsady w 2008 roku.

Ramona Singer in a gold dress
Page Six ogłosiło w zeszłym tygodniu, że Singer nie wróci do programu,
Charles Sykes/Bravo via Getty Im

„Nie chcę dłużej robić tego show”, powiedziała nam. „To nie jest dla mnie w tym momencie”

Jednak inne źródła powiedziały nam, że sieć nie zaoferowała jej możliwości dołączenia do serii „Legacy” – potencjalny powód sceptycyzmu Cohena odnośnie jej wyjścia.

Osoby wtajemniczone twierdzą, że decyzja Bravo o odcięciu Singera od nowego programu zapadła po tym, jak zaczęła ona niszczyć program „Legacy” w prasie.

„Byłam tam przez długi czas. Nigdy nie mów nie, nigdy nie mów nigdy”, powiedziała w podcaście „Reality with the King” pod koniec zeszłego miesiąca, kiedy została zapytana o dołączenie do spinoffu.

Czytaj również:  Zobacz, jak na czerwonym dywanie prezentują się Margot Robbie, Brad Pitt i inni

„Ale czuję też, że 'Legacy’ [show], jak może być naprawdę dobre? Ludzie, których sprowadzą z powrotem to ludzie, których i tak nie chcieli odnowić.”

Ramona Singer, Luann de Lesseps, Andy Cohen, Carole Radziwill, Dorinda Medley and Tinsley Mortimer
Insiderzy mówią, że Singer nie został zaproszony z powrotem do odświeżonego serialu Bravo.
Getty Images for Talent Resource

Singer kontynuowała swój rant żartując, że program powinien nazywać się „’The Loser Show'” lub „’Loser Legacy'”

Chociaż oficjalna lista obsady nie została jeszcze ujawniona, nowa seria Bravo ma składać się z kilku ulubionych przez fanów „RHONY” – takich jak Jill Zarin i Kelly Bensimon – jak również kilku nowych osób.