1 stycznia 2023 r. | 12:37pm

Andy Cohen i Anderson Cooper znaleźli jeszcze w tym roku sposób na zabawę z piciem podczas swojego specjalnego programu „Sylwester na żywo”.

Pomimo tego, że CNN zabroniło im spożywania alkoholu w sobotnią noc, obaj wypili bezalkoholowe tajemnicze strzały, aby zadzwonić w 2023 roku.

Długoletni kumple odnieśli się do „słonia w pokoju” podczas transmisji na żywo, zapewniając widzów, że nadal będzie coś związanego z piciem na szczycie każdej godziny.

W pewnym momencie Cohen, 54, zabawnie krzyknął do producentów, że „potrzebuje tequili” po tym, jak dali mu i jego współgospodarzowi, 55, strzały z soku z ogórków, octu jabłkowego i maślanki.

Duet założył okulary, więc nie mógł zobaczyć zawartości kieliszka.

Andy Cohen yelled that he
Andy Cohen krzyknął, że „potrzebuje tequili” podczas transmisji sylwestrowej CNN.
CNN

„Weźmiemy strzał, a potem zgadniemy, co to było”, wyjaśnił Cohen, a Cooper powiedział: „Szczerze mówiąc, to nie jest dla mnie inna sprawa, ponieważ alkohol, dla mnie, wszystko smakuje obrzydliwie.”

Photo of Andy Cohen
CNN ogłosiło rozłam po zachowaniu Cohena w zeszłym roku.
Getty Images dla SiriusXM

Epicka chwila nastąpiła po niesławnym, przesiąkniętym alkoholem rantażu Cohena w zeszłym roku, w którym w zabawny sposób zdjął byłego burmistrza Nowego Jorku Billa de Blasio i nazwał produkcję Ryana Seacresta i personel „bandą frajerów”

Wykonawca Bravo wcześniej powiedział Page Six, że nie będzie pił w tym roku po tym, jak CNN zabroniło swoim współpracownikom robić to w wyniku jego zachowania na antenie.

Photo of Andy Cohen and Anderson Cooper
Wieloletnie BFFs nadal wystawiają świetne show.
NBCU Photo Bank via Getty Images

„Nie pijemy, ale będziemy się bawić”, powiedział nam na wyłączność, wyjaśniając komentarze, których udzielił Rolling Stone ponad miesiąc temu na temat picia podczas transmisji.

„CNN powiedziało, że korespondenci nie będą pić,” powiedział wtedy do redakcji. „Anderson i ja będziemy imprezować w CNN, ale będziemy to robić odpowiedzialnie”

Osobowość telewizyjna zażartowała nawet, że „podpali to miejsce”, a następnie „wyruszy” z powrotem do swojej bazy w Bravo krótko po tym, jak piłka opadnie.

Czytaj również:  Ciężarna Gina Rodriguez i mąż Joe LoCicero cieszą się romantycznym spacerem po plaży

„Moim zadaniem jest być imprezowym wodzirejem dla wszystkich, którzy oglądają nas w Sylwestra” – dodał. „I to jest to, co będę nadal robić.”