12 czerwca 2022 | 11:37pm

Kto jest kim w świecie Broadwayu został zgnieciony razem w małym kojcu w oczekiwaniu na przejście po czerwonym dywanie podczas 75. edycji Tony Awards.

Andrew Garfield, Jessica Chastain i Sarah Paulson byli wśród gwiazd, które stłoczyły się w maleńkim kącie przed Radio City Music Hall w niedzielę wieczorem.

Gwiazda „Grey’s Anatomy” Jesse Williams, Zach Braff i Billy Porter byli tylko kilkoma nazwiskami, które stały blisko siebie, podczas gdy gwiazdor Samuel L. Jackson został zbesztany przez strażnika za opieranie się o barierkę na zatłoczonym rogu ulicy.

Legenda Broadwayu Chita Rivera, 89, była również widziana cierpliwie czekająca w pobliżu, podczas gdy Bryan Cranston, Bernadette Peters i Lin-Manuel Miranda byli eskortowani do przodu paczki.

Gwiazda „Spider-Man: No Way Home” czekała prawie 30 minut, aby zrobić sobie zdjęcie na dywanie, rozmawiając z Chastain, zanim pomachała do swojej gwiazdy „Tick Tick Boom”, Vanessy Hudgens.

Michael Jackson's kids Paris and Prince posed for photos.
Dzieci Michaela Jacksona, Paris i Prince, pozowały do zdjęć.
Getty Images dla Tony Awards Pro

Absolwentka „High School Musical” początkowo ominęła dywan, ale wróciła do poczekalni, by zrobić sobie selfie z kolegą, gdy reporterzy i fotografowie zaczęli się pakować.

Sarah Silverman była zachwycona widząc Patti LuPone, która później odebrała nagrodę za rolę w „Company”, przytuliła ją i powiedziała, że podoba jej się jej strój.

Vanessa Hudgens
Vanessa Hudgens pojawiła się ponownie, gdy fotografowie przygotowywali się do pakowania.
AFP via Getty Images

Hugh Jackman, którego przybycie wywołało największe okrzyki radości z tłumu, był widziany jak obejmuje swoją partnerkę Sutton Foster, podczas gdy dzieci Michaela Jacksona, Paris i Prince, przechodzili obok w drodze do teatru.

Jessica Chastain
Jessica Chastain spędziła około 30 minut rozmawiając z aktorem „Spider-Mana”.
Evan Agostini/Invision/AP

W międzyczasie Alfie Allen i Sam Rockwell byli świadkami rozmowy, podczas której Rockwell zapytał brytyjskiego aktora, czy kiedykolwiek był w słynnym lokalu na Manhattanie.

Czytaj również:  'RHOSLC' gwiazda Jen Shah o życiu w więzieniu: Harmonogram, praca i więcej

„Jest zajebiście wielki,” wykrzyknął Rockwell.