19 listopada 2022 r. | 13:45

„Hello, Vegas!”

Adele w końcu rozpoczęła swoją rezydenturę w Las Vegas po nagłym przełożeniu jej w styczniu.

W piątek wieczorem, zdobywczyni Grammy, 34, pojawiła się na scenie w Colosseum w Ceasar’s Palace przed tłumem ponad 4000 osób, w tym jej synem, Angelo, 10, i chłopakiem Rich Paul.

„Dziękuję bardzo za powrót do mnie”, powiedziała publiczności, według The Guardian. „Wygląda dokładnie tak, jak sobie wyobrażałam”.

Adele zaśpiewała wiele swoich hitów, w tym „Easy on Me”, „Skyfall”, „Rolling in the Deep” i „Rumour Has It” Nawet zrobiła się trochę romantyczna podczas setu, obejmując Paula, podczas śpiewania „When We Were Young.”

Po pięciu latach od ostatniego koncertu, urodzona w Wielkiej Brytanii artystka wzruszyła się i zalała łzami kilka razy podczas występu, wyrażając wdzięczność swoim fanom.

Na początku tego roku Adele wycofała się z niecierpliwie oczekiwanej rezydencji z zaledwie jednodniowym wyprzedzeniem, winiąc za to opóźnienia w dostawach i pandemię COVID-19.

Miesiące później, podczas występu w brytyjskim radiu, Adele wyjaśniła, że czuła się zmuszona do odwołania koncertu, ponieważ nie był on w stanie sprostać wymaganiom.

„Zdecydowanie czułam rozczarowanie wszystkich, byłam zdruzgotana i przestraszona tym, że ich zawiodłam, myślałam, że uda mi się to poskładać i sprawić, że będzie działać, ale nie udało mi się, i trwam przy tej decyzji”, powiedziała, dodając, że nie chciała ustąpić.

Adele La Vegas show.
Adele wystąpiła dla tłumu ponad 4,000.
MEGA

„Nie możesz mnie kupić, nie możesz mnie kupić za nic” – kontynuowała. „Nie zamierzam po prostu robić show, bo muszę, albo dlatego, że ludzie będą zawiedzeni, albo dlatego, że stracimy mnóstwo pieniędzy. Jestem jak, 'show nie jest wystarczająco dobre.'”

Podczas piątkowego koncertu Adele odniosła się do backlashu, dając wyraz uznania dla Caesar’s Palace za to, że ją wsparli.

Czytaj również:  Nowy album Pink, 'Trustfall', sprawi, że będziesz płakać, tańczyć i jeszcze raz płakać: recenzja

„Naprawdę chciałabym podziękować Caesars, ponieważ było wiele s-t napisanych o mnie, odkąd odwołałam moje koncerty”, powiedziała.

„Powiem wam, że 90 procent z tego jest całkowicie zmyślone – były plotki, że przenoszę hotele i przenoszę teatry i to wszystko i nigdy ani razu nie zadali żadnych pytań.”

Adele singing.
Adele podziękowała tłumowi za „powrót do mnie.”
MEGA

Dzień przed dziewiczym występem w Vegas laureatka Oscara ujawniła na mediach społecznościowych, że jest „niesamowicie zdenerwowana.”

„Czuję wszystkie rodzaje, gdy to piszę. Jestem bardzo emocjonalna, niesamowicie zdenerwowana, ale nie mogę usiedzieć w miejscu, bo jestem tak podekscytowana. Czuję się milion mil od domu, nie mogę przestać myśleć o tym, kiedy byłem mały i zobaczyłem Toma Jonesa w Mars Attacks i pomyślałem blimey jak on dostał się z Walii do Las Vegas!?

„Zawsze się boję przed występami i biorę to za dobry znak, bo to znaczy, że mi zależy i że chcę po prostu dobrze wykonać swoją pracę. Może to dlatego, że nie zacząłem kiedy miałem zacząć. Może dlatego, że to noc otwarcia, może dlatego, że Hyde Park wypadł tak świetnie, może dlatego, że kocham ten spektakl, nie wiem.

„Ale można śmiało powiedzieć, że nigdy w mojej karierze nie byłem bardziej zdenerwowany przed występem, ale jednocześnie chciałbym, żeby dzisiejszy dzień był jutrzejszy! Nie mogę się doczekać, żeby was tam zobaczyć x”

„Weekendy z Adele” będą trwały do 25 marca 2023 roku.